Şimdi Ara

BlueStacks ile iphone bağlantısı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
17.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar iphone telefonumdan coc oynuyorum aynı hesapla BlueStacks la oynanabilirmi yani hem bilgisayar hem telefonda oynayabilirmiyim ? oyle bir imkan varsa yardımcı olursanız sevinirim :))
  • Bluestack android oluyor ama ios ile oynadıgın oynu oynayamazsın dıye biliyorum.
  • ioslada oluyor. iphone 5s kullanıyorum bluestacks calısıyor
  • peki ne yapmam lazım telefonumdaki koyu nasıl yukleyebılırım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberxioN

peki ne yapmam lazım telefonumdaki koyu nasıl yukleyebılırım ?

Resimli anlatım var burada:
    http://www.androidkrali.com/2014/01/clash-of-clans-hesap-aktarma-satma.html
  • quote:

Hala yapamadın isen yardımcı olayım.

Bilgisayarına bluestacks programını yükle. Oradan ayarlar sonrasında hesaplar seçeneğine tıkla. Hesap ekle de. Google ı seç. Yeni hesap de. Kullanıcı adı vs doldur. Sonra bluestacks a oyunu yükle. Daha sonrasında iphone cihazından oyunu aç. Bir cihazı bağla seçeneğine dokun. Bu eski cihaz de. Android cihazina de. Bluestacks programından oyunu aç. Bir cihazı bağla de. Bu yeni cihaz de. Iphone ekranında gördüğün kodu bluestacks daki yere yaz. İşlem tamamdır. Artık 2 cihazdanda aynı köye erişim sağlayabilirsin.

yalnız dikkat etmen gereken 1 nokta var. Bu köy aktarma işini yalnızca BIRKEZ yapabiliyorsun. Daha sonra aktarma olmuyor.

Farklı android cihazda oynamak için o cihazdaki ayarlar bölümüne sonra hesaplar sonrasında hesap ekle deyip bu sefer mevcut hesap diyeceksin. Ve oyunu açacaksın. Oyunun içinden google girisi bağlandı yazan yere bas, yeni eklediğin gmail hesabını seç. Daha sonra bi onay kutusu gelecek, oraya ONAYLA yazman gerekiyor. Yazıp tamam dedikten sonra o cihazdada oynayabilirsin. Bu işlem sırasında uyarı verecektir. Eski köy silinecek filan diye, aldırış etme. Ayni menüden google girişi yazan y3re basıp diğer gmail i seçerek diğer köye dönebilirsin.

Umarım anlatabilmişimdir. Aklına takılan birşey olursa yaz, cevaplarım. İyi forumlar, oyunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler yaptım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wüstenkönig

quote:

Bilgisayarına bluestacks programını yükle. Oradan ayarlar sonrasında hesaplar seçeneğine tıkla. Hesap ekle de. Google ı seç. Yeni hesap de. Kullanıcı adı vs doldur. Sonra bluestacks a oyunu yükle. Daha sonrasında iphone cihazından oyunu aç. Bir cihazı bağla seçeneğine dokun. Bu eski cihaz de. Android cihazina de. Bluestacks programından oyunu aç. Bir cihazı bağla de. Bu yeni cihaz de. Iphone ekranında gördüğün kodu bluestacks daki yere yaz. İşlem tamamdır. Artık 2 cihazdanda aynı köye erişim sağlayabilirsin.

yalnız dikkat etmen gereken 1 nokta var. Bu köy aktarma işini yalnızca BIRKEZ yapabiliyorsun. Daha sonra aktarma olmuyor.

Farklı android cihazda oynamak için o cihazdaki ayarlar bölümüne sonra hesaplar sonrasında hesap ekle deyip bu sefer mevcut hesap diyeceksin. Ve oyunu açacaksın. Oyunun içinden google girisi bağlandı yazan yere bas, yeni eklediğin gmail hesabını seç. Daha sonra bi onay kutusu gelecek, oraya ONAYLA yazman gerekiyor. Yazıp tamam dedikten sonra o cihazdada oynayabilirsin. Bu işlem sırasında uyarı verecektir. Eski köy silinecek filan diye, aldırış etme. Ayni menüden google girişi yazan y3re basıp diğer gmail i seçerek diğer köye dönebilirsin.

Umarım anlatabilmişimdir. Aklına takılan birşey olursa yaz, cevaplarım. İyi forumlar, oyunlar.

sagol kardesım o kadar ugrasmıstım yapamadım sayende oldu. Eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihat52.5

quote:

Orijinalden alıntı: Wüstenkönig

quote:

sagol kardesım o kadar ugrasmıstım yapamadım sayende oldu. Eyvallah

Bayaa uzun süre önce yazmıştım, işine yaradıysa ne mutlu bana :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.