Şimdi Ara

Bıyıklı Matematik Fonksiyon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence yarar ben çok faydasını gördüm yani

• zamandayolculuketmişadam Z kullanıcısına yanıt

Hocam ben de su an biyikliyi takip ediyorum ama aklım karıştı biraz.Sence biyiklidan iyi anlatan kim var youtube'ta?Ödf veya kaf a gerek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prensesela

Hocam ben de su an biyikliyi takip ediyorum ama aklım karıştı biraz.Sence biyiklidan iyi anlatan kim var youtube'ta?Ödf veya kaf a gerek var mı?

Daha detay görmedim. 27 video baya fazla ama anlatmışsa eyupb sağlam anlatmıştır. Mert hoca fonksiyon kampı da iyi duruyor.

Kaf veya odf'ye gerek var mı o kişiye kalmış bir sey. Ben ayt matematiği sevdiğim için her detayı öğrenmek hoşuma gidiyor ve bu derslerin detaylı olması bana sıkıcı gelmiyor. Diğer konuları da hızlıca halletmeme olanak sağladı fakat sınava 5 ay kalmışken ben bu kaynakları çözmenin gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Stratejik olarak düşünüldüğünde ayt matematiğin kolay gelme olasılığı var çünkü 11 Lee doğru dürüst konu görmedi ama 2. dönem okul açılır ve konuları işlediler sayarlar ve zorlayadabilirler ama bu düşük ihtimal gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamandayolculuketmişadam -- 16 Ocak 2021; 2:57:34 >

kaç net yapıyorsunuz ayt mat hocam? Geo kaç bir de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levenbreh

kaç net yapıyorsunuz ayt mat hocam? Geo kaç bir de

Kolay-orta sınavlar full geliyor.(çok nadir 1-2 yanlış)

Orta seviye sınavlarda duruma göre bazen full bazen 1-2 tane kaçıyor.

Zor seviye sınavlarda 3-4 olabiliyor

Geometrim ve ayt matematiğim iyidir hocam ama Türkçe ve tyt matematiği bir sürü kaynak temizlememe rağmen toplayamadim.

Ayt matematik için tavsiyeniz var mı hocam şimdilik max 5 net çıkarabiliyorum. 20leri görsem yeterli yanında fen ile toparlarım. Tyt matematik zaten benim de hiç umudum yok 10 15 çıksa yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levenbreh

Ayt matematik için tavsiyeniz var mı hocam şimdilik max 5 net çıkarabiliyorum. 20leri görsem yeterli yanında fen ile toparlarım. Tyt matematik zaten benim de hiç umudum yok 10 15 çıksa yeterli

Hocam YouTube'dan rehber mat, bıyıklı hoca, mert hoca kanallarına bakın. Ben YouTube'den hiç çalışmadım ama herkesin memnun kaldığı hocalar bunlar. Lti'ye kesin bakın. Fonksiyon bakın, polinom, denklem, esitsizlik falan bunlar iyi net getirir.

Ama çok da tavsiye vermem doğru olmaz. Ben 10. Sınıftan beri çalıştığım için ne desem yalan olur. Geo ve ayt matematiğe ekstra bir merakım vardı. O yüzden çok kaynak çözüyordum. 1 kaynak cozdum hemen fullemeur başladım olmadı ben de. Bazı arkadaşlar var apotemiyi bitiriyor ve hiç soru kaçırmiyorlar. En üst düzey soruları bile yapiyorlar. Ben maalesef öyle biri değilim. Çok fazla soru çözerek kendimi gelistirdim. Hatta birçok insana göre daha ayrıntıci olduğunu ve zor anladığimi söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamandayolculuketmişadam -- 16 Ocak 2021; 13:48:52 >

Anladım hocam, hobi haline gelmiş sizin için. Teşekkür ederim yine de
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.