Şimdi Ara

Bleach geri dönsün İmzalıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğiniz gibi Bleach en heycanlı yerinde sona erdi bu yüzden bu kampanyaya katılıp bleach geri getirmek lazım herşey bizim elimizde bleachi seslendiren japon ve amerikalı ses sanatçılarıda hali hazırda varken
    Son arcı anime olarak görmek istiyorsanız bu kampanyaya sizlerde katılın
    Buradan 1000 kişi çıkmazmı veya daha fazla ???

https://www.change.org/p/studio-pierrot-bleach-anime-return-2019-2020-final-arc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 26 Kasım 2019; 17:35:28 >

• Kaçtı o tren artık hocam, bu saatten sonra gelmesi mucize falan olur. Ama gerçekten de tam sırların açığa çıktığı ve Espada'ları aratmayacak inanılmaz dövüşlerin başladığı yerde bıraktılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TROHNET -- 26 Kasım 2019; 17:46:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TROHNET

Kaçtı o tren artık hocam, bu saatten sonra gelmesi mucize falan olur. Ama gerçekten de tam sırların açığa çıktığı ve Espada'ları aratmayacak inanılmaz dövüşlerin başladığı yerde bıraktılar.
    Hocam dün bi video izledim çizerimi ne halen alıştırma yapıyormuş tekrardan yayınlanır diye bence imzalayın ne kaybedersiniz ?

Ben bu seriyi gece gündüz izlerdim sınıfta bile tanıtımını yaptım baya animeciydim bi zamanlar şarkılarını ipoda yükler dinlerdim ne zaman bleach bitti animeden soğudum :D bi d greymen var cidden merak ediyorum izlicem nasip olmadı bir türlü yeni sezon

Önerebiliceğin bir seri varsa izlim en son attack on titan bittirdim baya heycanlıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 26 Kasım 2019; 19:48:1 >
  • İmzaladım ama 3 yıl önce başlamış kampanya, bir gelişme olsa şimdiye olurdu sanırım.
  • Naruto45 N kullanıcısına yanıt
    Hocam buralarda bu kampanya ile olmaz, buralardan çok daha geniş kitlelere yaymanız lazım ki bu da hakikaten zor.

Ha bu arada son sorunu görmemişim hocam. FMAB olabilir Code Geass olabilir veya Steins Gate olabilir.

• quote:

Ha bu arada son sorunu görmemişim hocam. FMAB olabilir Code Geass olabilir veya Steins Gate olabilir.
    Dediğin animenin açılışına baktım code geass seneler önce izlemiştim :)

Fairy tail var onumu bitirsem nasıl bitti iyiyse değerse izleyim 2 sezonda felandım onda sanırsam

One piece bayadır izlemiyorum ortalarda bi yerde bırakmıştım

Stains gate bakicam bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 26 Kasım 2019; 21:56:53 >
    Hocam Fairy Tail nasıldır sizce acaba? Genelde pek olumlu yorum duymadım yine de bizzat ben sorayım.

• quote:

Hocam Fairy Tail nasıldır sizce acaba? Genelde pek olumlu yorum duymadım yine de bizzat ben sorayım.
    İlk çıktığında kaptırdım gizem var diye sonra nedense bıraktım bilmemedim o kadar sevmedim demekki bi one piece değil :D o daha heycanlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 26 Kasım 2019; 21:58:25 >
    Peki hocam sağolasın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Eiyuu

İmzaladım ama 3 yıl önce başlamış kampanya, bir gelişme olsa şimdiye olurdu sanırım.
    Ben yeni gördüm :D olsun yinede attığım iyi oldu belki gündeme gelir döner möner japonların işi belli olmaz 3-4 sene ölü projeleri bile hayata döndürüyolar
  • s bleachi.
    Geç olsun güç olmasın bu arada d.gray man'de pek bir şey yok bu kadar bleach fanıysan yuu yuu hakusho izle derim
    https://forum.donanimhaber.com/yuu-yuu-hakusho-1992-1995--133916299
  • quote:

Çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bleach'ın geri gelme olasılığı DGrayman dan daha yüksek bu arada. Bleach ölü bir franchise değil, Novelleri ve mobil oyunu çok satiyor ve sürekli materyal üretiyor. Animesinin yada Mangasinin donmemis olmasi tamamen Mangakanin artık Manganin çıktigi zamanlardan bile daha çok para kazanıyor olması :D Cani sıkılıp hadi devam ediyorum dese herhangi bir Shounnen dergisine rahatlikla girebilir Kubo.

Öte yandan D Grayman Mangakasi tamamen hayattan elini çekti diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bütün sezonlarını izlemiş biri olarak kesinlikle önermiyorum.
  • Ben de isterim ama gelmesi zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sayıları hiç sevmemiştim ve bence çok anlamsızdı. Kubo aizen yakalanana kadar olan şeyleri planlamış bence. Sonunu planlamamış. Anime yapmazlar ama bir film iyi gider aslında.
  • Bleach geri dönsün İmzalıyoruz

emin misiniz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.