Şimdi Ara

Blazer Ceket / Takım elbise bikaç sorum olacak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
6.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cgnday

21 yaşında olduğun düşünüldüğünde, arkadaşlarınla yemeğe çıktığın zaman takım elbise gereksiz olacaktır. Takım elbise hem ortamı gereksiz yere gerer, insanlarda ciddiyet yaratır, hem de rahatın, konforun düşer. İş yemeklerine çıkıyorsan, o zaman tercih edebilirsin.

Arkadaşlarının da seninle yaşıt olduğunu varsayarak, eğlenmek için akşam yemeğine çıkıldığında, kot pantolon, spor siyah bir kemer, üzerine uzun, v yaka, siyah, dar ve düz (desensiz) bir tişört, zevkine göre siyah, füme veya lacivert kadife bir ceket (normal düğme uygun olur, sarı, metal vs olmasın), altına da siyah spor bir ayakkabı gayet güzel olur.

Biraz tarz olsun istersen ceketin kollarını kıvırarak da kullanabilirsin. Saat takmayı da unutma.

Ben blazer ceketi genelde koyu renk pantolon üzerine daha açık renk ceket şeklinde tercih ederim. Açık renk pantolon üzeri koyu blazer giymekten pek hoşlanmıyorum. Kot haricinde, keten veya hafif kumaş pantolonlarla blazer kombinleri yapılabilir.

öneriler için teşekkür ederim. klasik tarzdaki pantolonlar için önerebileceğiniz markalar var mıdır?
    mesela keten. kanvas,gabardin falan. arkadasımın biri sarardan indirimli kanvas aldı çok hostu 50tl ye almıstı.
    ilginiz ve önerileriniz için teşekkür ederim...

• suan kafamdaki tek soru:
    blazer ceketin altına giyilebilecek pantolon türleri nelerdir?
    abimizin biri kot liseli işi olur dedi doğrudur bana da öyle geldi biraz. önerilerinizi alabilir miyim?
  • Abi tavsiyeleri yerine moda sitelerini, dergilerini, bloglarını takip etmen yararına olacaktır.
  • Koyu bir jean, uyumlu bir gömlek ve siyah bir blazer seni idare edecektir.

Ben düğünlerde bile takım elbise giymem, uyumlu giyindikten sonra dikkat çekmez, daha şekil olursun
  • Blazer ceketin onu kapatilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.