Şimdi Ara

Bluepoint Yeni Bir Proje Üzerinde Çalışıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
68
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Remastered oyunlar ile tanınan video oyun geliştirme şirketi Bluepoint Games yeni bir proje üzerinde çalışıyor.

Bluepoint Games websitesinden verilen iş ilanlarına göre firma "yeni nesil oyun sistemleri için bir remake" üzerinde çalışıyor ve firma grafik mühendisi, karakter tasarımcısı gibi alanlarda işe alım yapıyor.

Ayrıca Bluepoint Games teknik direktörü Peter Dalton'ın LinkedIn'deki sayfasında "kitleleri memnun etmek için başka şaşırtıcı bir proje" açıklaması mevcut. 

2006'da kurulan Amerikalı bağımsız video oyun geliştirme şirketi Bluepoint Games, Inc. daha öncesinde şu projelerde çalışmıştı: God of War Collection, The Ico & Shadow of the Colossus Collection, Metal Gear Solid HD Collection, Uncharted: The Nathan Drake Collection ve Gravity Rush Remastered. 

• Yeni nesilde bir silent hill göremedik. Ne remake ne remaster çıkmadı gitti.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: -ZoRRo-

Yeni nesilde bir silent hill göremedik. Ne remake ne remaster çıkmadı gitti.

Olsa da emülatörde 4K oynasak diyorsun adım gibi eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orjinalden alıntı: -ZoRRo-

Yeni nesilde bir silent hill göremedik. Ne remake ne remaster çıkmadı gitti.

Olsa da emülatörde 4K oynasak diyorsun adım gibi eminim.

Adın belli olsa bsc misafiri olarak yazmadın hadi uza..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım God of War: Ascension falan değildir ps4'e getirdikleri oyun. Umudum Puppeteer'ın kaliteli bir ps4 sürümünün gelmesi ancak ikisi de değil gibi.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.