Şimdi Ara

Black Ops REZURRECTION KARDEŞLİĞİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar demin toplu PM atmayı denedim ondan olmadı herhalde, herkese teker teker tekrar atıcam. Copy-Paste rules
  • Ettim de gelmedi daha Fatih bi bak istersen.
  • Fatih God of war origins collection'u da alalım bu hesapla herkes para atsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

Ettim de gelmedi daha Fatih bi bak istersen.

Gelmedi mi Görkem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihalt55

quote:

Ettim de gelmedi daha Fatih bi bak istersen.

Gelmedi mi Görkem?

Geldi geldi tamamdır.
  • Hesap bilgileri yanlış galiba tekrardan atsana onları.
  • benide yazabilirsin annihilation dlc sinde iki tane boş hak olması lazım,olmazsa ücretini verebilirim veya telefona tl yükleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sipru81

benide yazabilirsin annihilation dlc sinde iki tane boş hak olması lazım,olmazsa ücretini verebilirim veya telefona tl yükleyebilirim.

Üzgünüm dostum, fakat kardeşlikte yer kalmadı. Fakat, bendeki First Strike DLC sinde de 2 tane boş hak var, bende Annihilation yok, istersen değiş tokuş yapabiliriz
  • Ben yatırdım parayı haberin olsun,kolay gelsin size.
  • Arkadaşlar, Görkem'in yoğun isteğiyle kardeşlik hesabımızla bir de avatar alacağız, bu akşama almayı planlıyorum müsait olursa PS3, aldığımda haber veririm indirirsiniz
  • Beni bildiğim kadarıyla, avatar sadece indirildiği hesapta kullanılabiliyor. Doğruysa almanızın bi anlamı kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jericho_!4

Beni bildiğim kadarıyla, avatar sadece indirildiği hesapta kullanılabiliyor. Doğruysa almanızın bi anlamı kalmaz.

Hadi ya Başka bişey seç o zaman Görkem
  • Benim bildiğim kadarıyla öyle. Avatar hariç herşeyi diğer hesaplarla ortaklaşa kullanabiliyorsun.
  • quote:

quote:

Beni bildiğim kadarıyla, avatar sadece indirildiği hesapta kullanılabiliyor. Doğruysa almanızın bi anlamı kalmaz.

Alalım zaten 49 kuruş bi şey olmaz denemekten zarar gelmez Bu arada Black Ops'un diğer 2 dlc'sini de alalım bence.

• quote:

quote:

quote:

Alalım zaten 49 kuruş bi şey olmaz denemekten zarar gelmez Bu arada Black Ops'un diğer 2 dlc'sini de alalım bence.

Bende Annihilation hariç hepsi var...

• Escalation'u da versene bana
  • arkadaşlar 2.ci bir grup kurabilirmiyiz ? yada yer varsa gelebilirmiyim ?
  • 2.grup olursa bende varım ((:
  • quote:

Orijinalden alıntı: southbeachFL

arkadaşlar 2.ci bir grup kurabilirmiyiz ? yada yer varsa gelebilirmiyim ?

Ne yazık ki kardeşlik çoktan doldu bile Ama ikinci bir grup kurabilirsiniz, şimdiden 2 kişi olmuşsunuz zaten
  • Gençler bizde adam ariyoruz 3 kişilik bosluk var konuma yazin ekleyelim sizide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.