Şimdi Ara

BlackBerry telefon mu ? Androidli telefon mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok sevdiğim 3 yıllık telefonum Samsung i550w'yu çaldırdım. Bu nedenle yeni telefon almayı düşünüyorum.

Telefonu genel olarak internette gezinmek, güncel haberlere göz atmak, arada sırada da sosyal ağlara girmek için kullanıyorum. Belki birde ileride blog güncellemeleri için kullanabilirim.

BlackBerryleri fiziksel Q klavye sevdiğimden, çok şık olduklarından, BBM ve BIS servislerinden dolayı düşünüyorum. Androidli telefonu ise uygulama ve oyun zengini olduğu için düşünebilirim.

BlackBerry tarafından 8520 Curve veya 9300 Curve alabilirim. Android tarafından ise Huawei X5 veya Samsung Galaxy Ace düşünebilirim.

Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enochian. -- 11 Temmuz 2011; 23:29:37 >

• Bence hocam x5 al derim oyun oynamak program atmak kafama göre telefon ana yüzünü degiştirmek isterim diyorsan yok ben pek oyun program ugrasmam diyorsan 9300 curve alin derin BB güzel hizli cevik bir telefondur ve q klavyedir seri yazaliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 12 Temmuz 2011; 9:36:47 >
  • Blackberry'de mesajlaşma güzel fakat ortadaki dokunmatik jostiği bozuyor bence.. Sinir bozucu bişey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynscn1903

Blackberry'de mesajlaşma güzel fakat ortadaki dokunmatik jostiği bozuyor bence.. Sinir bozucu bişey.

alişiyor hocam zamanla insan ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Blackberry'de mesajlaşma güzel fakat ortadaki dokunmatik jostiği bozuyor bence.. Sinir bozucu bişey.

alişiyor hocam zamanla insan ona

Ben hiç alışamadım gitti hocam ya sorma.. Deli ediyo resmen beni

• Optik joyistik bence oldukça kullanışlı daha önce denedim. Bütçeyi de yaklaşık 1.000TL'ye kadar çıkarttık. Bi aksilik olmazsa en geç 4-5 güne kadar BlackBerry 9780 Bold alacağım sanırım.

Tabii fikrimi değiştiren biri olmazsa Gerçi konuya ilgi gösteren pek fazla kişide yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enochian. -- 12 Temmuz 2011; 21:42:26 >
  • Sadece sosyal ağlar mesajlaşma içinse android tabanlı bir telefon almana gerek yok.
  • Birde bi arkadaşımda 4 yıllık 8320 Curve gördüm, telefon eskiydi falan ama hala yakışıklıydı bence 4 yılın ardından ve oldukça da sağlamdı. BlackBerry herzaman şık telefonlar olucakmış gibi geliyor bana. Oturup ciddi ciddi telefon ile gerçekten oyun oynarmıyım diye düşününce hayır oynamazsın diyorum. Bunların dışında çoğu gerekli program BlackBerry OS'a da çıkıyor. Böyle düşününce BlackBerry'de karar kılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enochian. -- 12 Temmuz 2011; 21:43:07 >
  • Hayırlı olsun şimdiden.
  • Hayirli olsun hocam simdiden BB her zaman şık tabikide :)
  • Vallahi acayip bir u dönüşü gibi görünücek ama Galaxy S videolarına incelemelerine baktım, hoşuma gitmedi değil. Birde yeni Bold geliyormuş çok yakında. Aklım karıştı açıkcası. Bu akşam alacağım herhalde ikisinden birini, son dakika bile değişebilir kararım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enochian. -- 13 Temmuz 2011; 13:19:52 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_43006384/tm.htm Şuraya bakmadan alma derim hocam
  • quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_43006384/tm.htm Şuraya bakmadan alma derim hocam

Peki Samsung Galaxy SL'de de aynı 3 tuş sorunu var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enochian. -- 13 Temmuz 2011; 13:43:09 >
  • Evet var diye biliyorum..
  • Samsung Galaxy S aldım bu akşam yorum yazan herkese teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enochian.

Samsung Galaxy S aldım bu akşam yorum yazan herkese teşekkürler.

hayirli olsun hocam :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.