Şimdi Ara

Bkmkitap 3 haftadır siparişi hazırlayor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ocak ayının 16sında verdiğim sipariş hala hazırlanıyor. İzmitten Bursaya iki haftada yürüyerek gider kitapları alır geri dönerdim. Millet iyice sıtkı sıyrılmış ki twitter'dan tepki göstermesinler diye yorumları kapatmışlar. Müşteri hizmetleri bir hafta süre var diyor ama iki haftayı geçtik. Temin aşamasında denen kitabın yayınevini aradım tükendi mi kitap mı temin edilemiyor diye görevli bile biliyor demek ki bkm ucuza satar ama böyle uzatır, kitap mevcut diyor. Parayı cart diye çekip kitap yollamamak saçmalık. Hadi benim durumum acele değil ama tatil başında okumak için sınav için sipariş veren herkes mağdur anlaşılan. Daha önce çok sıkıntılı kitap yollamıyorlar denen web siteleri bile sorunsuz kitap yolladı ama bkm iyice işin suyunu çıkardı. Temin edilemeyeni iptal edelim diyorlar da ben kitabı istiyorum. Cimere falan mı yazsam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bkm siparişleri şans işi cidden. Mesela geçenlerde 2 kitaplık sipariş verdim 10 günlük tedarik süresinden sonra biri baskısı yok diye iptal edildi diğer kitap gönderilldi ve iptal edilen kitabım sitede hala stok var görünüyordu. Geçen hafta da başka bir sipraiş oluşturdum kitap ana sayfada tükendi yazıyordu kitaba tıkladığımda ise sepete ekleyebiliyordun. Siparişini verdim ve 3 gün sonra kargoya verdiler. Cidden garip bi sistemleri var :DD

• Sadece geç yollasa iyi 3 kitap aldım hespi toz içinde birinin kapağı yırtık birinin cildi yarılmış

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MistırVinçestır kullanıcısına yanıt

Kitaplar geldi sonunda.tam da tekrar bilgi almak için mail attıktan birkaç saat sonra kargoya verildi mesajı geldi.eskiden böyle değildi bkmkitap.çokça da alışveriş yaptım sorun yaşamadım ama niye böyle geç kargolama yapıyorlar ilginç ..kitaplar eksiksiz geldi ama

• LeopolDedalus kullanıcısına yanıt

Benim kitaplar da geldi .tam geldi üstelik .sorunsuz geldi ama .ilginç.fiyatlar epey uygun olduğundan çokça satış yapıyorlar da yetişmiyor mu diyeceğim o kadar da okuyan bir millet değiliz aslında :-)

• istemsizhareket İ kullanıcısına yanıt

Fiyatlar cidden piyasaya göre baya uygun bkmde. Ben artık stok sorunlarını geç gelme sorunlarını falan bu indirimler için göz ardı etmeye başladım :D Mesela bir kitabı indirimdeyken 2 sefer almayı denedim ikisinde de tedarik sorunu yaşadım fakat üçüncüde yine baya indirimli bir şekilde alabildim :D

Kesinlikle.zamanında bkmkitaptan epey hesaplı ve vade farksız taksitli kitap aldım .o zamanlar kargo sorunu yaşamamıştım .şimdi ben de kargonun geç gelmesini pahalı kitaba tercih ediyorum .neredr hesaplıysa oradan alıyorum.kitapsepeti adlı siteden almıştım diğer sitelere Göre 8-10 lira fark edecek şekilde almıştım.daha sonra internette site hakkında olumsuz yorumlar okudum göndermiyorlar falan filan diye ama gayet de sorunsuz geldi kitaplar.ben de bkmde kargodan çok kıtabın iptal edileceğinden korktum .diğer sitelerde 37-38 lira olan kitap 30 lira idi.

Kitapsepetinden 22-30 liraya aldığım kitaplar daha sonra 59 lira oldu .bu da maalesef çok kötü oldu .kitap fiyatları uçtu gitti :-/

• istemsizhareket İ kullanıcısına yanıt

Kitap fiyatları artınca almayı bıraktım elimdeki kitapları satmaya başladım :D

:-/

Valla ben satmaya kıyamıyorum. Kitap almak hayal ama kütüphaneler her daim bedava :-)

• BKM kitap hala umursamaz. 8 gün önce sipariş ettiğim çocuk kitaplarını hala kargoya verilmedi. İsterse yarı fiyatına versin bir daha bkm nin önünden dahi geçmem. Böyle umursamaz bir firma görmedim hangi çağda yaşıyoruz? Elin Amazon’u 1 haftada yurt dışından ürün temin edip, gümrükten geçirip teslim ediyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.