Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (742. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.379
Cevap
159
Favori
616.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de son boss dayim o yuzden once zindanlara girdim. Oyunu bitirdiginde zindanlara yine NG+ olarak girersin. O yuzden bence once sen de zindanlari bitir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • demir_lady D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ⛷️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ng+ ta zindanların zorluğu değişmez hocam. Zindanların kendi zorluk derecesi var. Tek derece. Ng+ta dlcnin zorluğu değişir

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Ama bitirirken trophy alabilmek icin bitirmek gerekmez mi. Zorluk degismiyorsa super zaten yeterince zor

• arkadaşlar zindandan düşen +%30 Str ve üstü gemlerini nasıl hızlı bir şekilde toplayabilirim? biraz taktik bilgi iyi olur teşekkürler.
  • Neden kimse yardima gelmiyor 😏

Allahtan becerikliyimde buraya yazdiktan sonra cabamla tek basima geciyorum ama lutfen yani oyunlarda az olan bayanlara destek olunuz 😌

• quote:

Orijinalden alıntı: demir_lady

Allahtan becerikliyimde buraya yazdiktan sonra cabamla tek basima geciyorum ama lutfen yani oyunlarda az olan bayanlara destek olunuz 😌
    Psninizi pm atın ekleyip yardımcı olayım gün içinde.yeni girebildim foruma sanırım geçmişsiniz ama başka bi yerde ihtiyacınız olursa gelirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NERO76ERS -- 23 Mayıs 2018; 3:49:45 >
  • oyunda 2 tane silah geliştirdim başlarda acemiyken uzun uğraşlar sonucu merhamet kılıcını aldım. diğer silahım da balta ama biri güç gerektirirken diğeri yetenek gerektiriyor. o yüzden eşit gitmeye çalışıyorum balta daha iyi durumda(hem yetenek hem de güçden geliştiği için) ama favorim merhamet kılıcı bu kılıcı kullananlar bilgi verebilir mi?
    Zindanlarda kolay kolay kimseyi bulamazsın ama arkadaşınla anlaşıp girmek gerek ben zindanlarda çok dolaştım oynadığım dönemde ama gelen olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mguven55

oyunda 2 tane silah geliştirdim başlarda acemiyken uzun uğraşlar sonucu merhamet kılıcını aldım. diğer silahım da balta ama biri güç gerektirirken diğeri yetenek gerektiriyor. o yüzden eşit gitmeye çalışıyorum balta daha iyi durumda(hem yetenek hem de güçden geliştiği için) ama favorim merhamet kılıcı bu kılıcı kullananlar bilgi verebilir mi?
    Oyundaki en karizmatik silah fakat az stamina tüketip az damage vuruyor rünlerle max +400 damage yaptım ben onda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NERO76ERS -- 23 Mayıs 2018; 12:6:37 >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    zindanlarda +%30 gemler düşüyor clawmar gibi onları düşürdünüz mü hiç? ayrıca kan ayini 1,2 ve 5 marketimde satılıyor 3 ve 4 satılmıyor 3 ve 4 dü satılabilir duruma getirmem için ne yapmam gerek.
    ayrıca yardım isteyen arakdaşlar PSN: Ciexop ekleyebilir çoğu zaman açığım ng1'rim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whypinkfloyd -- 23 Mayıs 2018; 12:17:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Zindanlarda kolay kolay kimseyi bulamazsın ama arkadaşınla anlaşıp girmek gerek ben zindanlarda çok dolaştım oynadığım dönemde ama gelen olmadı.
    Aksine zindanlarda daha fazla oyuncu var çünki hızlı eşli oyun arama seçeneği var ilk mezar taşında bu yolla zindanlarda yardım isteyen birisine daha rahat gidilebiliyor.
  • Merhaba,

Ng+ oynuyorum oyun baya zorlaştı. Beraber oynamak isteyenler ekleyebilir : merveyakup9
  • NERO76ERS kullanıcısına yanıt
    evet öyle bir de cok cabuk tamir ettirmen gerekiyor tek sıkıntısı o. seri silah sevenler için en seri silah bence
  • Silah sağlamlığı taktığınız cevherlere bağlı silahın kendisi ile bi alakası yok.

Yazar detaylarda Silah sağlamlığı azalır -40 felan diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NERO76ERS -- 24 Mayıs 2018; 3:47:37 >
  • Merhaba ng+1 deyim zorlanıyorum yardım lazım oluyor micholas ta takıldım eklerseniz sevinirim

" yakamoz40 "
  • An itibari ile ng3 oldum ve oyunu %100 bitirdim yardım isteyen arkadaşlar ekleyin; Ciexop
  • Satıcıdan kıyafet seti aldım. Avcı setinide buldum. Fakat giyemiyorum. Oyunun başlarındayım. Sizce neden olabilir

• alatay kullanıcısına yanıt
    Envanterden kullan demek yerine envantere gelmeden assagida giysilerinizin gozuktugu yerden secmeniz lazim.

• 
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.