Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (741. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.377
Cevap
159
Favori
616.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar ng+ geçtim 3 statı 50 yaptım. Canı 50nin üzerine çıkardığımda artıyor her zamanki gibi; kuvveti ve yeteneği arttırdığımda silahın hasarı artmıyor. Silah Ludwig'in Kutsal Kılıcı. Ne yapmam gerek? Arkanaya falan mı vereyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    orasına daha ilerde güçlenince geliyorsun ya da dediğin şey öldürünce seni atıyor ama oynamak zorunda değilsin merdivenlerden yukarı çıkınca bi meydana geliyorsun orda merdivenden çıktığın yerinde üstünde bonfire var.
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz şekilde oradan çıktım yabancı bir forumdan gördüm. Boss'ada bi kere öldüm teşekkür ediyorum.

Ben hikayeye uygun gitmek istiyorum ama nasıl bir yol izlemeliyim? Kendi kendime gidiyorum ve hiçbişey anlamış değilim hikaye açısından ve böyle alakasız yerlere gitme durumuda var

• Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    ilk sayfada yol haritası var ordan sırayı okuyabilirsiniz. Bu olaydan başka pek yoldan sapma olmuyor zaten hatırladığım kadarıyla.
  • Ludwig arkanadan da bonus alıyor. Arkanaya verebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkanaya vermek istediğimde de hasar artmıyor. Bu 50 sınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇağdaşGrbz -- 18 Mayıs 2018; 11:14:1 >
  • Tüm statların 99'a kadar yolu var. 25-50 arası ve 50-99 arası stat artışlarının karaktere etkisi azalıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Alastair JR

Teşekkür ediyorum
    50ye kadar yüzde 85 veren stats 50den sonra sadece yüzde 15 veriyor.

• nopnog kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim. Şuan denemek için 50 yapıp bıraktım cablılığı kuvveti ve yeteneği, arkanayı 50 yapacağım; büyük ihtimal karakteri çöp ediyorum ama denemek istiyorum büyüleri :)

• arkadaşlar şimdi sorun olacak lütfen bilen bir kişi aydınlatabilir mi?
    DLC 1. bossu yani ludwingi kesince, kafası beliriyor ve onunla konuşuyoruz..
    benim akıllı kafam oradaki nota uyarak ludwingin kafasını kesmedim, halbuki ludwingin kafasını kesince moonlight greatsword yani ludwingin kılıcının parlayan versionu gibi bir uzun kılıç veriyormuş...
    ve ben o kafayı kesmediğim için simon adı altında bir NPC gelip benim kesmediğim kafayı kesip Moonlightgreat swordu almış gitmiş yani...
    Okuduğum yabancı forumlarda perma vs. deniyor yani kılıcı unut bilmem ne.
    Şimdi DLC i final boss'u kesmeden ev hali hazırda yanıkken bitirdim ve DLC deki swordları toplayayım derken bunu fark etttim Moonlight'ı tekrar alamadığımı yani...
    Şimdi sorum şu ki; ben bugün sırf bunun için NG+ a geçtim NG+ dao kılıcı alma şansım var mı? Yoksa yeni hesab yolu gözüküyor mu bana?
    Son sözüm şu ki; "Acıma yetime, döner koyar götüne, acıdık bir kelleye, sikti attı oyunumu vay kine vay kine"

• Arkadaslar selam. Bu oyun icin uye oldum desem yeridir. Yardim istemek icin gelmistim ama sonunda cos un yetimini gecmeyi basardim gerek kalmadi. Oyunum bitmek uzere sadece son karsilasma kaldi. Bu arada kadeh isini anlamaya calisiyorum ama kafam karisti. Kodlar vermissiniz giremiyorum. Neyi eksik yapiyorum. demir_lady

• Bu oyun beni ps den emekli edecek resmen :)

4 defa makineye yükleyip her defasında oynamayı beceremeyip sildim.. O ilk boss varya onu bir türlü geçemedim hatta yalan olmasın boss u bile 2 defa falan görebildim onun yanına kadar gitmeyi bile beceremiyorum :) atmosferi çok hoşuma gidiyor her defasında hrıslanıp bu sefer oynayacağım diyorum ama sonuç hüsran :) tek sinir olduğum (oda beceremediğim) iki darbede ölmek ve öldükten sonra geri oyuna başlama aralığının uzun olması sıktı biraz

Plus ile de geldi bir daha deneyeceğim oynamayı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • demir_lady D kullanıcısına yanıt
    Eksik olan sey konunun basinda guzelce anlatilmis ama uzun is gibi geldi. Onun yerine kucuk cinlayan cani calip calip duruyorum. Yoldaslara yardim etmek lazim :) henuz bitirmeye hazir degilim

• Göbek bağı için arianna'nın kapısına gittim fakat yanıt yok. Rom'u öldürmeden önce mi gitmemiz gerekiyordu?

• Ana karakterim 400 level yeni karakter açtım ondada leveli bir ay içinde 335'e getirdim tüm rün ve cevherleride topladım.artık oyunun neredeyse yardım ve pvp dışında bi anlamı kalmadı benim için.yardım isteyen olursa pm atması yeterli akşamları müsait bi zamanda gelirim.
  • NERO76ERS kullanıcısına yanıt
    Hey maşallah , ben az önce bitirdim kalkıp şükür namazı kılcam nerdeyse

Oyun harbiden iyiymiş, hikaye anlatımı hariç çok beğendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alastair JR

Hey maşallah , ben az önce bitirdim kalkıp şükür namazı kılcam nerdeyse

Oyun harbiden iyiymiş, hikaye anlatımı hariç çok beğendim.
    Amacım bu seviyeye gelmekti oyunda ve geldim.Seviyeden kastım level değil tabiki.Oyunu kontrol altına alma diyelim buna.Baya bi ezildim ama istediğime seviyeye ulaştım diyebilirim.
  • NERO76ERS kullanıcısına yanıt
    Hastalikli loran ikinci katmanda yardima ihtiyacim var. Glifi zmyp. Sinir oldum.

• Oyunda son boss'a geldim,bitiren arkadaşlara bi sorum olacak.oyun bittiginde ng+ yapmadan zindanlara dalmam mumkun mu?.yoksa zindanları halledip oyle mi oyuna son vereyim?ayrıca hazır kısa yolları açmışken biraz daha keşif yapmak istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.