Şimdi Ara

Biyoloji Hocamın Başına Gelen Bir Olay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugun son dersdeyiz biyoloji dersi masanın üstüne oturmus hoca. içeri müdür girince hoca ayaga kalktı ve pantolonu civiye takıldı 10 cm yırtıldı. arka baldır tarafından. abi yok böyle bişey ya adama öyle bir acıdım ki herkezin önunde rezil oldu görseniz varya kıpkırmızı oldu utandı o anki durumu anlatamam.Yırtılmasına rağmen dersini anlattı.Çekinerek de olsa.Cuma günü oldugu için bayrak töreni vardı.Törene bütün öğretmenlerin gelmesi zorunlu.Hoca duvar kenarından yavas yavas geldi masum cocuklar gibi duvar kenarında durdu herkez önde oysa taa en arkadaki duvarın orda adama cok acıdım ya..sonrada kosarak içeri girdi.Pantolunu yırtılmasına ragmen ders anlattı bayrak törenine katıldı helal olsun

Vaynet in durumunu düşünemiyorum ama bizim hocaya gerçekten helal olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sproob -- 11 Nisan 2009; 3:44:32 >

• up
  • helal olsun ee ekmek parası napıcan..
  • helal olsun hocayada anlamadım bir şey var baldır göt ortaayken nasıl geziyo ortalıklarda onu anlamadım. Yoksa hoca teşhircimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: karasimsek06

helal olsun hocayada anlamadım bir şey var baldır göt ortaayken nasıl geziyo ortalıklarda onu anlamadım. Yoksa hoca teşhircimi

ya diz kapagının arkasından birazcık yukarıya kadar yırtık vardı gözükmüodu dötbaş ama görüntü kötüydü
  • Helal olsun türkiyeye böyle hocalar lazım bizimde kimya hocamız böyle kadın 40derece ateşle gelip ders anlatıyo düşünün bi kere bacağını kırmıştı kürsüden ders anlattı yine geldi okula
  • kimisi aldığı paranın hakkını vermek ve öğrencilere birşeyler öğretmek çabasında,kimisi de uzun yıllardır aynı şeyleri anlatır,sorduğunuz soruları kural diye cevap verir,test sorularını cevaplayamaz,kendini geliştirmez,nasıl olsa devletteyiz der,orasını burasını kaşır durur.gerçi hoş,öğrencide istek olsa,imkanları el verdiğince bireysel başarısı için çabalar.
  • Yahu birşey diyeceğim bunlar olağan haller,pantolon yırtıldıysa ne oldu?Ya da bunda utanacak kızaracak veya öğrencilerin gülmesi gerektiren şey nedir?Biraz seviyeli,olgun olun arkadaşlar.Ha donu düşse kilotçuk kalsa gülünür de bunlar basit şeyler,daha yararlı şeylerle ilgilenmeliyiz,olayları değil fikirleri dikkate almalıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Mavi -- 11 Nisan 2009; 10:24:56 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:34:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.