Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.933
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıl sonu olması nedeniyle yurtdışı firmalarda bir indirim yok sanırım. S101 alacaktım ama fiyatta herrhangi bir değişim görünmüyor 1-1,5 aydır.
  • JBL 500BT almayı düşünüyordum ama burada 460bt daha iyi olarak görünüyor şarj dışında 460bt daha iyi gibi burda bir gariplik yok mu ne düşünüyorsunuz?

https://versus.com/tr/jbl-t460bt-vs-jbl-tune-500bt

Edit : Bu kadar pahalı bir üründe stereo desteği olmaması normal mi bu çok büyük fark yaratır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirusBro -- 1 Ocak 2020; 2:35:27 >
  • Levcho L kullanıcısına yanıt
    Marketplace adlı dükkandan aldım. Sahte olduğunu düşünmüyorum. Videolardan karşılaştırdım anladığım kadarıyla. Şimdilik bir sıkıntı yok. Kulağa yerleştirirken kenarlardan tutarak basit bir hareketle yerleşiyor. Tabii kulakiçi pedi doğru seçmek lazım. Artık Airpods pro 2 çıkana kadar idare edecez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • axilik kullanıcısına yanıt
    dolcia kullanıcısına yanıt
    Benim kulaklık da geldi, ancak ses seviyesi oldukça düşük. Sizin kulaklıkta da öyle mi?
    Kablolu kulaklıkların neredeyse yarı seviyesinde ses yüksekliği. Çevre sesleri duyuyorum resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levcho -- 3 Ocak 2020; 18:12:22 >
    Ben iphone 6s te şöyle bi yöntem uyguluyorum ses için. Ayarlar>Müzik>EQ ya girip yüksek sesi ayarladım. Bi nebze iyileşti ses sanki.

Aynen öyle hocam ses seviyesi oldukça düşük maalesef hayal kırıklığına uğradım. Kenara koydum Samsungun kablolu kulaklığını kullanıyorum:(
    Acaba ilerde açılır mı bu kulaklık yoksa hep böyle mi ses seviyesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Terracide kullanıcısına yanıt
    Awei T12 var, çok iyi ama maalesef 2-3 saat pil ömrü var...
  • Cole Trickle kullanıcısına yanıt
    Kötüymüş hocam zaten istanbulda biryerden biryere gitmek 2 saat sürüyor neredeyse

• Ses seviyesi yüksek ve kaliteli sesi olan bir tws kulaklık tavsiye edebilir misiniz?
    Haylou GT1 aldım, ses seviyesi çok çok düşük geldi, tizleri de oldukça düşüktü.
  • Merhabalar,

Bu s101 kulaklığı almayı düşünüyorum alan arkadaşlar tavsiye eder mi bir de ne kadar vergi ödediniz aliexpresden alarak? en uygun ne kadara geliyor ?

• Tws i30 kullanan var mi? Tavsiye eder misiniz ?

Hocam haylou gayet kaliteli bir kulaklık, sahtesine denk gelmiş olma ihtimaliniz var. nerden aldınız acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanGD -- 6 Ocak 2020; 3:50:20 >
  • SerkanGD kullanıcısına yanıt
    N11 Asyaligt isimli satıcıdan aldım. Piyasada sahtesi yok diye söyleniyor ama... bilmiyorum. Paket ve kulaklık çok kaliteliydi.
    Ben de çok inceleme izledim, evet Gt1 kaliteli olarak tanımlanıyor. Ama ses seviyesi kablolu kulaklıklarla gore çok çok düşük geldi. Sizin var mı bi deneyiminiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Levcho

Ses seviyesi yüksek ve kaliteli sesi olan bir tws kulaklık tavsiye edebilir misiniz?
    Haylou GT1 aldım, ses seviyesi çok çok düşük geldi, tizleri de oldukça düşüktü.
    Ben de öyle bir şey arıyorum hocam. Ali de blitzwolf filan var ama hem vergi işi hem de bekeleme olayı düşündürüyor açıkcası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony xb50 kullanan varmi gecen ay bir indirime girmis dun konusunu gordum hosuma gitti. Ozellikle 15 saat kullanim suresi cok iyi duruyor

• ReMZoN R kullanıcısına yanıt
    Ses seviyesi ne durumda? kablolu kulaklıkların ses seviyesine kıyasla ses şiddeti ne kadar daha düşük?
    Bende anker aoundbuds kullaniyorum.birkackez garantiye gitti ama suan sikintisiz.sarj suresi muazzam

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Ses seviyesi ne durumda?

• ReMZoN R kullanıcısına yanıt
    Anker hakkında mi bilgi verdiniz?
    Karşılaştırma amaclı yazmadım zaten, referans amaçlı yazdım? Tws lerin daha az ses verdiğini biliyorum, ama ne kadar az ses, bunu merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.