Şimdi Ara

BKM EKSPRESS KULLANIMINA 5 SİNEMA BİLETİNDEN OLUŞAN SİNEMİA ÜYELİĞİ ÜCRETSİZ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
9
Favori
13.140
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    karaardic K kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar bu sinemia'dan aldıgımız bilet ile "turkcell 1 alana 1 bilet bedavaédan da yararlanabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

2 bilet yüklü sinemia kartı gönderecekler hocam banada aynı mail geldi

onu bilmiyorum hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

Ben bimer'e şikayet edeceğimi söyleyince 2 biletlikten sonra bir de 5 biletlik geldi. Ama kredi kartı ile kayıt olunacağı için kodu kullanmayacağım. Riske girmek istemiyorum.

Hocam sanalkart kullanabilirsiniz çekiniyorsanız,hala kullanmak istemezseniz kodunuza talibim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da 2 biletlik kart geldi. Benim gitme durumum yok aynı filme annem babam gidebilir mi?

• alperen.md kullanıcısına yanıt
    Aynı anda gidemezler,telefondan uygulamada checkin yapmak lazım,ama sitesinden 1₺ ye ikinci bilet olan sinemalara bakıp 1₺ye ikisi aynı filme gidebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndOne -- 27 Temmuz 2017; 11:48:28 >
  • Bugün bkm üzerinden sipariş verdim. Hala sinemia veriyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

Aynı anda gidemezler,telefondan uygulamada checkin yapmak lazım,ama sitesinden 1₺ ye ikinci bilet olan sinemalara bakıp 1₺ye ikisi aynı filme gidebilir

Bugun "ileri tarihli bilet" seçeneği ile yarına bileti alsak, yarında bir bilet alsak olmaz mı

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Bileti hangi güne alırsanız o günün hakkı gidiyor,bileti bugün yarına alırsanız bugün gidebilirsiniz başka filme,ileri tarihli yarınki hakkınızdan gider

• quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

Hayır. Tek yararlanabileceğimiz kampanya 31 temmuza kadar bkm ile arkadaşına bilet 1 tl. Oda her sinemada yok.

Neden olamdığını açıklarmısınız. Sonuçta bilet alınıyor mu parası veriliyor mu bir daha bileti kod ile alınsa ne olur parasını karttan çekmeyecek Turkcell verecek.
  • Birini önceki gün birini dün olmak üzere 2 hakkımıda kullandım. hiç sorun çıkmadı. Memnun kaldım. fiyat biraz daha uygun olsa kullanılabilir aslında ama bu fiyatlarla cazip değil tabiki.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.