Şimdi Ara

'Biz Atatürk Genciyiz' Yaptığım Remix (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ses yok diyon yani
  • Bizimkiker başlayacak sandım:) Izmir Marşını yapsaydin keske daha guzel olurdu. Eline sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Bizimkiker başlayacak sandım:) Izmir Marşını yapsaydin keske daha guzel olurdu. Eline sağlık.

Onu yapan vardı hocam o yüzden ellemedim
  • düşünce güzel , soundlar güzel..

fakat mixde kick ve bass'ı yetersiz buldum.low band'da birazcık daha çalışmalısın.mid high mid ve tizler dinlenebilir kıvamada ama dediğim gibi kick ve bass yetersiz.(ilk parça için bu yorum )

2.parçayı şimdi dinledim , bunda eq response u biraz daha dengeli gibi ama bunda da başka sorun var bazı sesler sidechain compression istiyo yani kick'in vurduğu kısımda ezilmesi gerekiyor ama yaratıcılık güzel.

eline sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOORAD -- 1 Kasım 2017; 4:50:31 >
  • bunlar eskide kaldı
  • Kendi adina konus Ben ataturk genciyim diyecen cunku biz ataturk genci degiliz RECEP TAYYİP ERDOĞAN gencleriyiz.Seni bilmem.Elhamduliilah yeni nesil bangir bangir geliyor artik insanlar gercekleri anladi anti ataturkcu dindar bir nesil yetisiyor.Elhamdulillah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zedd

düşünce güzel , soundlar güzel..

fakat mixde kick ve bass'ı yetersiz buldum.low band'da birazcık daha çalışmalısın.mid high mid ve tizler dinlenebilir kıvamada ama dediğim gibi kick ve bass yetersiz.(ilk parça için bu yorum )

2.parçayı şimdi dinledim , bunda eq response u biraz daha dengeli gibi ama bunda da başka sorun var bazı sesler sidechain compression istiyo yani kick'in vurduğu kısımda ezilmesi gerekiyor ama yaratıcılık güzel.

eline sağlık

Sagolasın hocam, en degerli yorum😄 Daha iyi bir kulaklık alınca bass işini halledecem inşallah, şuan şarkıda duymuyorum ben meter den kaç db olduguna bakarak bırakıyorum. 2.parça için, valla onu unuttum hiç aklıma bile gelmedi mixing yaparken hocam. İyi hatırlattın, bundan böyle unutmam😂

Amazondan audio technica m50 getirticem fakat ondanda tırsıyorum, gümrük sorunu olur mu diye.

Teşekkür ederim. 😆

• Güzel olmuş hocam. Listeme koydum. Bugün 4-5 kez dinledim. :) Emeğinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ItachiUchiha

Güzel olmuş hocam. Listeme koydum. Bugün 4-5 kez dinledim. :) Emeğinize sağlık.

Teşekkür ederim hocam :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.