Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.907
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buradan almıştım Baseus S06 kulaklık geldi.
    hiçbir kesilme ses kaybı Vs. yok.
    Ses temiz net ve güçlü.fiyat performans canavarı bu kulaklık.Tavsiye ederim.

https://tr.aliexpress.com/item/Baseus-Magnetic-Wireless-Bluetooth-Earphone-For-iPhone7-Samsung-S8-Sport-Running-Stereo-In-Ear-Earphone-Earbuds/32813977154.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.24694c4d9yGzpm

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Thompson

Sayın çok bilmiş arkadaş.

Apple kılıflarını 299TL, 379TL gibi absürd fiyatlara satıyor ama aynı kılıfı 20-30TL'ye alabilirsin doğru yeri bulursan. 1 Metrelik şarj kablosunun Apple'daki fiyatı 149TL ama 20TL'ye yine daha dayanıklı ve hızlı şarj destekli bir kablo alabilirsin. Bunun gibi bir sürü örnek var verilebilecek. Senin mantığına göre her şeyi Apple marka ya da belirlediği fiyat seviyesinde almalıyız benzer kaliteye ulaşmak için.

Elbette ben de yukarıda yazdığım markalardan aynı performansı beklemedim ama arada katlanılmayacak bir uçurum var bunu ifade etmeye çalıştım konunun daha iyi anlaşılması açısından.

Alıntıları Göster
    iPhone varsa onu da sat git aliexpressten al bir tane Bu nasıl mantık arkadaş?

• Nirvana. kullanıcısına yanıt
    Aliexpress’te iPhone’dan 3 kat daha ucuz fiyata kagit uzerinde daha guclu bir telefon bulabilirsin. Kafan calismiyor, analiz edemiyorsan o senin sorunun. Ayrica ben bambaska bir seyi ifade etmeye calistim. Okudugunu da anlayamiyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Aliexpress’te iPhone’dan 3 kat daha ucuz fiyata kagit uzerinde daha guclu bir telefon bulabilirsin. Kafan calismiyor, analiz edemiyorsan o senin sorunun. Ayrica ben bambaska bir seyi ifade etmeye calistim. Okudugunu da anlayamiyorsun.
    Kağıt üstünde tüm telefonlar iPhone'dan güçlü zaten. Eğer pratikte de öyle bi olay olsaydı zaten Apple dünyanın en değerli 2. şirketi olmazdı Ve iPhone bu kadar tutulan bir cihaz olmasa o ucuza aldığın şarj kablolarını da bulamazdın.

Airpods'u satıp aliexpress'ten kulaklık alan adamla neyi tartışıyorsam hala, hadi hocam kolay gelsin

• baseous encok s09 kulaklık almıştım aliexpressten benim de bugün geldi. kesilme vs yok. telefon görüşmesinde performans çok iyi. ses kalitesi olması gerktiği gibi. tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

Kağıt üstünde tüm telefonlar iPhone'dan güçlü zaten. Eğer pratikte de öyle bi olay olsaydı zaten Apple dünyanın en değerli 2. şirketi olmazdı Ve iPhone bu kadar tutulan bir cihaz olmasa o ucuza aldığın şarj kablolarını da bulamazdın.

Airpods'u satıp aliexpress'ten kulaklık alan adamla neyi tartışıyorsam hala, hadi hocam kolay gelsin

Alıntıları Göster
    Ya bi git işine ben ne diyorum sen ne diyorsun. Oku, büyü, anlamayı öğren sonra gel.

• JBL in JBLT110BT ürünü var tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

arkadaşlar kulak üstü ya da kafa üstü aktif gürültü engelleyicili bluetooth 5.0 versiyonlu bir kulaklık arıyorum, bütçe 900 liraya kadar, var mı bir öneriniz?
    bi yardımcı olabilirsek çok makbule geçecek arkadaşlar
  • quote:

Ya bi git işine ben ne diyorum sen ne diyorsun. Oku, büyü, anlamayı öğren sonra gel.

Alıntıları Göster
    Ne anlatmak istiyormuşsun çok merak ettim? Sen airpods satıp aliexpress’ten kulaklık aldın ve bunu “ama Apple da kılıf üretiyo, aliexpresste daha ucuza var” diyerek desteklemeye çalışan bir herifsin. Ulan ikisi aynı şey mi? Biri elektronik ürün diğeri yan sanayi kılıf. Sana daha ne laf anlatalım anlamıyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nirvana. -- 27 Aralık 2018; 16:2:3 >
  • Çıktığından beri en uygun fiyat.

Jbl t500Btblu Tune 500Bt Bluetooth Kulaklık, Mavihttps://www.amazon.com.tr/dp/B07HGJJ7GB/ref=cm_sw_r_cp_apa_Z-4jCb0QCKBJ1

• Bluedio T6s kullanan var mı? Ses seviyesi düşük geldi normalde bu şekilde mi acaba? Turkcell den geçen sene aldığım Kittsound Manhattan ın yarısı kadar seviyesi.

• Plantronic backbeat Go 600 aldım gelmesini bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Darion

Plantronic backbeat Go 600 aldım gelmesini bekliyorum
    Amazonda Go605 modeli 402 lira hocam siz kaça aldınız acaba? Ben de 605 modelini almayı düşünüyorum. Gelince yorumlarınızı bekliyorum
  • TRY 70.06 74%OFF | Wavefun Flex 2 Wireless Headphones Bluetooth 5.0 Earphone 150mAh Battery IPX5 Waterproof for xiaomi Phone Sport Headset with Mic

https://s.click.aliexpress.com/e/efXNYRm31

Bu ürün jetonlarla 60 liraya geliyor. Daha önce alan kullanan var mıdır bir fikri olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: KilliKarpuz

Amazonda Go605 modeli 402 lira hocam siz kaça aldınız acaba? Ben de 605 modelini almayı düşünüyorum. Gelince yorumlarınızı bekliyorum

Alıntıları Göster
    vergi kargo dahil 315 liraya gelmişti hocam
  • 50 100₺ civarı fp oranı yüksek bi kulaklık arıyorumhttps://www.hepsiburada.com/syrox-s20-bluetooth-lu-klasik-kulak-ici-kulaklik-p-HBV00000BFTFA#reviews bu model en çok olumlu yorumu almış gibi duruyor bu alınır mı yada daha iyi bi modeli tavsiye eder misiniz

• karizmaaa1907 K kullanıcısına yanıt
    hendest diye bir marka var Türk markası huzen modelini sipariş ettim n11 den marka yorumları güzel ama kullanmadan bişey diyemem pazartesi elime geçer istersen pazartesi yorumlarımı yazayım sana beğenmezsem ben de iade edecem bu 1 haftada 3. kulaklık siparişim beğenene kadar denemeye devam edeceğim

• Amazonda en çok satanlarda 1.sırada olan mpow marka kulaklık aldım. Bakalım nasıl çıkacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: tuning_dogan

TRY 70.06 74%OFF | Wavefun Flex 2 Wireless Headphones Bluetooth 5.0 Earphone 150mAh Battery IPX5 Waterproof for xiaomi Phone Sport Headset with Mic

https://s.click.aliexpress.com/e/efXNYRm31

Bu ürün jetonlarla 60 liraya geliyor. Daha önce alan kullanan var mıdır bir fikri olan?
    Güzel ürün fakat benimkinde kulak pedi diyeyim siz anlayın o düştü,satıcıya söyledim, 5usd tazminat verdi. Pil süresi vs iyi bir ürün ama dediğim gibi,karar sizin.

• immortall441 İ kullanıcısına yanıt
    Benim dediğim modelde 10 da 7 8 olumlu yorum varsa senin bana söylediğine baktım neredeyse 10da 10 olumlu görüşler var arada 90 100 ₺ fark var ama değerse verilir benim çok yüksek bi beklentim yok Önce film sonra müzik dinlerken güzel ses versin kulakta rahat olsun ve şarjıda iyi giderse fena olmaz

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.