Şimdi Ara

biyoloji

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her ders tamam yapabiliyorum ama biyolojiyi bi turu yapamiyorum fem konu anlatimi aldim detayli diyorum okudum ama kitaptaki anlatilan konuyla sinavlarda veya soru bankalarindaki sorular cok farkli yorum falan katmami istiyor sorular da ben de bunu yapamiyorum biyoloji dersini nasil halledebilirim cok cok detayli bi kitaptan mi konuyu okumaliyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaygiziroglu

Her ders tamam yapabiliyorum ama biyolojiyi bi turu yapamiyorum fem konu anlatimi aldim detayli diyorum okudum ama kitaptaki anlatilan konuyla sinavlarda veya soru bankalarindaki sorular cok farkli yorum falan katmami istiyor sorular da ben de bunu yapamiyorum biyoloji dersini nasil halledebilirim cok cok detayli bi kitaptan mi konuyu okumaliyim ?

Biyolojiyi sevmen lazım özüne inmek lazım gerisi kolay zaten 3 ay önce yazın başında 1-2 net yapıyordum son 4 denemedir 10'nun altına düşmedim yanlışlarda hep basit yerlerden yani diyeceğim gözünde büyütme sadece isteyerek severek çalışmaya bak ezberlemeye değil yorumlamaya anlamaya çalış

• quote:

Orijinalden alıntı: Unborn

quote:

Orijinalden alıntı: berkaygiziroglu

Her ders tamam yapabiliyorum ama biyolojiyi bi turu yapamiyorum fem konu anlatimi aldim detayli diyorum okudum ama kitaptaki anlatilan konuyla sinavlarda veya soru bankalarindaki sorular cok farkli yorum falan katmami istiyor sorular da ben de bunu yapamiyorum biyoloji dersini nasil halledebilirim cok cok detayli bi kitaptan mi konuyu okumaliyim ?

Biyolojiyi sevmen lazım özüne inmek lazım gerisi kolay zaten 3 ay önce yazın başında 1-2 net yapıyordum son 4 denemedir 10'nun altına düşmedim yanlışlarda hep basit yerlerden yani diyeceğim gözünde büyütme sadece isteyerek severek çalışmaya bak ezberlemeye değil yorumlamaya anlamaya çalış

Kullabdigin bi konu anlatim sitesi var mi hocam videoulu olabilir mesela

• berkaygiziroglu B kullanıcısına yanıt
    Biyolojiyi videodan faydalı çalışamadım ben kitap olarak palme a b konu anlatımlıyı bitirdim sonra bireyin ince ygs soru bankasını bitirdim şuanda palme a b sb fem sb yi yarıladım hedefim ygs'ye kadar 4 Lys kadar toplam 6 sb bitirmek sana tavsiyem sen de bu şekilde çalış çünkü biyoloji konuda bitmiyor soruda bitiyor her şey soruda halloluyor ve kesinlikle ygs lys ayrı çalışmayın birde biyolojiyi hiç yazarak çalışmadım ama haftalık genel tekrarlar yapıyorum her hafta aksatmadan ygs lys tüm biyoloji 4-5 saatte tekrar ediliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.