Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.377
Cevap
159
Favori
616.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

buldum hocam sağ olun :)

• Ne yalan söyleyeyim PS4 Pro cihazını sırf bu yüzden almıştım. Güçlendirme modu ile grafikten kare hızına kadar iyileşme oluyor denilmişti ama balon çıktı tabi bu söylenti.
    PS5 sahiplerine güzel bir kıyak çekerler umarım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hocam ps5 alınca bir heves oyuna ikinci kez daldım. daha iyi randıman alırım diye düşünüyordum. oyuna 60fps kilidi kalkmadan başlamak hataymış. keşke bekleseydim diyorum.

• Yıldönümüydü dün bu şaheserin

• Ekonomik olarak zıçışlardayım ama şu oyunun 2.si çıksa böbreğimi satışa çıkartabilirim ps5 almak için. 4k 60fps bi güncellemede gelirse düşünebilirim.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berlin93 -- 25 Mart 2021; 4:47:11 >
  • 4k 60 fps geldi galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BBeşiktaşk1903

Merhaba hocam https://www.youtube.com/watch?v=bGCQMJOe-2w&feature=youtu.be bu videoyu izlerseniz yapmanız gerekenler yazıyor orada bir kadeh var önce alıp onunla bir zindan oluşturup diğer mezar taşından ppqzah27 ye girebilirsin videoyu dikkatli izlerseniz yaparsınız size güveniyorum :)

hocam bu video dolaylı olarak o kadar çok işime yaradı ki  

kan yankısı farmlamayı boş verin, esas amigdala ya bulaşmadan kraliçe ye giden yol var videoda. adam videonun başlığını öyle yapsa, daha çok izlenirmiş  

Bizde bu sayede platinimizi aldık  

@broodofqueen e hocam ne yaptın devam edebildin mi oyuna? devam etmeye karar verdiğinde videoya bir göz at derim.

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt

Oyunda zaten canım g*tümde geziyorum, canımın da yarısını alınca açıkçası yemedi hocam. :) Mola verdim o yüzden, geri dönmeyi düşünüyordum, bir bakarım akşam teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 2 Nisan 2021; 10:58:47 >
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt

canının yarısı gitmeden çözüm var artık  

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam sevindim :)

• ey sonnnyyy, yokmu şu oyuna bir patchin ps5 de 4k,60 fps oynasakta başka oyunlara gerek kalmasa tekrardan. ng+6 yım bir 6 da ps5 de yaparız :D

• Oyun tarihinin en iyi 10 oyunu arasına girer, aksini iddia eden fedoncu dış mihraktır. Sony her nesilde bu oyunu remake yapıp sunmalı. Demons Souls'un mükrmmel grafikleri ve akıcılığı ile oynamak vardı şimdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun da sona geldim ve gherman ile dövüşüyorum. Elimdeki testere silahımı son kadöehs

• os_izmir kullanıcısına yanıt
    Yazarken şarj felan mı bitti?

• Oyun Ps5 4k 60fps geldimi.

• Ps5 indirdim gerçekten oyunu görüntüsü çok kötü,😡😡

• quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Yazarken şarj felan mı bitti?

😀 Telefon kastı ve yazamadım. Geri tuşu basmıyor, bende yanıtı göndere bastım ama yine de kasmaya devam etti.

Sonra da yazmaktan vazgeçtim mesajın gittiğinden haberim yoktu. Madem yazmış oldum gerisini tamamlayayım.

Bu soul tarzı oyunlardan ilk defa bitirdiğim oyun bloodborne.

O yüzden bulunan eşyaların kullanımını iyi bilmiyorum.

Daha önce testere ile arkana, ateş kağıdı, şimşek kağıdı kullanıyor olmama rağmen şimdi cevher yükleyerek testerenin arkana hasarını yükseltiyorum fakat bu sefer arkana, şimşek ve ateş kullanamıyorum.

Kan cevherlerini kaldırınca kullanabiliyorum.

Kullanabilirsin. Aynı anda iki büyü kullanamazsın, sorun orada.

Evet silahlarda elemental hasarı cevherler üzerinden yaparsan şimşek,ateş vb kağıtları kullanamıyorsun.Zaten buildin arkana üzerine değilse silahları elemental cevherler ile kısıtlamanı önermiyorum. Güzelce kağıtları kullan daha iyi olur. Zaten oyun ilerledikçe kağıtları satın alman kolaylaşır yankı ile.

Diğer konuya gelirsek, bir aksilik olduğu çok belliydi mesajın sonundan.

• 
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.