Şimdi Ara

BİZİM KİMYAMIZ VS KİMYA ÖZEL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
2.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • up
  • up
  • up
  • up
  • up
  • up
  • up
  • Kimya özel ile çalıştım. Ayt 11d 1y yaptım. Benim gibi konuları son aylara birakmazsaniz fullersiniz 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizim kimyamız kullanıyorum. Alaittin hocanın diksiyonu ve anlatış tarzı bana uydu gayet memnunum. Kimya özeli kullanmadım yorum yapamıcam. Her iki hoca hakkında da olumsuz eleştiri pek görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35Caprice -- 19 Eylül 2020; 21:29:13 >
  • Kimyaözel sayesinde lys kimyayı fullemiştim bence o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim hocam Görkem Şahin

• quote:

Orijinalden alıntı: 35Caprice

Bizim kimyamız kullanıyorum. Alaittin hocanın diksiyonu ve anlatış tarzı bana uydu gayet memnunum. Kimya özeli kullanmadım yorum yapamıcam. Her iki hoca hakkında da olumsuz eleştiri pek görmedim.
    BKS4 var mı ben göremedim yoksa sonra mı çıkacak biliyor musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevilDeveloper

Bu mesaj silindi.
    ücretsiz videosunu izledim diksiyonu berbat geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bugs Bunny.

Kimya özel ile çalıştım. Ayt 11d 1y yaptım. Benim gibi konuları son aylara birakmazsaniz fullersiniz 👍
    diksiyonu berbat geldi bana
  • fakositozz F kullanıcısına yanıt
    Evet konuşurken takıldığı çok oluyor çünkü genelde videoları akşam saatlerinde çekiyor ve yorgun halde ders anlatıyor. Ders içeriği olarak çok iyi ama diğer hocaların da örnek videolarına bakarak kendi kararını verirsin

• BKS-4 Ekim ortası gibi çıkacak. Merak etmeyin organik kısmını 15-20 günde rahat halledebilirsiniz. Çok sıkıntı değil ( günde 1 saat )

Bu yıl her kitaptan sonra o kitapla alakalı ve geçmişe dönük konularla alakalı 120 şer soruluk dergiler bastık. Şu an indirimde olduğu için hediye gibi oluyor.

Bana çok sorulan bazı soruları aşağıda cevaplamak istedim

Kimler çalışabilir : Herkes.
    Üstüne Soru Bankası : Gerek yok, gerek olsa yazardık.
    Günde kaç saat çalışmalıyız : 1 saat ayırın en kötü 30-45 dakika.
    Her kitap ne kadar sürede biter : Yukarıdaki plana göre 20-22 gün.

Bize göre bittikten sonra iş bitmiştir. 3 senedir bu olay değişmiyor.

Başka sorular olursa cevaplamaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevilDeveloper

Bu mesaj silindi.
    Vallaha hocam Alaittin Hoca'da oldukça donanımlı biri.Diksiyonu zaten çok iyi.Zamanında FDD'nin 9.sınıf kimya soru bankasınıda çıkartmış.Hani youtubeda falan yeni olan bir hocayla kıyaslama yaparız dediğin doğru olur ama bu kıyaslamada bence oran %49-%51 olur.Kalite olarak ikiside iyi hoca.Ben bu sene ani bir kararla eşitten hazırlanacağım için direkt BKS-1 i aldım.Yorum anlamında gerçekten doyurucu bilgiler veriyor.Hoca soru bankası çözün demiyor ama ben yinede 345 ile birlikte götürüyorum içim rahat etmiyor soru bankası çözmeden:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tokyo.ghoul -- 20 Eylül 2020; 11:4:38 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.