Şimdi Ara

Blackberry Z10 Siyah Yurtiçi. YANINDA 16 GB HAFIZA KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Blackberry Z10 Siyah Yurtiçi. YANINDA 16 GB HAFIZA KARTI
    Merhaba, kendi kullandığım siyah renk Blackberry Z10'u satmak istiyorum.
    Kendi hafızası 16 gb ve 16 gb harici hafıza kartını yanında veriyorum. Toplam 32 gb. (Hafıza kartını alalı birkaç ay oldu kingston marka teknosa garantili fatuasını da yollayacağım)
    Cihaz alındığı ilk günden beri jelatinle kaplı ön tarafında kılcak dahil çizik yok.
    Arka kapağının köşeleri rahatsız etmeyecek derecede kullanıma bağlı yıpranmış durumda yalnız kasasında bir sorun yok kapak değiştiği taktirde kullanılmamış görünümünü veriyor.
    Telefonun kutu, kutu içeriğini vs. göndermeyeceğim sadece telefonu yolluyorum cihaz samsung şarjıyla tamamen uyumlu çalışmakta fiyatı içeriği olmadığı için düşük tutuyorum.
    Cihaz yurtiçinden alınmış bir cihaz. Kayıt vs. gibi sorunları yok.
    Yaklaşık 15-16 ay garantisi devam etmekte.
    Cihazda donanımsa ya da yazılımsal hiçbir sıkıntı mevcut değil. Resmi olarak gelen son sürüm yüklü.
    Sormak istediğiniz bişey olursa PM atabilirsiniz.

Fiyat 800 TL

Not: İnternetten sık alışveriş yapan biri değilim ödemeyi en güvenli yolla PM aracılığıyla konuşarak ayarlayabiliriz.
    Fiyat : 800 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 17 Nisan 2015 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.