Şimdi Ara

BKM EXPRESSLE ANADOLUJET 20 lira indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
1.755
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anadolujet mobil de 70 lira üzeri 20 lira indirim ilgelenenlere duyrulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl alabiliriz ?

• AnadoluJet mobil uygulamasında 20 TL iade!

Kampanya Koşulları:
    • Kampanya, 23.10.2017 - 23.11.2017 tarihleri arasında AnadoluJet mobil uygulamalarından yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
    • Kampanya, BKM Express'e dahil olan kurum ve bankaların tüm kredi ve banka kartlarıyla tek seferde yapılan 70 TL ve üzeri ilk bilet alımlarında geçerlidir.
    • İadeler, alışverişin yapılmış olduğu kartın bankası/kurumu tarafından 8 Aralık 2017 tarihine kadar kartlara yapılacaktır.
    • Kampanya, şartları sağlayan ilk 3.000 kişi için geçerlidir. İadelerde TC kimlik numarası esas alınacak ve her kişi kampanyadan bir kere faydalanabilecektir.
    • Kampanya, satışa açık TL biriminden ödenecek biletler için tarih kısıtı olmaksızın geçerlidir.
    • Kampanya tarihleri içinde şartları sağlayan birden fazla işlem yapıldığında, ilk işlemin yapıldığı bankaya/kuruma ait kartına iade yapılacaktır.
    • İade döneminde, kampanyaya hak kazanmış kartın kullanıma açık ve aktif olması gerekmektedir.
    • İade süreci, kampanyaya hak kazanan kredi kartının ait olduğu banka/kurum üzerinden takip edilebilecektir.
    • Ek kartlarla yapılan alışverişlerden kazanılan iadeler, bankaların ek kart politikasına göre değişiklik gösterebilecektir.
    • BKM ve AnadoluJet kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Anadolujet googleplay den ios android programi yuklemen gerek ayrica hocam ilk 3000 kişiye verilecekmiş

• bir işe yaramaz bu kampanya . aerobilet ve ucuzabilet aplikasyonlarını indirip üye olun ikisine de her gün 15 - 20 tl bandında yurtiçi, 30-50 bandında yurtdışı indirim kodu veriyor zaten. Bir avantajı yok
  • Bence iyi kampanya. Ucuza bilet vb siteler havayolu şirketi fiyatına önce komisyon ekleyip sonra 10 15 TL indirim kuponu veriyor.

Her kullanıcının tek hakkı olması kötü oldu :/

• ilk 3.000 doldu mu acaba
  • Hocam programı yükleyerek deneyebilirsin inan bilgim yok

• dün bilet almıştım 86 tl ye, kampanyayı bugün görmem kötü oldu
  • arkadaşlar ben bileti aldım. aldığım kredi kartımın son kullanma tarihi 11/2017 idi. iadeler 5 aralığa kadar yüklenecek diyor. şayet aralıkta yüklenirse yenilenen kartamı yüklenir?

• balci1987 kullanıcısına yanıt
    Kardesim senlik bir durum yok banka halleder yeni kredi kartina gelir ücreti

• Benim iade gelmedi. İade alan arkadaş oldumu acaba.
  • numberone2000 kullanıcısına yanıt
    Geldi hocam..

• Hem word hem de axess 20 tl iadeler geldi bkmden

• Bana da yüklenmedi.

• axsess e yüklendi
  • Ziraatten alıp iadesi yüklenen oldu mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.