Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.859
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam yeni üyelik açıyorsunuz ana ekranda yeni üyelere özel ücretsiz kısmından sepete ekliyorsunuz. Kulaklıkta flash dealer vardi o sırada aldım. Aldıktan sonra fiyat 290 a çıktı ama BG7FYE kodunu girerseniz 75 TL kadar indirim yapıyor yaklaşık 255 TL ye geliyor. Ses kalitesi olarak Enes özen var YouTube da onun incelemesi üzerine aldım. Ve sürekli beğendiğini dile getiriyordu. Bunu referans alarak satın aldım. Tr deki fiyatı görünce baya iyiye geldi diyebilirim. Gelince yorum yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fayda-i maksimize -- 26 Mayıs 2020; 17:29:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fayda-i maksimize F kullanıcısına yanıt
    teiekkürler cevap için. ne yaptıysam 290 ın altına inmedi fiyat. hayırlısı artık. bende fye 8 modeli var gayen güzeldi sesi ama iki ay sonra sol taraf cızırdamaya başladı ama gene de idare ediyor ama can sıktı açıkçası.
  • gomek G kullanıcısına yanıt
    Hocam bende fye8 modeline baktım kutusu başta hoşuma gitmedi, inceleme yapan Enes özen de karşılaştırma yaptı. Bir fark olmadığını hatta fye7 nin ses olarak daha iyi olduğunu söyledi. Bence bunda etken fye7 modelinde ki nozullerinin görece daha iyi olmasından kaynaklanıyor. Bakalım inşallah bozulma olmaz bende. Aslında biraz kumar işi elektronik, garantisiz ürün daha bir kumar.
    Satın alma konusunda ss'lerle yardımcı olayım.
    Satın alma kısmına geldiğinizde, kodlar kısmı yazar oraya tıklayıp belirtilen alana "BG7FYE" kodunu yazip "degis-tokus" butonuna basın 76tl gibi bir fiyat atacaktır.

Ondan sonra indirimli olarak satın alabilirsiniz. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fayda-i maksimize

Hocam yeni üyelik açıyorsunuz ana ekranda yeni üyelere özel ücretsiz kısmından sepete ekliyorsunuz. Kulaklıkta flash dealer vardi o sırada aldım. Aldıktan sonra fiyat 290 a çıktı ama BG7FYE kodunu girerseniz 75 TL kadar indirim yapıyor yaklaşık 255 TL ye geliyor. Ses kalitesi olarak Enes özen var YouTube da onun incelemesi üzerine aldım. Ve sürekli beğendiğini dile getiriyordu. Bunu referans alarak satın aldım. Tr deki fiyatı görünce baya iyiye geldi diyebilirim. Gelince yorum yapacağım.

Eyvallah hocam kodla 241 e geldi yapıştırıyorum böyle bişey arıyordum inşallah ses kalitesi memnun eder ve uzun ömürlü olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    241 TL ise çok iyi, nasıl yaptığınızı yazarsanız arkadaşlarda faydalansın 250 civarı gelmesi lazım çünkü normalde. Ücretsiz ürünü de aldıysanız ballı börek olur. Ses kalitesi değilde uzun ömürlü kısmı beni düşündürüyor. Hayırlı olsun hocam. Merakla bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fayda-i maksimize -- 26 Mayıs 2020; 18:51:0 >
    teşekkürler detaylı açıklama için. görsellerden de kontrol ettim siz normal kargo seçmişsiniz. turkey direct mail seçince 100 lira daha ekliyor üzerine. sıkıntı burda bence gümrükle vergiyle falan uğraşmak istemediğimden o şekilde almak istemiyorum.
    Vergi dahil 112 tl kargo istiyor. O zaman da 333 TL'ye geliyor. Siz herhalde 20 TL olan uluslararası kargoyu seçtiniz öyle 241 TL oluyor. Öyle olunca vergi dahil olmuyor galiba. 241 TL ye ek olarak yaklaşık 90 TL'de vergi ödenecek sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 26 Mayıs 2020; 19:28:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Hocam 90 TL vergi çıkması imkansız. Beklemesiz(hızlı gonderim)kargo da ekstradan gümrük sigortası ödemeden ki bence gümrük vergisi içinde. Yani hızlı kargo+vergi olarak ödüyorsunuz. Benim paket büyük ihtimalle PTT ile gelecek ama ben satın alırken gümrük sigortası ile aldım. Yani benden tekrar vergi talep edildiğinde bunu elimdeki belgelerle banggooddan talep edip, ödemiş olduğum gümrük sigortasını geri iade alabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fayda-i maksimize -- 26 Mayıs 2020; 19:58:56 >
  • gomek G kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Ben 20+16 ödeyerek aldim sigorta paketiyle birlikte. Yani normalde gümrük odememem lazım ödersem eğer banggooddan talep edip geri iade talebi edebiliyorum

• Native Audio tws-m1 model hakkında bilgisi olan var mı? Çok az yorum var ve gelen yorumlar olumlu. Özellikleri iyi gibi. Çift telefon desteği, aktif gürültü engelleme, 40 dk da hızlı şarj vs. Fiyatı da 100 TL civarı.
    https://p8zh.adj.st/mk12x3o_m4o2h83?adjust_t=mk12x3o_m4o2h83&Page=Product&CampaignId=448097&BoutiqueId=448097&ContentId=38482157&utm_source=share&adjust_tracker_limit=999999999&utm_medium=product_free&adjust_campaign=product_free&link_contentid=38482157&link_userID=14775384&adjust_deeplink=ty%3A%2F%2F%3FPage%3DProduct%26CampaignId%3D448097%26BoutiqueId%3D448097%26ContentId%3D38482157%26adjust_t%3Dmk12x3o_m4o2h83%26utm_source%3Dshare%26adjust_tracker_limit%3D999999999%26utm_medium%3Dproduct_free%26adjust_campaign%3Dproduct_free%26link_contentid%3D38482157%26link_userID%3D14775384&adjust_redirect=https%3A%2F%2Fwww.trendyol.com%2FNative-Audio%2FTws-m1-Earbuds-Bluetooth-5-0-Kablosuz-Kulaklik-p-38482157%3FboutiqueId%3D448097%26adjust_t%3Dmk12x3o_m4o2h83%26utm_source%3Dshare%26adjust_tracker_limit%3D999999999%26utm_medium%3Dproduct_free%26adjust_campaign%3Dproduct_free%26link_contentid%3D38482157%26link_userID%3D14775384

Native Audio Tws-M1 Earbuds Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık

Native Audio TWS-M1 Earbuds Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık 

* Bluetooth 5.0 Earbuds * A2DP, ACRXP, HFP, HSP protokollerini destekleme 

* 2.4 GHz-2.48 GHz ISM frekans bant aralığı 

* 45 mAh kulaklık, 350 mAh şarj ünitesi 

* Şarj ünitesi üzerinde şarj seviye göstergesi 

* Durdurma, oynatma, çağrı alma, reddetme, geri arama, Siri, Google Asistant tek tuş ile 

* Çift kulaklık veya tek kulaklık olarak da kullanabilme kolaylığı 

* Tek sefer eşleştirme ve sonrasında otomatik tanıma 

* 15m Bluetooth menzili 

* Siyah renk 

* 3-4 saat çalışma 

* 40 dakika full şarj 

* Entegre mikrofon 

* iOS, Android ve Windows uyumludur 

* IPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi telefon ve tablet modellerine uyumludur

• dostlar haylou gt1 plus modeline baktım ama desibel olarak sesinin 72 olduğunu gördüm 200 lira eder mi. xiaomi airpot ise 140 lira civarı ve 80 desibel sesi var. sizin önerileriniz nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: makber54

Bime gelecek kulaklık hakkında bilgisi olan varmı
    +1

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Ben dediğiniz gibi aldım hızlı gönderi seçmedim vergi çıkarmı acaba konu ile ilgili bilgisi olan varmı?

Vergi çıkar ama eğer sigortayı seçtiyseniz geri iade alıyorsunuz galiba. Yine de emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 27 Mayıs 2020; 11:7:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Vergi çıkar ama eğer sigortayı seçtiyseniz geri iade alıyorsunuz galiba. Yine de emin değilim.
    Sigorta 5 6 lira gibi bişeydi zaten, vergi ne kadar çıkar acaba

Hocam bende ayni yaptım vergi alinirlarsa bile geri iade yapılıyor banggood tarafından.
    Bu videoda herşey açıklanmış.
    https://www.youtube.com/watch?v=u5KjATVA9gE&feature=youtu.be

12 Tl gibi sigorta paketi secenegi de vardi. Onu da sectiyseniz dediğim gibi banggooda iade talebinde bulunuyorsunuz. Sadece 5-6 TL ligi isaretlemisseniz o da yolda başına bişey gelirse ürüne tam para iadesi ya da yeniden gönderim yapıyorlar. Vergi Max. 20 TL gibi cikar

• Loser. kullanıcısına yanıt
    Ses seviyesi yüksekliği önceliğiniz ise 219 TL ye n11 de (kuponunuz varsa 200 e yakın bir fiyata alabilirsiniz)haylou T15 modeli var. Oyun modu olduğu için pubg tarzı oyunlarda gecikme az olduğu söyleniyor. 2200mah bataryası var 60 saat kullanimi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: fayda-i maksimize

Hocam bende fye8 modeline baktım kutusu başta hoşuma gitmedi, inceleme yapan Enes özen de karşılaştırma yaptı. Bir fark olmadığını hatta fye7 nin ses olarak daha iyi olduğunu söyledi. Bence bunda etken fye7 modelinde ki nozullerinin görece daha iyi olmasından kaynaklanıyor. Bakalım inşallah bozulma olmaz bende. Aslında biraz kumar işi elektronik, garantisiz ürün daha bir kumar.
    Satın alma konusunda ss'lerle yardımcı olayım.
    Satın alma kısmına geldiğinizde, kodlar kısmı yazar oraya tıklayıp belirtilen alana "BG7FYE" kodunu yazip "degis-tokus" butonuna basın 76tl gibi bir fiyat atacaktır.

Ondan sonra indirimli olarak satın alabilirsiniz. :)
    şu anda yavaş kargoda vergi uygulaması dahil 244.30 tlye alınabiliyor

• 200 e satıldığı dönemi görmez ama 250 yi görür mü diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.