Şimdi Ara

Black Panther (16.02.18) l Chadwick Boseman (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
12
Favori
23.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • King Tchala bir nevi Marvel'in Green Arrow'u sayılabilir. Tony Stark Marvel'in Bruce Wayne'i ise Tchala'da Oliver Queen'idir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark

Chadwick Boseman ile 5 filmlik antlaşma yapılmış.Yoksa gerçekten herkes ölüp part 2 ile son yapacakları gerçek mi?

Dün burada bik bik bik herkes ÇR okumak zorunda değil mesajını editle diyen bir arkadaş vardı dikkat et sana da sarmasın.
  • ÇR okumayan, bilmeyen biriyim. Sinema filmleriyle dizileriyle tanırım Marvel'ı ama araştırma yapmayı severim kim neymiş diye. Bu elemanı ilk defa duydum işin doğrusu. Marvel artık işi o kadar büyüttü ki sanırım kenarda kıyıda az bilinen kahramanları bile sinemaya getirecek artık. DC sinema açısından çok geride kaldı bu bir gerçek. Dizilerle falan kotarmaya çalışıyor ama ne denli kurtarır bilmem. Ya da Marvel filmleri çeksin bitirsin sonra biz mi girelim temelli diyorlar ne diyorlar anlamadım. Marvel bu gidişle 100 sene film yapar. 2000'lerde başladılar adam akıllı bu işe ve 15 senede geldikleri seviye ortada. 10 sene sonrasının planını yapıyorlar. Ellerinde en az 50 yıla yetecek film planı da vardır eminim.

Holywood'a sağlam kaynak çıktı Marvel'dan. Bu gidişle parayı çuvallar bi de Sony'deki Fox'taki kahramanları geri alırsa Marvel, bütün seriye sıfırdan başlar yeniden çeker hepsini benden söylemesi.

• Wakanda'nın kralı, ülkesi de vibranium madenine sahipti yanılmıyorsam. Çizgi Filmini izlediğim zamanlarda sevdiğim karakterlerden biriydi Black Panther, filmi de umarım güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

ÇR okumayan, bilmeyen biriyim. Sinema filmleriyle dizileriyle tanırım Marvel'ı ama araştırma yapmayı severim kim neymiş diye. Bu elemanı ilk defa duydum işin doğrusu. Marvel artık işi o kadar büyüttü ki sanırım kenarda kıyıda az bilinen kahramanları bile sinemaya getirecek artık. DC sinema açısından çok geride kaldı bu bir gerçek. Dizilerle falan kotarmaya çalışıyor ama ne denli kurtarır bilmem. Ya da Marvel filmleri çeksin bitirsin sonra biz mi girelim temelli diyorlar ne diyorlar anlamadım. Marvel bu gidişle 100 sene film yapar. 2000'lerde başladılar adam akıllı bu işe ve 15 senede geldikleri seviye ortada. 10 sene sonrasının planını yapıyorlar. Ellerinde en az 50 yıla yetecek film planı da vardır eminim.

Holywood'a sağlam kaynak çıktı Marvel'dan. Bu gidişle parayı çuvallar bi de Sony'deki Fox'taki kahramanları geri alırsa Marvel, bütün seriye sıfırdan başlar yeniden çeker hepsini benden söylemesi.

Bu karakter önemli bir karakter çünkü bulunduğu şehir de "Vibranium-Adamantium" bulunuyor buda Marvel içerisin de en güçlü metal olarak bilinir.(kozmik objeler hariç) Black Panther'in yaşadığı ülke(Afrika) Wakanda da bulunduğu için özel bir hale geliyor Unique olarak yani. Ondan B.P olaya dahil oldu çünkü Captain America'nin kirilan kalkanini kendi madenlerinde ki Vibranium ve Adamantium ile yeniden yaptığı için ÇR'de.

@Azor Ahai

Evet öyle hocam.
    Babasi vefaat ediyor felan başa geçiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

quote:

Chadwick Boseman ile 5 filmlik antlaşma yapılmış.Yoksa gerçekten herkes ölüp part 2 ile son yapacakları gerçek mi?

Dün burada bik bik bik herkes ÇR okumak zorunda değil mesajını editle diyen bir arkadaş vardı dikkat et sana da sarmasın.

ben burada çizgi romanla ilgili birşey paylaşmadım.sadece çıkacak filmlerde rol olacaklarının sayısı aynı olması; konudan çok bu kadroyla işlerini tamamlayacaklar mı diye düşündüm.
    Ayrıca Jeolog. iyi takipçi ve yorumcudur.Ona laf yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

quote:

ben burada çizgi romanla ilgili birşey paylaşmadım.sadece çıkacak filmlerde rol olacaklarının sayısı aynı olması; konudan çok bu kadroyla işlerini tamamlayacaklar mı diye düşündüm.
    Ayrıca Jeolog. iyi takipçi ve yorumcudur.Ona laf yok

Boşver hocam adam seviyesiz, anlamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hmm seviyesiz olduk şimdi de.
  • quote:

ÇR okumayan, bilmeyen biriyim. Sinema filmleriyle dizileriyle tanırım Marvel'ı ama araştırma yapmayı severim kim neymiş diye. Bu elemanı ilk defa duydum işin doğrusu. Marvel artık işi o kadar büyüttü ki sanırım kenarda kıyıda az bilinen kahramanları bile sinemaya getirecek artık. DC sinema açısından çok geride kaldı bu bir gerçek. Dizilerle falan kotarmaya çalışıyor ama ne denli kurtarır bilmem. Ya da Marvel filmleri çeksin bitirsin sonra biz mi girelim temelli diyorlar ne diyorlar anlamadım. Marvel bu gidişle 100 sene film yapar. 2000'lerde başladılar adam akıllı bu işe ve 15 senede geldikleri seviye ortada. 10 sene sonrasının planını yapıyorlar. Ellerinde en az 50 yıla yetecek film planı da vardır eminim.

Son dediğiniz gibi yeniden çevrilme aslında çok büyük bir ihtimal.Avengers Part 2 den sonra ben zamanda sıfırlama bekliyorum.Eğer Fox un filmlerinde ozamana kadar iyi gelir edemezse x men ile birlikte tarih çok süper bir şekilde yeniden yazılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow in the Dark -- 29 Ekim 2014; 17:52:56 >

• Tarihler Hakkında Resmi Açıklama

Four future installments in the Marvel Cinematic Universe have received new release dates through 2019, including Thor’s next solo adventure as well as the first films for Black Panther, Captain Marvel and the Inhumans!

Marvel’s “Thor: Ragnarok” will hit theaters November 3, 2017. The following year, Marvel’s “Black Panther” will make its way to theaters on July 6, 2018, and Marvel’s “Captain Marvel” on November 2, 2018. Finally, Marvel’s “Inhumans” will now debut in theaters July 12, 2019.

The previously announced dates for Marvel’s “Avengers: Infinity War Part 1” and “Avengers: Infinity War Part 2” on May 4, 2018 and May 3, 2019, respectively, remain unchanged.
  • Filmin vizyon tarihi 16 Şubat 2018 olarak değişti.
  • quote:

Aslında aynı çizgiromanları (Spiderman gibi) 50 defa çekeceklerine kıyıda köşede kalmış ama farklı çizgiromanları çekmeleri bence daha makul. İnsan aynı şeyleri izleyince sıkılıyor. Ben de çizgiroman okumam sevmem. Mesela Örümcek Adam hiç sevmem. Ama izleyip de beğendiğim, çizgiromanından alındığını da sonradan öğrendiğim filmler de oldu. (Punisher gibi) Marvel'ın farklı, az bilinen çizgiromanlara el atması benim gibi çizgiroman okumayan-sevmeyen bünyelerin filmleri sevme olasılığını arttırıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ryan Coogler filmin yönetmeni oldu
  • mesajım bulunsun konuda
  • Michael B. Jordan filmin villianı olarak kadroya katıldı
  • Film cidden çok ümit verici. Michael B. Jordan da kadroya kötü adam olarak katılmış.

• Sebastian Stan zamanında 7 filmlik sözleşme yapmış 3ü gitti 4. bu film olabilir.

• Filmin kotu adamini gorunce filmden umidim kalmadi ama hadi bakalim. Keske biraz daha dusunce yetilerini kullansalarmis.

• Bekliyoruz

• Ben beklemiyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.