Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1649. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16471648164916501651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İş görür mü acaba ya bende almak isterim. Duşa kabin kenarlarına çekince su geçirmezlik sağlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: membranoz

Mini Radyo arıyorum. Fonksiyonel ve hesaplı indirimli . Önerebileceğiniz bişey varmıdır arkdaslar ?

Merhaba nasıl bir ürün istiyorsunuz boyutları ne kadar radiodan başka özellikleri olsun mu ben x3 almıştım 5 dolara telefon ile görüşme bluetooth sdcard USB bellek aux ve radyo özelliği olan bataryalı bir cihaz ufak boyutlu eğer öyle birşey düşünüyorsanız tavsiye edebilirim 20 25 lira civarına iyi günler son seste 2 2.5 saat radiodan çalabiliyor bilginiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stormfather -- 19 Ocak 2018; 11:33:52 >
  • stormfather S kullanıcısına yanıt
    hocam bu 20-25 lira olarak bahsettiğiniz ürünü, blutoothla bluedio t2+ bağlayabiliyor musunuz acaba öyleyse alırım merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

hocam bu 20-25 lira olarak bahsettiğiniz ürünü, blutoothla bluedio t2+ bağlayabiliyor musunuz acaba öyleyse alırım merak ettim

Kablo ile baglayabilirsiniz cube x3 ama zaten bluedio t2 plusta radio ve sdcard girişi var neden düşündünüz acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stormfather -- 19 Ocak 2018; 11:36:34 >
  • Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Bluetooth ikiside bulunmaya yönelik yakalamaya yönelik olmadığı için sanırım olmaz.

• Motospeed ck108 e gözüm kayıyor ara ara 190 lira alınır mı? Kullanan var mıdır?
  • stormfather S kullanıcısına yanıt
    Doğru o zaman gerek kalmıyor. Sd card olmazsa telefonla bağlancaktım mecbur ondan sordum. Dün akşam sd card siparişi de geçtim. Sıkıntı 17 kasımda aldığım t2+ gelmedi. Sağolsunlar takipli olarak yeniden göndercekler ticketı cevaplamışlar beklicez görecez bakalım

• Dün 16,99$ a inen KZ ZSR kulaklıkta bir indirim daha olacak sanırım.

| Gearbest Türkiye |
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Doğru o zaman gerek kalmıyor. Sd card olmazsa telefonla bağlancaktım mecbur ondan sordum. Dün akşam sd card siparişi de geçtim. Sıkıntı 17 kasımda aldığım t2+ gelmedi. Sağolsunlar takipli olarak yeniden göndercekler ticketı cevaplamışlar beklicez görecez bakalım

Evet daha öncede konuşmuştuk fiyatına göre çok iyi bir cihaz bluedio t2 plus inşallah kısa zamanda elinize ulaşır.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxxel

Dün 16,99$ a inen KZ ZSR kulaklıkta bir indirim daha olacak sanırım.

| Gearbest Türkiye |

Her gün ilk 20 sipariş diyor yakalamak olanaksız onu maalesef iyi günler ama şansınızı denemeyi unutmayın 1 saniyede tükeniyor böyle ürünler.

• quote:

Orijinalden alıntı: stormfather

quote:

Mini Radyo arıyorum. Fonksiyonel ve hesaplı indirimli . Önerebileceğiniz bişey varmıdır arkdaslar ?

Merhaba nasıl bir ürün istiyorsunuz boyutları ne kadar radiodan başka özellikleri olsun mu ben x3 almıştım 5 dolara telefon ile görüşme bluetooth sdcard USB bellek aux ve radyo özelliği olan bataryalı bir cihaz ufak boyutlu eğer öyle birşey düşünüyorsanız tavsiye edebilirim 20 25 lira civarına iyi günler son seste 2 2.5 saat radiodan çalabiliyor bilginiz olsun

Yani radyo fonksiyonunu gerçekleştirdikten sonra söylediğiniz gibi usb den müzik yada blluetooth gibi ekstra özelliklerinin olması da iyi olur tabiki . Boyut olarak büyük bişey istemiyorum dogrusu. tam olarak x3 dediginiz modelin ismi yada varsa linkini atarsanız bir bakayım. Radyo çekişinden memnunmusunuz ?

• Original Xiaomi Piston Kulak İçi Kulaklıklar Yeni Versiyon hocam bu ürün 10 tl ye falan iner mi inerse çok iyi olur öğrenciyiz malum :)))
  • Değerli forum üyeleri,

Astım hastası olduğum için belli sürelerde kontrole gitmem gerekiyor. 13:20'de doktor randevum var.. bu sebeple şu an evden çıkmam gerekiyor. Özelden gelen mesajların tamamına ancak cevap verebildim. İşlerimi bitirir bitirmez eve dönüş yapacağım.

Bu sebeple yaşanabilecek aksaklıklardan dolayı herkesten özür diliyorum.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

• geçmiş olsun.
  • muratcangm kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Şu an il dışındayım. Eve gidince kontrol ederim. Sağolun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stormfather

quote:

Yani radyo fonksiyonunu gerçekleştirdikten sonra söylediğiniz gibi usb den müzik yada blluetooth gibi ekstra özelliklerinin olması da iyi olur tabiki . Boyut olarak büyük bişey istemiyorum dogrusu. tam olarak x3 dediginiz modelin ismi yada varsa linkini atarsanız bir bakayım. Radyo çekişinden memnunmusunuz ?

Cube x3 gearbest sitesinden 5 dolara almıştım radyo çekimi gayet başarılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Değerli forum üyeleri,

Astım hastası olduğum için belli sürelerde kontrole gitmem gerekiyor. 13:20'de doktor randevum var.. bu sebeple şu an evden çıkmam gerekiyor. Özelden gelen mesajların tamamına ancak cevap verebildim. İşlerimi bitirir bitirmez eve dönüş yapacağım.

Bu sebeple yaşanabilecek aksaklıklardan dolayı herkesten özür diliyorum.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Geçmiş olsun Berkan hocam iyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: justwatch88

Original Xiaomi Piston Kulak İçi Kulaklıklar Yeni Versiyon hocam bu ürün 10 tl ye falan iner mi inerse çok iyi olur öğrenciyiz malum :)))

Merhaba ara ara 2.99 dolara düşüyor takip ederseniz yakalayabilirsiniz

• kizilsultan kullanıcısına yanıt
    Bende duşakabin için alacağım. Videosunu izledim su geçirmezlik özelliği varmış. İş görür gibi. Bide krem rengi var onu seçince ücret düştü ama renk aynı gibi bişey, tam farkedemedim.

• Chuwi Lapbook Air CWI539 Notebook'u en uygun şekilde nasıl alabilirim?...

https://m.gearbest.com/laptops/pp_827413.html?wid=21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxHound -- 19 Ocak 2018; 12:55:34 >
  • 
Sayfa: önceki 16471648164916501651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.