Şimdi Ara

bluestack sorunları yardım (SS'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
2.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

işte bu şekilde hatalar var, Kullanıcı adını ne yapsam kabul etmiyor ,mevcut hesabımla giriş yapamıyorum, ID ve şifre doğru yazdığımdan eminim. internete girince sertifika yok diyor ilk resimde hangi siteye girerse girsin aynı şey yine çıkıyor. YARDIM EDİN

• bir tek benmi karşılaştım bu sorunla? kimse rastlamadımı çözemiyorum kaç günden beri biri yardımcı olsun
  • antivirüs programı eset smart secrutiy kapatıp açtım değişen bişiy olmadı...
    revo uninstaler ile bluestack sildim tekrar kurdum bluestack yine olmadı...
    normal kaldırdım sildim yine olmadı...
    teamwiever ile bi abi bağlandı oda yapamadı...
    ID'ye ne yazsam kabul etmiyor ss de gördüğünüz gibi...
    mevcut hesap da giremiyorum doğru girdiğimden eminim zaten yanlış olsa yanlış derdi...
    bu gidişle bu iş olacak gibi durmuyor andy yi yükledim kastı o yüzden andy kullanamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: 45cagdas45

antivirüs programı eset smart secrutiy kapatıp açtım değişen bişiy olmadı...
    mevcut hesap da giremiyorum doğru girdiğimden eminim zaten yanlış olsa yanlış derdi...
    bu gidişle bu iş olacak gibi durmuyor andy yi yükledim kastı o yüzden andy kullanamam

Droid4x kullan oda bluestacks gibi kasma yapmaz çok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkürler ilgin için fakat programı anlayamadım indirdim açıldı bluestack ile kurulum yaptı küçük bir pencere açıldı sonra IP istedi ne yazmam gerekiyor oraya yada en başından yanlış bişiymi yaptım detaylı anlatabilir misin? olmadı özelden konusalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: A NEW LİFE

quote:

droid4x indirdim kurdum açıldı sonuc bluestack ile aynı...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A NEW LİFE

quote:

droid4x indirdim kurdum açıldı sonuc bluestack ile aynı...

Sende bir sorun var bende oluyor milyonlarca kiside oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• işletim sistemin ne hangi virüs programı kullanıyorsun pc nin özellikleri ne
  • kardeş sorunu ben çözdüm büyük ihtimalle bundandır. bilgisayarın saati ve tarihi yanlış onu düzeltip dene :) çünkü sertifika sorunları tarih ve saatin yanlış olmasından kaynaklanıyor. ve sertifika güvenlik sorunu verdiği için oturum açamıyor :) orda gördüğüm kadarıyla tarih 1 ay geride

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgecandede2121 -- 18 Haziran 2015; 9:50:02 >
  • saat diliminden türkiyeyi bulamadım o yüzden otomatikte yanlış ayarlıyor diye elle ayarladım saat tarih doğru ama yinede olmadı türkiyeyi seçme yok acaba ondan mı olmuyor?
  • denetim masasından saat,dil bölge ayarlarından saat dilimini +2 atina seç üstten ayarla tarih ve saati
    bölge ve dil ayarlarından türkçe türkiyeyi seç
  • quote:

Orijinalden alıntı: ea1993

denetim masasından saat,dil bölge ayarlarından saat dilimini +2 atina seç üstten ayarla tarih ve saati
    bölge ve dil ayarlarından türkçe türkiyeyi seç

bu ayarları droid4x te mi yapıcam pc demi hangisi hangisinde yapıcam? pc de zaten +2 atinadaymış saat dilimi zaten pc ve droid4x in dili türkçe
  • kardeş pc de yap. ama sana tavsiyem format at sıfırla muhtemelen olur. bluestacks öneririm alternatif arama
  • bluesteack ilede aynı şeyler oldu droid4x i denedim oda aynı hataları verdi eset smart secrutiy 8 programı engelliyor olabilir mi ? koruma tamamen kapalıyken açtım yine olmadı
  • yok hocam esetten değil benim pc den eset varkende açmıştım. bak sana özel mesajla bir adres gönderecem oradan indir kur
  • benim pc de blue stack hata veriyor ( vista yüzünden sanırım ) bu droid4x nedir hesap gitmesin yalan olmayalım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tniaskrad

benim pc de blue stack hata veriyor ( vista yüzünden sanırım ) bu droid4x nedir hesap gitmesin yalan olmayalım ?

hatayı ss li koyarmısın ne oldugunu görelim
  • İndirdiginiz bluestack dosyasıyla kurulum yapacağınız sürücü aynı olmasın. Yani bluestack'i D sürücüsüne indirip C'ye kurun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sano kullanıcısına yanıt
    tesekkurler deneyeceğim sonucu yazarım özelden
  • Pc'mde bluestacks içinde kullanmış olduğum whatsapp ve viber'daki fotoğrafları harddisk değiştirdiğim için ve değiştirdiğim harddiske format attığım için bilgiler silindi fakat bazı programlar aracılığı ile silinen dosyalara ulaşabiliyorum ama whatsapp ve viber'dan almış olduğum fotoğrafları bulamıyorum. Eski sistemimdeki bluestacks dosyalarını yeni kurduğum sistemde nasıl çalıştırabilirim?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.