Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (746. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.375
Cevap
159
Favori
616.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 744745746747748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cella

Arkadaşlar büyük katedraldeki bossu öldürdükten sonra orada siyah kıyafetli nir npc beliriyor. Ben bu adamı öldüremiyorum, yardım da alamıyorum. Var mı bi çözümü?
    Çözüm yok orada tek başınasınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: NERO76ERS

Çözüm yok orada tek başınasınız

Alıntıları Göster
    Hocam ateşe, şimşeğe vs bi zayıflığı yok mu bu elemanın?
  • quote:

Alıntıları Göster
    şimşek kağıdı ve canavar kanı tableti kullanarak öldürebilirsiniz çok zorladıysa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NERO76ERS -- 26 Haziran 2018; 15:30:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NERO76ERS

şimşek kağıdı ve canavar kanı tableti kullanarak öldürebilirsiniz çok zorladıysa.

Alıntıları Göster
    Akşam tekrar deneyeceğim.
  • NERO76ERS kullanıcısına yanıt
    Hocam müsait olunca bi yardıma gelsen uğursuz isz kadeh zindadinda amygdalayi kessek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bkblt85 B kullanıcısına yanıt
    DLC de balıkçı köyünde var

• quote:

Orijinalden alıntı: le passager

Büyük katedralde "Amelia" bossunu kestiğiniz yerde büyük bir kapı var oraya bir bakın hocam. Eğer sizin görev zinciri iptal olmadıysa, Karga avcı en son orada yerde yaralı olarak yatarken görülüyor. Kapıdan girip merdivenleri çıkınca boss bölgesinde düşman avcı var. Onu öldürüp karga avcı ile konuşun. "Karga avcı rozeti" ve "Avcı rünü" eşyalarını verecek. Eğer görev zinciri iptal olmuşsa orada gözükmez zaten. Ng ye geçip direk kavga avcıyı öldürüp rozeti alabilirsiniz veya Zindanlarda aynı silahın farklı versiyonları var orada da arayabilirsiniz silahı.

Ek olarak bir de "Oedon mezarı" bölgesine bir bakın. Eğer görev zincirinde Avcı Henryk, karga avcıyı öldürdü ise rozet oedon mezarı bölgesinde de olabilir.
    https://bloodborne.wiki.fextralife.com/Blade+of+Mercy
    Görevlerin geçtiği bütün bölgelere baktım. Sanırım arada kaynamış benim görev. Sağlık olsun NG yaparsam alırım artık.

• quote:

Alıntıları Göster
    Hocam bu katanasını daha fazla hasar veren bir moda sokuyordu. O esnada kendi canı gidiyor. Merdivenlere çek, katanayı bufflayınca

canının gittiğini göreceksin kapıya kadar gel tamamen yukarı çıkmasın biraz çıktıkça ilerle üzerine çek kapıya gel cheesele

Yalnız yanlış hatırlamıyorsam can basıyordu kendine ona müsade etmeden merdivende vur kaç yaparak alttan alttan çalış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Th3M4NIMAL -- 27 Haziran 2018; 4:0:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aviator_

DLC de balıkçı köyünde var
    Teşekkür ederim hocam buldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Hocam bu katanasını daha fazla hasar veren bir moda sokuyordu. O esnada kendi canı gidiyor. Merdivenlere çek, katanayı bufflayınca

canının gittiğini göreceksin kapıya kadar gel tamamen yukarı çıkmasın biraz çıktıkça ilerle üzerine çek kapıya gel cheesele

Yalnız yanlış hatırlamıyorsam can basıyordu kendine ona müsade etmeden merdivende vur kaç yaparak alttan alttan çalış

Alıntıları Göster
    Hocam adam pislik çıktı rıza baba. Akşam deneyeceğim. Dün yine kesemedim.

• Bayağıdır oynamadım ama bosslarda yardıma ihtiyacı olan varsa gelebilirim. DLC de var.
  • Merhaba iyi oyunlar herkese. Oyuna yeni başladım ve alanındaki ilk oyunum. Oyunda şuana kadar o ilk central yharnam bölgesinde o kan parası şeyinden biriktirerek sürekli ölerek zirhlarimi filan değiştirdim. Şimdilik bilmem gereken bir şey var mı arkadaşlar? Aşama aşama bölgede ilerlemeye çalışıyorum, mesela ateşin etrafinda baya canavar vardi hepsini temizledim büyük bir kapı var biri çarpıp duruyor, boss değildir umarım oyunu daha çözemedim alışamadım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cella kullanıcısına yanıt
    Hocam bu yöntemle kendi kendini kesiyor. Sen gerekirse bir kaç tane vuruyorsun.

Bunu son çare olarak kullan derim. Tatmin duygusu için kafa kafaya girip kesmelisin :)

• mike4peace kullanıcısına yanıt
    Tavsiyem üste başa çok takılma özellikle o ateşin etrafındakiler farm bölgesi early game için. Defalarca kes statlara ver üste başa değil. Gerçi daha bebek aktif değildir onun için ilk boss lazım

• quote:

Tavsiyem üste başa çok takılma özellikle o ateşin etrafındakiler farm bölgesi early game için. Defalarca kes statlara ver üste başa değil. Gerçi daha bebek aktif değildir onun için ilk boss lazım
    defalarca oynadım son 3 oynayışımda köprüdeki 2 werewolflarda takıldım ve hiç statlara vermedim. daha doğrusu öyle bir şey yapmam gerektiğini bile bilmiyordum söylemiyor ya oyun hiç

Souls oyunlarının genel oynanışı bu şekilde. Farm noktalarını değerlendirirsen, hatta biraz suyunu çıkartırsan oyunun zorluğunun önüne geçebiliyorsun.

Köprüdeki 2 werewolfu az gerideki kapıdan çizle :) ordan içeri girmiyorlar.

o boss değil onu es geçebilirsin.
  • eyvallah beyler

Kesebildin mi ? Arkadaşın dediği gibi boss değil. Optional mini boss fightlardan “hunter” avladıklarımız. Bu arkadaş sanırım en zorlardan

• quote:

Kesebildin mi ? Arkadaşın dediği gibi boss değil. Optional mini boss fightlardan “hunter” avladıklarımız. Bu arkadaş sanırım en zorlardan
    kestim cleric beast'e geldim hocam, statlari artık arttirabiliyorum blood echo vererek. oyun zor ama gerçekten çok odullendirici, gerçekten hoşuma gitti ki ben oyunları hep en kolay seviyede hikayeyi yaşamak için oynarım.

• 
Sayfa: önceki 744745746747748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.