Şimdi Ara

Blackstar 5800 XM v52 (ARALIK 2010) FULL HACK-ANLATIMLI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
6.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR KENDİ TELEFONUMDA KULLANDIĞIM V52 FULL HACK FW'YI SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM.
    (başka bir forumdan blackstar (kotukoylu) arkadaşımızın yaptığı yazılımdır. sorunsuzdur.)

RM-356.rar Dosyasını İndir

Jaf ve Ogm Pkey Emulator Kurulum Dosyalarını İndir

#Orijinal 5800 yazılımı üzerine kuruludur.
    #Sadece Türkçe Ve İngilizce dilleri korunmuştur....
    #Ayrı ayrı dosya indirmemeniz için orijinal dosyalar ve modifiyeli dosyalar birleştirilerek tek klasörede toplanmıştır.Yapmanız gereken dosyayı indirdikten sonra RM-356.rar içindeki dosyaları
    RM-356.rar içindeki dosyaları
    C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-356
    klasörüne kopyalamak.Eğer yok ise oluşturun....

!!!!!!!!Bu yazılımda sadece
    Hack-Performans ve Hız gözönünde tutulmuştur... !!!!!!!!

Jaf ve Ogm Pkey Emulator Kurulum Dosyaları

KURULUM :

Lütfen tam olarak okuyup anlamadıktan sonra kurulum safhasına geçmeyin ve kuruluma başlamadan önce telefonunuzun en az 4 diş şarjı olduğundan emin olun.

01. Verdiğim modlu dosyayı

Önemli :Aşağıdaki işlemleri uygulamaya başlamadan önce daha önce format attığınız telefonunuzu kapatın,formatlamış veya sistem dosyalarınızı(hafıza kartındaki cities,sys,private,patches,resource ve system gibi klasörler) sildiğiniz
    hafıza kartınızı telefonunuza takılı olduğundan emin olun ve telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın.

02. OGM_JAF_PKEY_Emulator_v_5 programını çalıştırın ve "GO" ya tıklayın.

BOX hatası verirse OK deyip ilerleyin.

03. Şimdi JAF programı açılacak ve ilk olarak BB5 tıklayıp açılan pencerede sırası ile aşağıdaki işlemleri yapın.
    Hangi kutuların işaretli olup olmadığına ve işlemleri tam yaptığınıza lütfen dikkat ediniz.

04. Bu kurulumda aşağıdaki EURO2 TURKEY RED kodunu seçeceksiniz.
    Zaten tek bir seçenek gelecektir.
    Euro2 Turkey RED^0559083
    Red-blue- ve black telefonlar için sadece EURO2 TURKEY RED kodunu seçmeli ve "Flash" butonuna basın.
    Bu aşamalardan önce

indirmiş olduğunuz modifiye rar dosyasından çıkan dosyaları ;

05. Şimdi "Evet" e basın ve hemen ardından,kapalı olan telefonunuza (2-3 sn) içerisinde telefonunuzun açma kapama düğmesine kısa süreli hafifçe basın ve bırakın.
    Bundan sonra Telephone Found diyecek ve Flash atma işlemi başlayacak.kurulum esnasında USB kablosu ile oynamayın.

06. Yukarıda anlatılanları eksiksiz yaptığınız takdirde ; kurulum işlemi bittikten sonra yukarıdaki ekran gelecek ve telefonunuz kendiliğinden

açılacak.Lütfen telefonunuz açılana kadar bekleyin ve usb kablosu ile oynamayın.

Telefon Açıldıktan sonra usb kablosunu çekin.

Hayırlı Olsun......

Yapılan Değişiklikler...

+Sohbetler(Conversations)-Filebrowser-Killme
    ve Btswitch programları yazılıma eklenmiştir.

+Sadece 4 Ev ekranı içerir.
    Orijinallerin üstüne "Tam sayfa" ev ekranı içerir.
    Telefon kısayolu çalışmaktadır....

+Ekran dönüş hızı arttırıldı.
    +Rompatcher ve installserver.exe sertifikasız program kurulumu için ekli durumda
    +Sistem UI hızı arttırıldı(33 FPS)
    +Önbellek boyutu arttırıldı.E: ye taşındı.
    +Fota önebellekleme kapalı.C: de 5 mb yer açıldı
    +C: ilk açılışta 83 mb
    +Ram ortalama 63 mb. max 68 mb
    +My Nokia - başlangıçta Mesaj gönderimi kapatıldı
    +Açılıştaki gereksiz programlar kapatıldı...
    +Menü baştan aşağı yeniden yapılandırıldı...
    +Bazı uygulamalar başlangıçta devre dışı bırakıldı.
    +Kinetik Scrolling iyileştirldi
    +Dokunma kontrolleri eklendi...
    +Müzik çalar sadece Hafıza kartındaki Music klasörünü tarar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elusive -- 2 Aralık 2010; 10:29:22 >

• güzel paylaşım tebrikler ..v52 yemi geçsek ne yapsak
  • v51 de şu anda bundan daha iyi bir mod var. bence biraz daha bekleyin arkadaşlar. v52 çıkalı az bir zaman oldu, zamanla daha iyi modlanmış fw ler çıkacaktır. bunu paylaşmamdan kasıt, hack yapamayıp sertifika sorunu olan arkadaşlar var ise sorunsuz bir şekilde istediği prgmı yuklemesi ve ek ayarlarla yeni yazılımın daha hızlı ve stabil çalışmasını görmesidir. uamrım begenirsiniz.
  • pembe güzelmiş
  • Bilemiyorum anlatım karışık biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Corvette_

Bilemiyorum anlatım karışık biraz

Aslında karışık değil. az daha dikkatle rahatça yapabileceğiniz bir güncelleme.
  • Bu başlığa benim ve diğer arkadaşların yazdığı eleştiri taşıyan iletiler kendi kendine silinmiyor heralde.Eleştiriye tahammülü olmayan başlık olarak tarihe geçecek bu başlık.Yine 10 tane birden ileti silinmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@tih

Bu başlığa benim ve diğer arkadaşların yazdığı eleştiri taşıyan iletiler kendi kendine silinmiyor heralde.Eleştiriye tahammülü olmayan başlık olarak tarihe geçecek bu başlık.Yine 10 tane birden ileti silinmiş.

bende anlamıyorum abi. sana cevap yazmıştım dün gece bir baktım o da silinmiş. enteresan bi durum. her neyse. zaten bir daha paylaşım yapmıcam. hatta senin yazılımını da başka forumda senin nikini kullanarak paylaştım. eger mahsuru varsa silerim oradan da.
  • Link kırık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Link kırık.

Linkler ve anlatım güncellendi. uyarınız için teşekkürler.
  • neler oluyor ortalık fw doluyor, tam mevsimi heralde
  • quote:

Bu başlığa benim ve diğer arkadaşların yazdığı eleştiri taşıyan iletiler kendi kendine silinmiyor heralde.Eleştiriye tahammülü olmayan başlık olarak tarihe geçecek bu başlık.Yine 10 tane birden ileti silinmiş.

fatih abi sıkıntı nedir bu fw de bende yüklemek için konuya bakmıştım?
  • quote:

Aynen abi bu ne ya, Saçmalıık!!!!
  • kardeşim bende v52.0.007 version yüklü hacklemek istiyorum olmuyor yardım edebilirsen sevinirim dediğin yöntemleri yaptım tel tanıtamıyorum flashlamıyor birtürlü
  • Mesajım bulunsun. En kısa zamanda yapacağım
  • :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elusive

quote:

bende anlamıyorum abi. sana cevap yazmıştım dün gece bir baktım o da silinmiş. enteresan bi durum. her neyse. zaten bir daha paylaşım yapmıcam. hatta senin yazılımını da başka forumda senin nikini kullanarak paylaştım. eger mahsuru varsa silerim oradan da.

Sana zahmet linkleri yenileyebilir misin? Bir de bazı forumlarda yazmışlar, telefonun rengine göre hack değişiyormuş. Doğru mudur?

• At cope o telefonu artik. Ciktigi gun bile bir ise yaramiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobile Prof. -- 23 Temmuz 2012; 0:16:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay bee amma zaman gecmiş :) artık iphone 4s var başka telefon tanımam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.