Şimdi Ara

BLUE-MU SEASON3 TÜRK SERVERİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
2.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hala olmuosa ekle lina_akrep@hotmail.com
  • mu turkanin clientini indirom su anda.bu arda akrep snn msnyide ekledim..
  • kardes oyun nie off kii??
  • Kardeshim blue-mu admin yani emre abi calıstıgı icin gunduzleri evde olmuyor...Net kesintisi elektirik kesintisi gibi aksaklıklardan dolayı kapalı durumda olabilir...Sorun aksama duzeltir admin...
  • uff aksam da bn giremicem ki OKS var:S ona calisios 18:30 gibi basliom 22 ye kdr fln calısıomo ysdn giremicem gitti 3 res bosa
  • yarına sorunlar duzelirde girersin inşalla...
  • Sole kapanmicak exp i az olan bi server kalmadi yaw suan kapali server :(
  • Hayırlısı olsun kardeşim.
  • evet arkadaşlar akrep kardeşimin dediği gibi ben çalışan biriyim sabah işe giderken açık bırakıp gidiyorum . ben yokken elektirik kesintisi net kopması gibi bir sorun çıktığında müdahale edecek kimse yok malesef bu yuzden off kalabiliyor. ama suan online diliyen gelebilir.hepinize teşekkürler.
  • server suan off ve ayrica benim char asili kalmis

WintersuN
  • su anda serverdan baglantin kesildi diyor bilader. serverda off ins.server off oldugundandir...baalim online olsunda bi oynuyalim snnde emegine saygi duymak lazim dimi.ole server kurmak kolay bisi diil
  • arkadaslar server yaklasık 18.00 dan 20.00 kadar açık kimseler yoktu yazık gunah kapadım kasan olmayınca bu hafta bır karar alacam ya komple kapatacam yada resetleyıp yeniden fun olarak devam edecez. player yok malesef bir karar vermek zorundayız.
  • emre abi walla normal deaksam 6 dan gece 12 ye kadar online imdir ama bugun biraz geciktim isim vardi :D:D:D

oyuzden bi girdim kapali ne isse artik
  • yaww istanblue sen bi ac ben gircem oynucam yapma bilader emegine yazık
  • ins yarin acar ama cok sikti ha bu is solim yani bir dost olarak
  • Birazda bana ver player , bulunmayan hint kumaşı gibiler
  • BEYLER SERVER ONLİNE VE Bİ SORUN VAR GİBİDE GORUNMUO SORULARINIZ İCİN hacks@hotmail.de !

Emre abi yetistim :D beni dersanede kampa aldılar cıkarmadılar kactım :D
  • ARKADAŞLAR SERVER 10 DAKKAYA ONLİNE DİR. SQWEK İNDE SOLEDİĞİ GİBİ SORUNUMUZ YOK FAKAT PLAYER AZLIĞINDAN DOLAYI KAPATIYORUM. SUAN İTİBARI ILE ONLINE OLACAK TIR. BİLGİNİZE.
  • hep acik kalcak mı 7/24?
  • server acik ancak disaridan giris kapali sanirim?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.