Şimdi Ara

BKM Express Mobilden ücretsiz para gönderin/isteyin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
54
Favori
28.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl yok anlaşması. Senin verdiğin yukarıdaki resimde adı var. En üst sıra sağdan sonuncu.

Bu kampanyada dahil değilse o ayrı.
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    para gönderme için söyledim
  • bu işlem için ücret alınmayacak demiyor mu? şimdi denediğimde 2 TL işlem ücreti istiyor. Bankanın tutar üzerinden nakit avans faizi işletmesi de ayrı bir konu.
  • levent07 L kullanıcısına yanıt
    gönderen banka alıcı banka işlem türü atm veya kart bu bilgileri verirseniz ona göre cevap alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: levent07

bu işlem için ücret alınmayacak demiyor mu? şimdi denediğimde 2 TL işlem ücreti istiyor. Bankanın tutar üzerinden nakit avans faizi işletmesi de ayrı bir konu.

Nakit avans işletmemesini mi bekliyorsun ? O ücreti banka kesiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bkm ile enparaya gönderdiğim para buhar oldu. İyi ki deneme amaçlı 5 tl gönderdim. Bkm diyor işlem başarılı bizde sorun yok. TEB bizden para çıkışı oldu bizde de sorun yok. Enpara diyor bize gelen giden havuzda bekleyen işlemde yok diyor.
  • Playcard'la para çekmeye çalıştığımda hata veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

gönderen banka alıcı banka işlem türü atm veya kart bu bilgileri verirseniz ona göre cevap alırsınız

bankanın nakit avans faizi işletmesini bir yana bırakıyorum. Yapı kredi kredi kartından, yapı kredi tl carda gönderim yapmak istediğimde 2 TL masraf kesilecektir diyor.
  • espial kullanıcısına yanıt
    paranız buhar olmadı enparada sorun var bkm den gelen tranferlerde para hesabınıza gönderseniz bile beklemede kalıyor aynı sorunu bende yaşadım

11 nisanda tebten enparaya 155 tl gönderdim baktım para hesabıma saatlerdir geçmedi temsilciye sordum daha önce başka müşterimizde bu şekilde gönderdi

3 gün sonra hesabına para aktarıldı dedi kayıt açtı pazar günü tekrar temsilci aradı olayı anlattım onunda bilgisi yok kayıt açtı pazartesi sabah veya öğlene kadar

geçer dedi yine geçmedi 5 6 tane kayıt açtırdım acil dedim pazartesi 17.00 da anca hesabıma geçti sonra şikayetvara durumu yazdım enpara temsilci beni aradı

sistemlerimizde bkm transferleri için sorun vardır gelen paraları aktarım yapamıyoruz ekiplerimize bilgi verdik onlarda düzeltmek için çalışıyor bu hafta transfer

sorunu düzelcek dedi şuan için enpara hesaplarınıza transfer yapmayın finansbank hesaplarınıza veya atmlere para gönderirseniz sorunsuz para çekebilirsiniz

• levent07 L kullanıcısına yanıt
    worldcard sitesinde bkm cepten para gönderme ile ilgili 0-100 tl için 2 tl 100-250 tl için 5 tl ücret kesintisi yapılacak şeklinde yazı vardır

daha sonra tekrar sayfaya girdiğmde bu ücretler kısmı kaldırılmış detaylı bilgi için bkm destek veya yapı kredi çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz
  • Fix card'la mart ayında 1000 lira gönderdim. Nisan'da tekrar faydalanabilirmiyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece bin tl mi gönderebiliyoruz.

• Beyler selam.

Simdi bende 2 hat var, biri BKM Express e bağlı, diğeri şirket hattı. BKM Express mobil uygulamadan cepbank gibi sadece numara+sms sifresi kombinasyonuyla para çekebiliyor muyuz, yoksa sadece kartlar arasında mi transfer gerçekleşiyor? Örnekle; CepteTEB ATM kartında etrafta TEB'in ATMsi olmadığı zaman öteki hatta para yollayıp herhangi bir ATM den çekebiliyor muyuz parayı, yoksa illa bir karta mı göndermemiz gerekiyor?

Mobil uygulamadan denediğim zaman Cep telefonu numarasına gönder dediğimde "ATM'ye gönderi destekleyen kayıtlı bir kartınız bulunmamaktadır" diyor :-/
  • orhunn O kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı işin içine giriyorsa sikintili...Çekim ücreti ayri, nakit avans ücreti ayri, üstüne bir de faizi bindirince, astari yüzünden pahaliya geliyor

Anlasilan o ki bankalar bizi ATM bulmak icin yürümeye tesvik ediyor, hatta belki bir kac tur atip bulamazsak günlük egzersiz ihtiyacimizi da karsilamis oluruz

Bir de bankalar müsterilerini düsünmüyor derler, baksana adamlar sana egzersiz yaptirip sagligini korumana ön ayak oluyor
  • orhunn O kullanıcısına yanıt
    BKM Express sistemi üzerinden tek seferde maksimum 100 TL para gönderilebilir. Bir müşterinin aylık para gönderim limiti maksimum 1,000 TL olup; aynı kredi kartından aynı alıcıya aylık maksimum 1,000 TL tutarında para gönderimi yapılabilir.

fix kart kampanya şartlarında böyle yazıyor 10*100 şeklinde mi yapılıyor.

• espial kullanıcısına yanıt
    enpara temsilcisi şimdi beni aradı işlemleri test ettiklerini sorunun düzeldiğini söyledi artık yapacağınız işlemlerde enpara hesabınıza hemen para transferi gerçekleşecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 20 Nisan 2015; 17:23:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metmax

Finansbank sadece Fix karta mı, yoksa tüm kredi kartları mı geçerli bu ay sonuna kadar?

+1 deneyen veya bilgisi olan var mı?

Bu arada bkm Express'e kayıtlı bir sürü kartım var. cf gold ve fix kart da var. şimdi para gönderi seçtim. para göndermeyi destekleyen kartınız yok diyor. kartlarınızdan birini para gönderme işlemine açın veya yeni bir kart ekleyin diyor. bankadan mı açtıracağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinbestil -- 20 Nisan 2015; 19:41:48 >
  • metinbestil M kullanıcısına yanıt
    uygulamadan kayıtlı kartınızın üzerine tıklayın, alt kısımda para gönderme olması lazım, sağ taraftakini butonu açık hale getirip gelen sms'deki kodu yazdığınızda aktif oluyor.
  • Teşekkür ederim. Bu arada cardfinans için de ücretsizmiş. Şimdi yeni soru hem cf hem fix kartla katılıp 2 bin tl çekebilir miyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinbestil -- 20 Nisan 2015; 21:45:11 >
  • Dostlar bize faydasını ben anlayamadım yani günün her saati enpara dan para göndermek ücretsiz mi olacak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.