Şimdi Ara

Blade and Soul en ucuz gold

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bayağı araştırdım fiyatlar kontrol ettim stoklarını sordum Türkiye içinde en uygun gold satışı yapan yeri buldum sonunda.
    Baktım forumda gold satışı yapan ya da arayan arkadaşlar var belki bu site işinize yarar ondan bu konuyu açıyorum.
    www.oyunfor.com = 1.000 GOLD 157 TL www.sanalsaray.com = 1.000 GOLD 250 TL |www.g2g.com = 1.000 GOLD 166 TL |
    www.okogames.com = 1.000 GOLD 47$ (166 TL) |www.goldah.net = 1.000 GOLD 58$ (205 TL) |www.kabasakalonline.com = 1.000 GOLD 249 TL |www.l e v e l c i.com = 1.000 GOLD 176 TL |
    www.enucuzepin.com = 1.000 249 TL |
    https://www.youtube.com/watch?v=yf37LWUeiZE

Siteleri sizlerde kontrol edebilirsiniz Türkiye içinde ve bu belirttiğim sitelerin içinde yabancı sitelerde var en ucuz gold ve ncoin veren tek site olarak buldum. Yeni gelecek gunner ile herkesin ihtiyacı olacak olan gold ve ncoinlerinizi buradan temin edebilirsiniz. Ben şimdiden stokladım kalmazsa felan diye. Gunnel gelince direk 50 Lv boost yapacağım. <br/>

Umarım bu açtığım konu Blade and Soul severek oynayan arkadaşlara faydalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tykhe41 -- 10 Haziran 2017; 17:13:26 >

• Bu arada bizde 1000 Gold = 150 TLden satış yapıyoruz ihtiyacı olan varsa özel mesaj yoluyla ulaşabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.