Şimdi Ara

>>BLUEMOD3 TRANSPARAN KASA<< (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
4.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar 3 ün 5 in hesabından size ne almış adam kullanıyor... 2 ytl lik boyadanda çok bi kalite beklemiyorum belki 10 lira normalin üstünde bir fiyat ama 2-3 liralık boyalarlada kıyaslamayınburdada 3 ytl ye boya var 15 ytl ye de boya var yorumlar rencide etmeden olsun lütfen
  • BU PAZAR İŞİM VAR ONDAN FAZLA BİŞİ YAPAMADIM BU PAZAR BITCEKTI KASA AMA KASADAN ONCE BOYA BITTI VE DAHA BOYANACAK YERLER VAR OLMAZSA HAFTA ICI BITIRCEM CUNKU HAFTAYA IZMIR BULUŞMASI VAR
    KULLANDIGIM BOYA VE VERNIK
     >>BLUEMOD3 TRANSPARAN KASA<<

ON PANELI BOYADIM AMA VERNIK CEKMEDIM DAHA

COOLERMASTER FANLARIMI GRI YE BOYADIM

YAN KAPAK ICIN TURBIN FAN

SAYGILAR OEMOD IYI MODLAR DILER
    BLUEMOD3 BITMEK UZERE

• bitsin artık bende gelicem bakalım buluşmaya taaaaa kayseriden
  • Bence Akçalı Yerine Montana Kullanmanı Tavsiye ederim Gayet güzel ve Parlak Canlı DUruyor

Karar senin Tabiki Ama boyanın Kep lerini ince kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portechine -- 24 Ağustos 2008; 21:04:03 >
  • boya gayet güzel olmuş cm 4ever
    devamını bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Portechine

Bence Akçalı Yerine Montana Kullanmanı Tavsiye ederim Gayet güzel ve Parlak Canlı DUruyor

Karar senin Tabiki Ama boyanın Kep lerini ince kullan

SAOL AMA BUNLADA KALITELI AKÇALI VERNIK / DUPLI COLOR BOYA KULLANDIM KEEPI ORJINAL KULLANMADIM ZATEN GRAFITI ILE UGRASTIGIM ICIN ELIMDE INCE KALIN HER TURLU KEEP VAR DEDIGIN GIBI INCE KULLANDIM

quote:

Orjinalden alıntı: by kero
    boya gayet güzel olmuş cm 4ever
    devamını bekliyoruz

EVET BOYALARDAN COK MEMNUN KALDIM / SAĞOL DEVAMI BENDE MRK EDIOM
  • Devamını bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: The Jolly Joker

Devamını bekliyoruz

SAOL LEVENT ABI SENI TANIŞTIRMAK LAZIM;
    BU ABIM BENI MODA BAŞLATAN VE MOD KONUSUNDA EN COK YARDIMI GECMIŞ KIŞILERDENDIR DH DAKI TUM BENI TANIYAN VE YARDIMINI ESIRGEMIYEN KİŞİLERE TEŞEKKUR EDERIM
  • pekçin ne oldu yahu senin kasa halen bitmedimi. demiştim pazardan pazara mod olmlur mu diye.Neyse bana bakma sen devam
  • quote:

Orjinalden alıntı: rachadell

pekçin ne oldu yahu senin kasa halen bitmedimi. demiştim pazardan pazara mod olmlur mu diye.Neyse bana bakma sen devam

BU KASAYI YAPARKEN GERCEKTEN SIKINTI GELDI AMA BASLADIGIM ISI BITIRCEM BIRAKMAK YOK SADECE ARA VERDIM

NOT:LUTFEN YORUM YAZMAYIN!!!
  • walla arkadasım iyi hoş guzel yapıyonda keske bu kadar ugrasmasaydın 45 dolara ful transparan kasalar satılıyo bilemedim 60 dolara herseyi plexiden yapmışlar linki bulıyım koyarım bu raya senin için
  • Güzel bir çalışma arkadaşım eline sağlık artık finishi de görelim
  • bu türbin ucu larak taktığınız parçaları boyasanız yada dairesel çizgiler tasanız aradan ilüzyonist bir durum oluşabilir

modun son halini beklioruz ama aralıklarla ilerleyen modlarda işten çok fikir orataya çıkıyo ve uygulama gittikçe uzuyor........ hayırlısı
  • Güzel gidiyor kardeş..Devam
  • Gelişmeleri merakla bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizmajosef

walla arkadasım iyi hoş guzel yapıyonda keske bu kadar ugrasmasaydın 45 dolara ful transparan kasalar satılıyo bilemedim 60 dolara herseyi plexiden yapmışlar linki bulıyım koyarım bu raya senin için

HAZIR OLARAK SATILDIGINI BENDE BILIOM SUMBEAUM MU NE MARKASI AMA KENDIM YAPMAK ISTEDIM SONUÇTA HAZIR KASA ALIP OTURMAK DAHA IYI OLURDU DIE DUSUNMEDIM DEIL CUNKU GERCEKTEN SIKILDIM AMA BIRAZ ARADAN SONRA SIZINLE PAYLASACAGIM BAŞLADIGIM ISI BITIRCEM YANI

YORUMLARINIZ ICIN SAGOLUN

ŞİMDİ TOPIĞİ YANLIZ BIRAKIP YORUM YAPMAZSANIZ SEVINIRIM
  • Hidroliklerle nasıl görüneceğini çok merak ediyorum umarım biran önce resim eklemeye başlarsın
  • evet devamını bekliyoruz nerede kaldı çok geciktin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.