Şimdi Ara

Black Sails (4. Sezonda sona erdi!) (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.427
Cevap
37
Favori
48.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Masyur

Beyler vikings bitmek üzere black sails e mi başlıyım yoksa spartacüs e mi sizce

benim sıralamam vikings=black sails-spartacus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 11 Mayıs 2017; 23:28:38 >
  • quote:

Beyler vikings bitmek üzere black sails e mi başlıyım yoksa spartacüs e mi sizce

İkisi de mükemmel ama biraz da damak tadına bağlı bence. Bence Black Sails çok daha güzel. İzlerken daha mutlu oluyorum, böyle bana çok daha fazla hitap ediyo. Spartacus de mükemmeldir ama benim oyun Black Sails'tan yana
  • quote:

Black sails

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Sails'in yapımcıları, Cleopatra hakkında bir dizi üzerinde çalıştıklarını açıkladılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dwdark

Black Sails'in yapımcıları, Cleopatra hakkında bir dizi üzerinde çalıştıklarını açıkladılar.

adamlar tarih işinden anlıyor valla,şimdi de mısıra gidiyoruz ha güzel
  • Seni de listeme aldım black sails :)
  • Dizi tarihinin en iyi yapımlardan biri ne kadar saçma sapan bitti ya

Bir açıklama yok ama büyük ihtimal onay alamadılar. Alel acele bitirdiler. Başka açıklama bulamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dwdark

Black Sails'in yapımcıları, Cleopatra hakkında bir dizi üzerinde çalıştıklarını açıkladılar.

/>
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Dizi efsoydu.

En efso sezon Flint-Thomas-Miranda'lı sezondu.

Sonu biraz yeşilçam gibi musmutlu bitti ama olsun.

Dizi gerçekten efsaneydi dün bitirdim bende. Ses sistemlerinin hakkını veren dizilerdendi.

Sonu düşündüğünüz gibi mutlu bitmemiş olabilir yalnız, en azından Flint için. Silver, Flint'i kafatası adasında vurmuş ve Flint'in o mutlu sahnesi Silver'ın yalanları üzerine kurulmuş olabilir. İnternette sürüyle teori dolaşıyor o konuyla ilgili. İşin garibi, yapımcıların röportajlarına baktım onlarda bu şekilde bitti demiyorlar, izleyicinin yorumuna bırakıyoruz diyorlar.

• dizi gerçekten bitimi? bana sezon finali gibi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

dizi gerçekten bitimi? bana sezon finali gibi geldi

bitti efsane diziydi ama sonu sanki biraz daha güzel bitebilirdi gibi geldi bana da

starz dönem dizilerini iyi çekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

dizi gerçekten bitimi? bana sezon finali gibi geldi

bitti efsane diziydi ama sonu sanki biraz daha güzel bitebilirdi gibi geldi bana da

starz dönem dizilerini iyi çekiyor

bu flint ile diyer ölen sarışın kadın varya o ikisine çok uyuz olarak izledim onlar yerine başka biri oynasaymış daha efsane olurdu benim için ileri alarak izledim onları görmeye dayanamıyordum resmen, Jessica Parker Kennedy aşık oldum bu dizide

• Keşke bir sezon daha olsaydı be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 28 Kasım 2017; 9:55:18 >
  • Konuda o ölecek bu ölecek diye dolaşan çığırtkanlara fesleğen gibi oturttu yapımcılar en çok ona sevindim. Bir efsanenin daha sonuna geldik.
  • Abi bu dizi bitemez ya

• quote:

Orijinalden alıntı: GilbertoRodriguez

Abi bu dizi bitemez ya

• Flood mesaj yada alıntı yapmamaya özen gösterelim arkadaşlar. konuyu takip edenlerin takibini zorlaştıracak hareketlerden kaçınalım.

İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Flood mesaj yada alıntı yapmamaya özen gösterelim arkadaşlar. konuyu takip edenlerin takibini zorlaştıracak hareketlerden kaçınalım.

İyi forumlar.
    Flood mesajdan kasıt? Ne olunca flood mesaj oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0E184FE49

Alıntıları Göster
    Konuya arka arkaya 2 yada 3 mesaj veya daha fazlasını atmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0E184FE49

Alıntıları Göster
    sadece ifadelerden oluşan alıntı oyunları, ortada bir sebep yokken konuyu gereksiz uplamak, son mesajını editlemek yerine üst üste 3-4 mesaj atmak vb.
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.