Şimdi Ara

BKM ile öde Migros Mağaza ve Jet Kasalarda Toplam 60 Money Kazan (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.165
Cevap
47
Favori
17.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akabey

.

ciddi misin ?
    banka kampanyaları ile kombo olmuyor mu ?
    ilginç

Peki ;

Şartlarda yazdığından olmasın

quote:

* Kampanya, Money Bonus kampanyaları ile birleştirilemez ve banka puanları kampanya kapsamında kullanılamaz.

Alıntıları Göster
    Paylaştığın kampanya şartı soruyu soranın sorduğu ile alakalı değil. Diğer banka kampanyalarına dair bir şart değil bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sertosman

Paylaştığın kampanya şartı soruyu soranın sorduğu ile alakalı değil. Diğer banka kampanyalarına dair bir şart değil bu

Alıntıları Göster
    diğer banka kampanyaları ile birleşmiyor diye yazıldı konuşuldu
  • Garanti posundan çekmese kombo olurdu. Bu şart o şart değil. Garanti puan kampanyası olsa bonus ile kombo olabilirdi bak

• tamam işte şartlarda yazıyor aynısı,
    hepsi garanti posundan (bende bu şekilde) çekiyor ve sadece bunu içeren şart ile tüm komboların önü kesilmiş oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 10 Ağustos 2018; 23:50:9 >
  • BKM ile ödemede fişte şu kadar money kazandınız gibi bir ibare çıkıyor mu?

70 Tl BKM ödemesi ile alışveriş yaptım, fişte tam bana göreden 10 money kazandınız diyor. Sepete bakıyorum 10 money edecek kampanyalı bi ürün yok sanıyorum, ödemeye bakıyorum o da 10 tl den fazla olması gerekirdi diyorum, anlamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aniceman

BKM ile ödemede fişte şu kadar money kazandınız gibi bir ibare çıkıyor mu?

70 Tl BKM ödemesi ile alışveriş yaptım, fişte tam bana göreden 10 money kazandınız diyor. Sepete bakıyorum 10 money edecek kampanyalı bi ürün yok sanıyorum, ödemeye bakıyorum o da 10 tl den fazla olması gerekirdi diyorum, anlamadım...
    * çıkmaz, yazmaz

* şartlar oluşturulmadan fişte yazılanlara itibar etmeyin, kartınızda tanımlı olan TBG nizi hatırlatıyor gibi
    düşünün,

,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 11 Ağustos 2018; 10:0:11 >
  • Haftasonu indirimleri ilk mesaja eklenip güncellenmiştir
  • 60 tl üzeri alışveriş yapıp üzerine 9 tl lik gdi zeytinyağını ve 40 tl lik 4 sigara alsam ve ödemeyi bkm express ile yapsam 69 tl lik alım karşılığında %20 BKM Kampanyasından 13,80 tl money kazanırmıyım yoksa bu alımın içerisinde sigara olduğu için hiç money yatmaz mı.

• O başka bir şey, benim yazdığım başka. Senin paylaştığın kampanya şartı o hususu karşılamıyor dedim ben

• ayın 8'inde yaptığım alışverişin moneyleri hala yatmamış, gdi alınca yatmıyor mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ccordeshi

60 tl üzeri alışveriş yapıp üzerine 9 tl lik gdi zeytinyağını ve 40 tl lik 4 sigara alsam ve ödemeyi bkm express ile yapsam 69 tl lik alım karşılığında %20 BKM Kampanyasından 13,80 tl money kazanırmıyım yoksa bu alımın içerisinde sigara olduğu için hiç money yatmaz mı.
    Merhaba ;

Kategori dışı ürünler hesap dışı kalır,
    Eğer alışverişiniz yazdığınız gibi olursa ( GDİ Z.Yağı ) BKM'den aynen 13,80 Money gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

ayın 8'inde yaptığım alışverişin moneyleri hala yatmamış, gdi alınca yatmıyor mu acaba?
    Merhaba ;

Benim 8 değil 7 Ağustos'da yaptığım alıverişin BKM leri ertesi saat 15,00 gibi yatmıştı,
    Haftasonu yoğunluğu ile uğraşmak yerine Pazartesi gününe kadar bekleyin eğer yine gelmezse kayır açtırırsınız

,,,
  • Hızlı cevabınız için teşekkürler.
    Alışverişi yaptım fişi bu mesaja ekliyorum.
    Bu alışverişe göre
    -54/8 sıvıyağ tbg sinden 8 money
    -%20 bkm kampanyasından 17,59 money (sigaraları düştüm)
    -9,95 parafüstü indirimi (bkm ile garanti posundan çektiği için sanırım bankaya basvurmam gerekiyor) (Paraf kurban bayramı okula dönüş kampanyası kapsamında da ilk alışverişi yapmış oldum sanırım)

Kazanmış olacağım inş. Farklı bir durum olursa bilgi için buraya yazarım.
    Bu arada, normalde tbg den faydalanınca fişte “ bu alışveriş kapsamında tbg kampanyasından ... money kazandınız ... tarihine kadar tek seferde .. tl .. alımına ... money” yazıyordu. Bu alışveriş fişimde “ bu alışveriş kapsamında tbg
    kampanyasından ... money kazandınız” kısmı yazmıyor. Tbg den faydalanmamış olabilir miyim.

BKM ile öde Migros Mağaza ve Jet Kasalarda Toplam 60 Money Kazan

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccordeshi -- 11 Ağustos 2018; 12:35:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ccordeshi

Hızlı cevabınız için teşekkürler.
    Alışverişi yaptım fişi bu mesaja ekliyorum.
    Bu alışverişe göre
    -54/8 sıvıyağ tbg sinden 8 money
    -%20 bkm kampanyasından 17,59 money (sigaraları düştüm)
    -9,95 parafüstü indirimi (bkm ile garanti posundan çektiği için sanırım bankaya basvurmam gerekiyor) (Paraf kurban bayramı okula dönüş kampanyası kapsamında da ilk alışverişi yapmış oldum sanırım)

Kazanmış olacağım inş. Farklı bir durum olursa bilgi için buraya yazarım.
    Bu arada, normalde tbg den faydalanınca fişte “ bu alışveriş kapsamında tbg kampanyasından ... money kazandınız ... tarihine kadar tek seferde .. tl .. alımına ... money” yazıyordu. Bu alışveriş fişimde “ bu alışveriş kapsamında tbg
    kampanyasından ... money kazandınız” kısmı yazmıyor. Tbg den faydalanmamış olabilir miyim.

.
    Faydalanmış sayılırsınız BKM ile alınca yazmıyor.

• Paraf gıda kampanyası ile birleşiyor yani

• 9'unda(perşembe günü) alışveriş yapıp da BKM money'leri yatan var mı? Benim yatmamış da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defansagelsenizelan

9'unda(perşembe günü) alışveriş yapıp da BKM money'leri yatan var mı? Benim yatmamış da.
    9 şu tarafta kalsın, hele bi 8 i yatırsınlar

• Sigarayı bkm expres işlemi ile alınca money geliyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anvil kullanıcısına yanıt
    Bundan önceki paraf gıda marketi kampanyalarında migros sayılıyordu bunda da sayılır diye tahmin ediyorum. Önceki dönemleerde alışverişimi fiziki pos ile paraf kullanarak yapmıştım bu alışverişimin tek farkı sanal pos üzerinden yapmış olmam ama zaten üye işyeri şartı yok.

• Bkm ekspress ile sigara alırsan gelmez şartlarda yazıyor. Benim sorum aynı fişte hem sigara hem gıda olursa hiç money alamazmıyım yoksa sigarayı düşüp kalan kısmı için alabilirmiyim şeklindeydi.Sağolsun akabey55 ustad alabileceğimi teyit etti.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.