Şimdi Ara

BKDA USTAYIM DİYENLER BİR SORU!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cümleten iyi geceler ark. bildim kadaryla bknın en iyi seti dk set pembe ve sari özellik verebiliosun pembe özellikde en iyi özellik sizce hangisi??????

• SARİ ÖZELLİKDEDE EN İYİ HANGİSİ????
  • Normal seasonlarda en iyi Dragon Knight ama yeni çıkan versiyonlarda yeni itemler eklendi daha güçlü defansı olan...
    Özellik eklemeye gelince jewel of harmony ve jewel of guardian kombinasyonuyla eklenen özellik pembe özellik, ama bu özellikleri biz seçemiyoruz sanırım otomaatik veriyor...
    Sarı özellikte jewel of harmony eklediğimizde oluşan özellik yukarıda yazdığım gibi bundada otomatik veriyo ama ne gibi özellikler veriyo onları hatırlamıyorum...
    Sen en iyisi ikisinide bas gitsin. şansına ne çıkarsa
  • pembe özellik silinemior ama sarı özellik silebiliorsun secim hakkin war yani en iyisini merak ediorum saol kardesm yinede yardımından dolayi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiX53

Cümleten iyi geceler ark. bildim kadaryla bknın en iyi seti dk set pembe ve sari özellik verebiliosun pembe özellikde en iyi özellik sizce hangisi??????

pembe özellikten özellik verme gibi bir şansın yokki. +380 option u basınca her iteme ait kendine has özellikler var.

yani sen orada 380 option basmış değil var olan bir özelliği aktif etmiş gibi birşey oluyorsun.

evet dk şuan hala en iyi set. ancak yeni system de socket option var. titan set e bu optionları basabiliyorsun ama biraz zor bir yöntem. ama uygun optionları basarsan titan set çok daha güçlü olur.

• Adı üstünde titan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtReme1®

quote:

Cümleten iyi geceler ark. bildim kadaryla bknın en iyi seti dk set pembe ve sari özellik verebiliosun pembe özellikde en iyi özellik sizce hangisi??????

pembe özellikten özellik verme gibi bir şansın yokki. +380 option u basınca her iteme ait kendine has özellikler var.

yani sen orada 380 option basmış değil var olan bir özelliği aktif etmiş gibi birşey oluyorsun.

evet dk şuan hala en iyi set. ancak yeni system de socket option var. titan set e bu optionları basabiliyorsun ama biraz zor bir yöntem. ama uygun optionları basarsan titan set çok daha güçlü olur.

dk set guclulugunu yitirdi titan set karsisinda hic bi set duramio dk set ile titan kapissin her turlu titan alir hatta iyi oyuncuuysaniz DK setfo+harmony li Vs titan normal fo set kapissa titann alma ihtimal War

• SD Recovery (SARI)
  • yaw insipre TR bırka allahıan takmıssın bi titan sete bazı sevrerlerde o oyle Drak land mu ya gel bakam DK set hepsine tek atmassa bende ByKaN deilim bi titan tutturmussunuz gidionuz hayrola inş
  • eer s4 clientin varsa rebellious_44_31@hotmail.com b.unu ekle sana yollayayım
  • http://www.mulife.lv/ indir çok güzel bir oyun oyunda çok fazla türk de var yaklaşık bi 75 tane felan var gel
  • quote:

Bu soruyu cevaplamak için blade knight ustası olmak gerekmez.pembe özellikler yanlış hatırlamıyorsam sabit özellikte. Sarı özellik içinde biraz empati kurup;

Eğer agility agırlıklı bir karaktere sahipseniz Damage %+3 Özelliğini kullanmanız uygundur.

Energy Agırlıklı bir karaktere sahipseniz Defance succes Pvp %+3 Özelligini kullanmanız uygun olur.

Ha yok ben blade knigt da epey seriyim diyorsanız Energy ve birazda Vitality yüklenip Damage %+3 Özelliği ile 2 Max 3 comboda yatıramayacağınız karakter yoktur.

Bunu biraz daha genişletebiliriz. Fakat birazda tecrube isteyen konular.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Xoßi

quote:

Bu soruyu cevaplamak için blade knight ustası olmak gerekmez.pembe özellikler yanlış hatırlamıyorsam sabit özellikte. Sarı özellik içinde biraz empati kurup;

Eğer agility agırlıklı bir karaktere sahipseniz Damage %+3 Özelliğini kullanmanız uygundur.

Energy Agırlıklı bir karaktere sahipseniz Defance succes Pvp %+3 Özelligini kullanmanız uygun olur.

Ha yok ben blade knigt da epey seriyim diyorsanız Energy ve birazda Vitality yüklenip Damage %+3 Özelliği ile 2 Max 3 comboda yatıramayacağınız karakter yoktur.

Bunu biraz daha genişletebiliriz. Fakat birazda tecrube isteyen konular.

Bu sarı option u nereden basıyoruz ya ?

• gem of stone ----> jewel of harmony

bless soul basar gibi basıyosun, istediğin özellik tutmassa jebiden(yeşil bi ncp elinde gem of stone var, okşayıp okşayıp durur) den yada onun yanındakinden silip tekrar basıyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thearthas

gem of stone ----> jewel of harmony

bless soul basar gibi basıyosun, istediğin özellik tutmassa jebiden(yeşil bi ncp elinde gem of stone var, okşayıp okşayıp durur) den yada onun yanındakinden silip tekrar basıyosun.

Teşekkürler usta
  • 97d den baska oynamam Ondada Flamin phoniz rate ref sm ms %100 se yoksa rate dd
  • serverde max reset olayi varsa rate dd diz yoksa bas ref rateyi
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.