Şimdi Ara

Black Sails (4. Sezonda sona erdi!) (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.427
Cevap
37
Favori
48.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizinin birkaç bölüm sonra bitecek olmasına çok üzülüyorum izlerken. Umarım bittikten sonra Long John Silver'in Define Adası maceralarının dizisi ile devam ederler. Flint'i dizi sonunda sağ bırakmaları ihtimali yok gibi, daha yıllarca izlenebilecek bir karakterdi.
  • Romulus kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. İlk 2 bölümü izledim ve konusunu çok beğendim. Shameless dizisinden zach mcgowan'ı görmek güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

Teşekkürler. İlk 2 bölümü izledim ve konusunu çok beğendim. Shameless dizisinden zach mcgowan'ı görmek güzeldi.

Rica ederim, iyi seyirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flint sapla şunlara reyis zaten senin için sorun değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bölüm Uncharted 4'e bağlandı
  • 4x8

Flint'in hazinenin yerini gösteren sayfayı yuttuğu için öldürmek istediği Silver ile başladı, Silver'ın hazineyi kaçırdığı için eşini kurtaramayacak olmasından ötürü öldürmek istediği Flint ile bitiyor.

Flint ölmesin isterim ama üç kişi öldürmek istiyor, nasıl kurtulacak bilmiyorum. Pek de planı yok gibi, sanırım adanın gizemli bir halde olmasından ötürü peşindeki adamların delirme ihtimallerine güveniyor.

Avery'nin işin içine gireceğini de hiş düşünmemiştim. Acaba Uncharted 4 ilham mı oldu bunlara?

• Avery kim arkadaşlar?

• 4x8 efsaneydi gene

Yalnız Flint adanın hikayesini anlatırken dizi korsan dizisi olduğunu iliklerimize kadar hissettirdi

Toby Stephens çok büyük oyuncu

flint kitapta burda ölmüyor sanırım ama kitaba ne kadar uygun gittikleri malumunuz

Kalmış 2 bölüm büyük ihtimalle ölecektir

Flint rackham ı görür tam kurtuldum derken rackham onu öldürür tarzı bi şok sahne bekliyorum bakalım

Got u 5 e katlar bu dizi ama malesef popüler kültüre giremedi ve 4 sezonda bitti.

Umarız devam eder öbür hikayeden

• quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

4x8 efsaneydi gene

Yalnız Flint adanın hikayesini anlatırken dizi korsan dizisi olduğunu iliklerimize kadar hissettirdi

Toby Stephens çok büyük oyuncu

flint kitapta burda ölmüyor sanırım ama kitaba ne kadar uygun gittikleri malumunuz

Kalmış 2 bölüm büyük ihtimalle ölecektir

Flint rackham ı görür tam kurtuldum derken rackham onu öldürür tarzı bi şok sahne bekliyorum bakalım

Got u 5 e katlar bu dizi ama malesef popüler kültüre giremedi ve 4 sezonda bitti.

Umarız devam eder öbür hikayeden

Boşver böyle daha iyi oldu . Got gibi saçmalarlardı popüler kültüre girseydi

• Rackham, Silver, Billy, Woodes Rogers vs... Hepsi ölsün, Flint kurtulsun istiyorum ama artık imkansız gibi.

Ayrıca iskelet adasındaki gemi enkazı bana AC Black Flag'i hatırlattı. Oradan kopyalayıp yapıştırmışlar sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Avery kim arkadaşlar?

Korsan krallardan biri, Babür'lerden korsanlık tarihinin en büyük vurgununu yaptığı ve en zengin korsan olduğu söyleniyor.
  • Bu nasil sinematografidir bu nasil isiklandirmadir bu nasil set dekorasyonu nu nasil gorsel efektlerdir ya? Durgun bir bolum olmasina ragmen tam bir sanat eseri bir bolumdu. Buram buram sanat akiyordu her kareden.

Silvera da uyuz olmaya basladim artik. Ayrica Woodes rogers i seven bir ben miyim? kotu ama adam karizma. Tabi ki Flintin karizmasi yok ama cok yakisiyor diziye.

2 bolum sonra bu mukemmel dizi bitiyor :'(

• The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    4.da bilerek bitirdiler buna emin olabilirsin uzatsalar böyle keyifli olmazdı :)

x09 fragman

fragmanın bi sahnesinde sanki flint vuruluyor ve yere düşüyor gibimi ne rackhamda geldi tahminimce işler hiç iyiye gitmeyecek

son 2 bölüme hazırmıyız arkadaşlar!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stuff2 -- 20 Mart 2017; 20:56:34 >
  • 4x8

Nasuayı almayı bıraktılar şimdi hazineyi kim alsın onda dursun derdine düştüler sanırım bu gidişle Flint ölücek gibi herhalde gözüken o sonundada artık silvermı ölür orası bilinmiyor. Durgun bir bölüm olmasına rağmen yinede yer yer tansiyon yükseldi.
  • Benim başım döndü artık adamların oradan buraya dönmelerinden...Yaa arkadaş anladık korsansın ama bu kadar da dönülmez ki...
  • ya varya bari son sezonu 15-20 bölüm yapsalardı ya olaylar çok hızlı işliyor gibime geldi. Diyaloglar çok yer tutuyor. şunun şurasında 2 bölüm kalmış diyaloglara çok fazla yer vermeleri çok iyi olmamış. On the other hand, flintin daha erken ölmesini bekliyordum çok geç kaldılar önümüzdeki bölüm ölür büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

4x8

Nasuayı almayı bıraktılar şimdi hazineyi kim alsın onda dursun derdine düştüler sanırım bu gidişle Flint ölücek gibi herhalde gözüken o sonundada artık silvermı ölür orası bilinmiyor. Durgun bir bölüm olmasına rağmen yinede yer yer tansiyon yükseldi.

adayi elde tutucak sey o para zaten,tabi paranin derdine dusucekler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Naptiniz ya insafsizlar. Bacaklarim titreye titreye ilk defa dizi izliyorum. Adamlar film gibi dizi bolumu cekiyorlar. Izleyin, izlettirin.

Flint ile Samurai karsilastiginda Flint'i ilk kez bu kadar tirsmis gordum. Resmen uc bucuk atiyordu. Israel Hands ile zorlu bir mucadele verirler saniyordum ancak Flint onun agresifligini kendi aleyhinde cok iyi kullandi aninda aldi elini. Son sahne de dikkati asil dusmanlarina cekmek adina cok guzel bir sahneydi. Madi'de de ne ta*ak varmis be.

• Flint haklı beyler. Madi'nin isteği de hazineyle savaşı başlatmak olurdu. Silver Madiyi kurtarsa bile Madi asla affetmez onu. Woodes Rogers ile konuşurken de anlaşmayı kabul etmeyeceğini anlattığı kısım dışında adını hiç anmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lews Therin Telamon -- 26 Mart 2017; 22:23:2 >
  • internet bir hızlansın da ay başı ,başlayalım 4.sezonu izlemeye.En iyi görüntü şimdi dizipub'ta değil mi torrent dışında
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.