Şimdi Ara

BLİTZWOLF GÜNEŞ ENERJİLİ ŞARJ İSTASYONU (RESİM-VİDEO) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
7
Favori
3.884
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Farklı Model dediğim cihaz Elime ulaştı arkadaşlar buda gayet yeterli gördüğüm kadarıyla.
     BLİTZWOLF GÜNEŞ ENERJİLİ ŞARJ İSTASYONU (RESİM-VİDEO) BLİTZWOLF GÜNEŞ ENERJİLİ ŞARJ İSTASYONU (RESİM-VİDEO) BLİTZWOLF GÜNEŞ ENERJİLİ ŞARJ İSTASYONU (RESİM-VİDEO) BLİTZWOLF GÜNEŞ ENERJİLİ ŞARJ İSTASYONU (RESİM-VİDEO) BLİTZWOLF GÜNEŞ ENERJİLİ ŞARJ İSTASYONU (RESİM-VİDEO) BLİTZWOLF GÜNEŞ ENERJİLİ ŞARJ İSTASYONU (RESİM-VİDEO) BLİTZWOLF GÜNEŞ ENERJİLİ ŞARJ İSTASYONU (RESİM-VİDEO) BLİTZWOLF GÜNEŞ ENERJİLİ ŞARJ İSTASYONU (RESİM-VİDEO)

• barbar_77 kullanıcısına yanıt
    atakan123123 kullanıcısına yanıt
    Bende 20W 3A olanını almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?
  • Şuanda Banggoodda 11.yıl indirimleri var.
    İkiside Hemen hemen aynı işi görüyor.
    Yaz Sezonunda zaten paneller gayet verimli.
    Bütçenize göre hareket edebilirsiniz kanımca.
  • Yurt içi siteleri de sattı bir ara bundan ama şuanda bulamıyorum stok kalmamış.Aliexpress'te falan da 45-50 dolar civarında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bazı yorumlar görüyorum özellikle facebookta böyle ürünü kullanmamiş ama ahkam kesen tipler cahil cahil yorumlar yapiyor. bunların hiçbirine inanmayin.
    neymiş efendim bu panele 24 saat güneş vursa telefonun şarjı %50'yi görmezmiş. çok yavaş şarj ediyormuş falan filan bir sürü saçma mesaj.

bende de blitzwolf 20W olanı var. ilk mesajdaki üründen. size şukadar söyleyeyim arkadaşlar evde pencerenin arkasına koyup telefonumu 1 saatte 0'dan %55'e şarjımı yükseltti.
    kamp yapacaklar olanlar düşünebilirler. ben bu sene baya geç aldım ürünü artık kısmet seneye kullanmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Arkadaşlar bazı yorumlar görüyorum özellikle facebookta böyle ürünü kullanmamiş ama ahkam kesen tipler cahil cahil yorumlar yapiyor. bunların hiçbirine inanmayin.
    neymiş efendim bu panele 24 saat güneş vursa telefonun şarjı %50'yi görmezmiş. çok yavaş şarj ediyormuş falan filan bir sürü saçma mesaj.

bende de blitzwolf 20W olanı var. ilk mesajdaki üründen. size şukadar söyleyeyim arkadaşlar evde pencerenin arkasına koyup telefonumu 1 saatte 0'dan %55'e şarjımı yükseltti.
    kamp yapacaklar olanlar düşünebilirler. ben bu sene baya geç aldım ürünü artık kısmet seneye kullanmak.

Hocam o arkadaşlar kısmen haklı.Ben de aliexpress üzerinden solar powerbank aldım bırakın telefonu şarj etmeyi bişr hafta güneşte kalsa sadece üzerinde bir tane led yanıyor o kadar.Bu ürün için konuşmuyorum tabi bu ürün depoloma yapmıyor ve solar paneli powerbanka göre çok daha büyük olduğu için mutlaka daha verimli olacaktır ama piyasadaki güneş panelli şarj araçlarının çoğu fiyasko.

• sizin aldıgınız ürünü tahmin ediyorum. ama yapilan yorumlar blitzwolf için yani bu ürün şarj etmiyor diyorlar.

başka model kullanmışlardır adam diyor bunlar kalitesiz şarj etmiyor. bu yanlış. çünki bu ürünü kullanmadan yorum yapiyor bazıları.
    solarli powerbanklarin panelleri küçük oldugundan verimli olmayabilir ama bu cihazın tek paneli 15x25 ve bu panelden 3 adet bulunmakta.

2 adet usb bölümü bulunmakta ve birinde hızlı şarj işareti var. aynı anda 2 telefon hiç şarj etmedim. volt ve amper ölçümü de henüz yapamadım. güneşli bir günde deneyecegim artık.

@cevo_61
  • quote:

sizin aldıgınız ürünü tahmin ediyorum. ama yapilan yorumlar blitzwolf için yani bu ürün şarj etmiyor diyorlar.

başka model kullanmışlardır adam diyor bunlar kalitesiz şarj etmiyor. bu yanlış. çünki bu ürünü kullanmadan yorum yapiyor bazıları.
    solarli powerbanklarin panelleri küçük oldugundan verimli olmayabilir ama bu cihazın tek paneli 15x25 ve bu panelden 3 adet bulunmakta.

2 adet usb bölümü bulunmakta ve birinde hızlı şarj işareti var. aynı anda 2 telefon hiç şarj etmedim. volt ve amper ölçümü de henüz yapamadım. güneşli bir günde deneyecegim artık.

@cevo_61

Anladım hocam en yakın zamanda siparişini vereceğim.Aliexpress'ten farklı yabancı siteden alışveriş yapmadığım için yine ali'den almayı düşünüyorum ama 49 dolardan aşağı bulamadım.En uygun nerden alabilirim acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

quote:

sizin aldıgınız ürünü tahmin ediyorum. ama yapilan yorumlar blitzwolf için yani bu ürün şarj etmiyor diyorlar.

@cevo_61

Anladım hocam en yakın zamanda siparişini vereceğim.Aliexpress'ten farklı yabancı siteden alışveriş yapmadığım için yine ali'den almayı düşünüyorum ama 49 dolardan aşağı bulamadım.En uygun nerden alabilirim acaba?

daha uygunu yok diye biliyorum. bende ali'den aldım kendi orjinal satıcısından. aceleniz yoksa 11.11'i bekleyin 5-10 usd belki indirim olabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

quote:

@cevo_61

daha uygunu yok diye biliyorum. bende ali'den aldım kendi orjinal satıcısından. aceleniz yoksa 11.11'i bekleyin 5-10 usd belki indirim olabilir.

Gümrüğe takılma durumu olmadı dimi malum 30 dolar üzeri

• hayır olmuyor. mesaj atıp düşük yaz dedim fiyatı. gerçi söylemeseniz bile onlar biliyor düşük yazıyorlar genelde. fıyat dışında takılacak bir ürün olmadıgından geçmesi kolay oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.