Şimdi Ara

Black Ops ve E7200 ? OPSSSS ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BehramX

quote:

Orijinalden alıntı: SpeedyOguz

Anlamadım Ama Print Screen Yaptım...

Black Ops ve E7200 ? OPSSSS ?

Makinanız bu oyunu çok süper bir şekilde oynatması lazım resimdeki bilgiler ışığında yazıyorum

Ramlerde arıza olabilir. hespini çıkartın boş kullanmadığınız bir slota 1 gb koyun makinayı açın oyuna girin diğer ram içinde bunu yapin.

OCZ Reaper HPC Edition CL5 2 GB DDR2 800 KIT (2x1GB)

BehramX dediğini yaptım kasayı sokerken bana vga/dvi dönüştürücüsüne mal oldu 2mavi+ 2 beyaz slotum var her turlu kombınasyonu denedım yıne aynı , hele 1 gb ıle calıstırınca oyunu bıle zor açtı. tuhaf olanı ise 1. mavi slot ıle 2. beyaz (4. slot) a takınca ramlerı dual chanell calıstı cok garip. baktım olmuyor 1.ve3. slota gerı dondum eskısı gıbi yaptım, galiba ram yetersız...

• quote:

Orijinalden alıntı: ebyr

Birde işletim sisteminiz XP olsaydı daha iyi performans alabilirdiniz imzamdaki sistem ile Call Of Duty Modern Warfare 2 (6) Full grafik çok rahat oynayabiliyorum.

ben bu sistemle modernwarfare 2 nin fps rekoru kırıyorum kardeş bilgin için tşkler ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiit93

Bende oyunu 1 hafta önce yükledim başta benim makinada kasyordu, sonra araştırınca şunu buldum ;
    - çalıştıra msconfig yaz açılan ekranda hizmetler seçeneğine tıkla "Windows olay günlüğü" yazan yerdeki işareti kaldır .

Ben bunu yaptım şu anda takılmadan rahatça oynuyorum denemeni tavsiye ederim neden böyle bişey yapınca düzeldğini hala bulamadım

ben denedım o tiki kaldırınca bilgisayarla beraber baslayan butun programlar gelmıyor , denedım ama oda ıse yaramadı...
  • Sorun Call Of Duty de ben de gts450 aldım bir türlü oyunu ağız tadıyla oynayamadım. sonunda sorunun Call of duty de olduğunu gördüm. Oyunun üç tane yaması var. onları indirdim kurdum sorun düzeldi. bu yamaları kurmanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogulcanozugenc

oyunu update ettinmi acaba ? işlemcide ramde kısıtlıyor tamamda bu kadar kısıtlamaz bence

şu anda patchleri indiriyorum baya umudum var umarım olur...
  • Son umudun Patchler kolay gele
  • Patch lerle birlikte %70-80 oranında teklemeler gitti ama hala var ... Oyunda Kendine Geldi Aslında ama hala kasıyor , sanmıyorum ki donanım ile alakalı , guzel 1-2 patch daha gelse çok guzel olacak .. oyunun basında gelen videoda bıle kasarken sımdı onlar cok akıcı fakat bu seferde vıdeo bıtıyor oyun gelmıyor baya bir karanlık ekranda beklıyorum, neyse artık gozumuz patchlerde olacak... (kurduğum patchler 1 , 2-3)
  • Bence hiçbir yetersizlik yok bizim ordaki internet cafedeki bilgisayar(intel e7400 2gb 1066 ram asus p43 anakart nvidia 9800gt 450w a-open kasa)1680x1050 medium high arası çatır çatır çalıştırıyor bence oyun sahteyse crack falan deiştir olmazsa sistemi yeniden kur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyronewade3 -- 9 Ocak 2011; 20:30:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyronewade3

Bence hiçbir yetersizlik yok bizim ordaki internet cafedeki bilgisayar(intel e7400 2gb 1066 ram asus p43 anakart nvidia 9800gt 450w a-open kasa)1680x1050 medium high arası çatır çatır çalıştırıyor bence oyun sahteyse crack falan deiştir olmazsa sistemi yeniden kur

şimdilik bi sıkıntı yok butun patchlerı kurdum takılmalar buyuk coklukla gıttı ama hala ıstedıgım fps oranı malesef olmuyor 40 larda oyunuyor arada 50 yı goruyor...
  • Oyunda sorun yoksa belleklerdendir. İşlemci seni limitlemez o oyunda, bende de aynı işlemci var, ben de 3.6Ghz'de kullanıyorum. İşlemci sadece 4 çekirdek isteyen uygulamalarda limitleyebilir seni. Belleklerin 2 GB'ın üstüne çıkmasa bile 1.85-1.9 gibi değerlerden itibaren kasmaya başlayabilir. Bende 4 GB var, Crysis'teki optimizasyon sorunundan dolayı 3.8 GB'ı görüyordu ve kasıyordu. O bellek miktarı uzun vadede seni rahatsız edecektir, hele de GTX 460 gibi bir kartla
  • en son patch'i yükle orada iki çekirdekli işlemciler için hızda düzeltmeler yazılmış bende baya işe yaradı çok hızlandı oyun bu arada işlemcim e8400 bi denemeni tavsiye ederim....
  • problem sanıyorum xp yüklü olmasından kaynaklanıyo gibi, xp de garip garip problemler veriyo malesef.
  • Benim Sistemim Win7 zaten. ''Imploser'' 1.85-1.9 derken ram voltajınımı kastettin ? Cıkmıs butun updatelerı kurdum zaten oyunda %70-80 oranında ıyılesme oldu...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.