Şimdi Ara

Black Dsert Online TR Satılık Hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Efsanevi paket alarak başladığım karakterimi satmak istiyorum. Ana karakterim 57 level Ranger. 4 tane level 10 pet var. Silahı pri Liverto Bow, yan silahı +15 çelik ve +15 bronz dagger. Armorlar full grunil, armoru pri diğerleri +12-+13 civarı. Taş kalmadığından basamadım. Takılar treant set. Profesyonel 6 toplama, profesyonel 5 işleme, becerikli 2 balıkçılık var. Almak isteyen arkadaşla daha detaylı konuşuruz. Mail adresimi maalesef devredemem ancak ticket atarız değiştirmek için. 200 TL istiyorum.

Black Dsert Online TR Satılık HesapBlack Dsert Online TR Satılık HesapBlack Dsert Online TR Satılık HesapBlack Dsert Online TR Satılık HesapBlack Dsert Online TR Satılık HesapBlack Dsert Online TR Satılık HesapBlack Dsert Online TR Satılık HesapBlack Dsert Online TR Satılık Hesap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogii -- 20 Ocak 2018; 15:58:58 >

• Karakter resimleri eklenmiştir.
  • Fiyatı 150 Tl ye düşürdüm bir an evvel satılsın maksat :) Efsanevi paket 200 TL + inciye harcadığım 100 TL + karakterler ve eşyalar da cabası :)
  • Ticket atsanda mail değiştirmiyormuş türkiye ekibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 26 Ocak 2018; 1:1:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 TLye düşürdüm yatıyor hesap boşta :)
  • Satış devam ediyor. Bir arkadaşa satmıştım ancak parayı alamayınca hesabı geri aldım arkadaş da kasmış biraz sağolsun o yüzden hesapta ufak değişiklikler var. Fiyat aynı 100 TL.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.