Şimdi Ara

bittürk davetiyesi takaslık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimde bittürk davetiyesi var hd torrent yada torrentlech ile takas ederim yada iyi torrent sitesiyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Y£K£

elimde bittürk davetiyesi var hd torrent yada torrentlech ile takas ederim yada iyi torrent sitesiyle

turktorrent ile takas yaparmısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagriyil

quote:

elimde bittürk davetiyesi var hd torrent yada torrentlech ile takas ederim yada iyi torrent sitesiyle

Yabanci lazim hocam varmi elinizdebide seed de sorun yasatirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Şimdilik yabancı yok ama elime geçme durumu var. Olduğu takdirde sizi haberdar ederim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şimdilik yabancı yok ama elime geçme durumu var. Olduğu takdirde sizi haberdar ederim.

mail adersini yolla pm olarak seed de sorun yaşatmazsan dow. yapıp kaçmazsan hediye atayım bi davetiye

• bittürke karşılık hdtorrent veya **** mi istiyosun :D tüm türk torrent sitelerinden davetiyen olsa bir hdtorrent yapmaz be kardeşim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilk91

bittürke karşılık hdtorrent veya **** mi istiyosun :D tüm türk torrent sitelerinden davetiyen olsa bir hdtorrent yapmaz be kardeşim :)

ahım şahım bi davetiye deyil hocam yer yıl başı alımı açıyorlar ben yıllardır kullanıyordum 5 tane davetiyesi olanda hesabım vardı askere gittim 3 ayda en az 1 dowloand yapma zorunlulugu var sitenin bende yapamadım hesabım kapatıldı abartmaya gerek yok
  • Neye göre ahım şahım bir site değil diyorsunuz bilmiyorum ama içerik zenginliği ve kalitesi açısından pek rakibi yok gibi. Benim asıl değinmek istediğim nokta bittürk vb türk siteleriyle hdtorrenti aynı kefeye koymanız :)

Türk sitelerinde seeder sıkıntısı var ama hdtorrentte ilk günkü sunumlarına bakın bakalım kaç seeder var. Umarım aradaki farkı anlamışsınızdır.

Üstelik bittürkün davetiyesini bedavaya bulabilirsiniz ama hdtorrentin davetiyeleri genelde 15-30 dolar arasında satılıyor ve bedavaya bulunma olasılığı da neredeyse yok ;)

****de pek özgün sunum yok içeriğe özen sıfır o yüzden pek kaliteli değil eskisi gibi ve sohpet kanalına girdiğinizde 3-5 rica ettiğinizde hatta kabaca yalvardığınızda adamlar referans kodu veriyorlar zaten ;)

o yüzden fazla kasmamak gerek ;)

İyi forumlar dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilk91 -- 25 Ekim 2016; 13:10:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilk91

Neye göre ahım şahım bir site değil diyorsunuz bilmiyorum ama içerik zenginliği ve kalitesi açısından pek rakibi yok gibi. Benim asıl değinmek istediğim nokta bittürk vb türk siteleriyle hdtorrenti aynı kefeye koymanız :)

Türk sitelerinde seeder sıkıntısı var ama hdtorrentte ilk günkü sunumlarına bakın bakalım kaç seeder var. Umarım aradaki farkı anlamışsınızdır.

Üstelik bittürkün davetiyesini bedavaya bulabilirsiniz ama hdtorrentin davetiyeleri genelde 15-30 dolar arasında satılıyor ve bedavaya bulunma olasılığı da neredeyse yok ;)

****de pek özgün sunum yok içeriğe özen sıfır o yüzden pek kaliteli değil eskisi gibi ve sohpet kanalına girdiğinizde 3-5 rica ettiğinizde hatta kabaca yalvardığınızda adamlar referans kodu veriyorlar zaten ;)

o yüzden fazla kasmamak gerek ;)

İyi forumlar dilerim...

hepsinin işlevi farklı hocam hd torenti kullanıyorsan sadece film dizi benzeri paylaşımlar oldugunu biliyorsundur ahım şahım demek içeriyti kalitesiz demek deyil öyle olsa aramazdım zaten bana göre zamunda tekdir ama sitede sorun var bittürkte program vs diyer şeylerde var gereksiz yere tartışmaya gerek yok bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.