Şimdi Ara

Black Sails (4. Sezonda sona erdi!) (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.427
Cevap
37
Favori
48.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 5 bölümde olayı anlayan varmı beyler?
    Anladığım kadarıyla benim Vali kendi kuyusunu kazmış oldu öfkesi yenik düştü hem nassayı alacak bu ispanyollar hemde valinin kellesini görünen bu durumda flintte sonradan anladı durumu. Yalnız o billyi deviren turuncu sakallı çok iyi adam ya.
  • 4x6 Harika bir bolum daha!

Max'i pek sevmem ama zeki kiz. Ben nerede bu ingilizler nerede bu devlet?! diye dusunurken kiz soyleyiverdi. Simdi intikami icin Eleanor'un dedesini cagiracaklar. Bu da demek oluyor ki son bolumlere dogru cok buyuk bir deniz savasi bekliyor bizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassino!

4x6 Harika bir bolum daha!

Max'i pek sevmem ama zeki kiz. Ben nerede bu ingilizler nerede bu devlet?! diye dusunurken kiz soyleyiverdi. Simdi intikami icin Eleanor'un dedesini cagiracaklar. Bu da demek oluyor ki son bolumlere dogru cok buyuk bir deniz savasi bekliyor bizi.

Muthis bolumdu. Ya bu dizi bilinmiyor gercekten sasiyorum. Game of thrones baslasin buralar yikilir halbuki bu dizi got'tan cok daha basarili her hususta.

Bu arada hocam Ingiliz'ler Ispanya'dan intikami Havana'yi yagmalayarak aliyor diye biliyorum.

Son sahnede duygulandim. O gelen korsanlari falan gorunce. Sanirim buyuk bir savas olacak ileride.

Jack Rackham da Vane gibi buyuk fedekarlik yaparak olecek diye dusunuyorum ben bu arada. Nasil olacak bilemem.

• yok artık hocam got tan iyi dizimi var ehe
  • Kesinlikle. Bu dizi GoT dan cok cok daha iyi, taa 2-3 sene once ilk sezonda da diyordum hep ama ne burada ne de amerikada, degeri yeteri kadar bilinmiyor maalesef. Yine amerikada izleyen coktur ama cok daha fazlasini hakediyor bu basyapit. Adamlar hollywood filmi gibi dizi cekiyor.

Olaylarin tarihini pek arastirmadim, senin dedigin de olabilir. Belki buraya gelirler belki oraya giderler. Spoiler butonu calismiyor detayli yazamadim

Ama ben finale dogru buyuk bir deniz savasi gormek istiyorum.

• Dizi bence de devam eden en iyi dizi. Her bölümü film gibi. Son bölümü müthişti.

Sonunda Eleanordan kurtulduk ama Madiye yazık oldu.

Gerçekte Woodes Rogers adayı İspanyollara karşı savunuyor. İngilizlerin Havanayı işgali çok sonra oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lews Therin Telamon -- 5 Mart 2017; 22:8:28 >
  • yok böyle bir sezon her bölüm efsane
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassino!

Kesinlikle. Bu dizi GoT dan cok cok daha iyi, taa 2-3 sene once ilk sezonda da diyordum hep ama ne burada ne de amerikada, degeri yeteri kadar bilinmiyor maalesef. Yine amerikada izleyen coktur ama cok daha fazlasini hakediyor bu basyapit. Adamlar hollywood filmi gibi dizi cekiyor.

Olaylarin tarihini pek arastirmadim, senin dedigin de olabilir. Belki buraya gelirler belki oraya giderler. Spoiler butonu calismiyor detayli yazamadim

Ama ben finale dogru buyuk bir deniz savasi gormek istiyorum.

Hocam Reddit'te her bolum sonu discussion topigi oluyor oradan yorumlari okuyabilirsiniz ben girer okurum biraz. Hic degilse diziyi tartisabilecegin bir topluluk olur.

Burada bilen adam sayisi cok az. Ama cidden cok saglam bir yapim. Ozellikle 2.sezondan itibaren citayi cok yukselttiler.

Bir de karakterlere uygun oyuncu secimlerini cok begendim. Mesela Blackbeard icin secilen oyuncu tam kafamdaki Blackbeard figurunu karsilar nitelikte. Nitekim, Long John Silver oyle.

Keske 4.sezon son sezon olmasaydi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82BEAE867 -- 5 Mart 2017; 22:9:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lews Therin Telamon

Dizi bence de devam eden en iyi dizi. Her bölümü film gibi. Son bölümü müthişti.

Sonunda Eleanordan kurtulduk ama Madiye yazık oldu.

Gerçekte Woodes Rogers adayı İspanyollara karşı savunuyor. İngilizlerin Havanayı işgali çok sonra oluyor.

Eleanor forttan ciktigi andan itibaren yalvardim nolur su kadini kacirip oldursunler diye. Olus sahnesini gorunce zevkten dort kose oldum resmen.

Darisi Max'e.

Dogrudur ya. Ben tarihi karistiriyor olabilirim ama Ingiliz'lerin Havana'ya girisi vardi belki oyle bir olay olur diye dusundum.

Dizi gercekten cok saglam. Bu sezon bitecek olmasi cok uzucu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82BEAE867 -- 5 Mart 2017; 22:13:22 >

• Ben 2 de kaldım hala düzgün bir alt yazı bekliyorum. ilk 2 bölümü Türkçe altyazı sitesinden indirip izledim. İngilizce izlesem daha iyi anlardım o derece. Googleden çevirip mi atıyorlar oraya anlamadım.

• Ya bu arada bu Israel Hands ne guzel bir karakter olmus. Dizilerde boyle karakterler cok iyi gidiyor.

Adam tam berserker

Hele gecen bolumde sogukkanlilikla Billy'nin arkadasinin kafasina baltayi sokmasi falan cok hosuma gitti gercekten boyle karakterleri ciddi derecede seviyorum. Ancak bu cizgiyi koruyabilmesi cok onemli. Boyle karakterlere de ask, escinsellik senaryosu falan sokuyorlar deli oluyorum o zaman.

• Bu arada Madi define adasında hayattaydı sanki. Belki bir şekilde kurtulmuştur.

• Bence gerçek hayattaki gibi Jack Rackham asılacak. Bunlar Elenor'un dedesine gidecekler oda bütün korsanları asacak. Max ve Anny ise kadın oldukları için asılmayacaklar. Sonrada Havana'ya giderler herhalde. Bu valiye de oh olsun sen git yerleşimini düşmana teslim et sonun da olacağı budur. Kara sakalın ahı tuttu

• Tam bitti derken başlıyor

• Arkadaşlar dizi güzel midir? İzlettiriyor mu kendini dizi kıtlığı var bende şu an .
  • gene efsane olaylar oldu ya

Got falan hikaye arkadaş bu dizi şu son 2 sezonuyla got u tokatlar her açıdan

• Beyler dizinin kac sezon olucagi belli mi?

Bu arada flint jackle gorustukten sonra jonun yanina gittikten sonra neden jona jackten haber yok bizi terk ettiler dedi?

Bu arada diziye 3 gun once basladim efsane bir diziymis efsane bu zamana kadar nasil izlememisim diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: red alert2

Beyler dizinin kac sezon olucagi belli mi?

Bu arada flint jackle gorustukten sonra jonun yanina gittikten sonra neden jona jackten haber yok bizi terk ettiler dedi?

Bu arada diziye 3 gun once basladim efsane bir diziymis efsane bu zamana kadar nasil izlememisim diyorum

4 sezon son sezon oynuyor şuan

• nasıl biter bu dizi ya
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.