Şimdi Ara

(BİTTİ) Ainol Novo7 Tornados 8GB 168 TL+KDV (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
3.693
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @serseri26
    Bayramdan sonra olur muhtemelen.

@Prof.Matematik
    ainollerde henüz gps yok. bir kaç kez harici kullanan okudum fakat kendim denemedim.

@Nosferatu`
    Fire (flame) de bluetooth mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nosferatu`

Bluetooth var mı :?

şu dandirik bluetooth teknolojisinden ne bekliyosunuz hala anlamş değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dandirik bluetooth teknolojisiyle, fare klavye ve internet bağlamayı bekliyorum.
  • Ayrıca bluetoothla, aracınız varsa obd soketi üzerinden bilgileri alıp ekranda aracınızla ilgili bir çok bilgiyide görebilirsiniz. Markette bununla ilgili torque isimli bir yazılım mevcut. Kullandım ve gayet güzel şekilde verileri görebiliryorsunuz.
  • Bu ürünlerde en çok pili giden hangisi?
  • HDMI bağlantısı yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

quote:

Orijinalden alıntı: Nosferatu`

Bluetooth var mı :?

şu dandirik bluetooth teknolojisinden ne bekliyosunuz hala anlamş değilim

işte bu teknoljiye sonradan katılınca insan ne bluettoh ne de vaktinde 3000 usd +kdv ye alınan pentium (1) 200 mhz latopların kıymeti bilinmiyor :D

Ben de 5800 nokia telefonum için bluettoh dial up yapıyorum, bluettoh olmazsa olmazım mobil bir cihazda. Cep telefonumu bozulmadığı müddetçe değiştirmeyi düşnümmüyorum zira fazlasıyla memnunum, üstelik işlerimi de bu "uyduruk" telefon üzerinden yürütüyorum, genelde mevcut bu galaxy s3 vb. model modası/sevdasını hiç anlayamadım, geçen gün beklerken şahit oldum isparkta araba park eden görevli bir tanıdığı ile taksitli s3 pazarlığı yapıyordu, alacak cebine atacak sonra her ay öde babam öde :D niye bu kadar borca giriyorsun güzel kardeşim, alıp ne için kullanacaksın, sana geri dönüşü ne olacak diye sorsam "Abi herkes alıyor benim neyim eksik olur" büyük ihtimal. Bizim hiçbirleyimiz eksik değil, herşeyimiz tamam :D

Arkadaşlar bu android tabletlerde bluettoh ile dial up yapmak mümkün mü? Aynı windowsta yaptığmız gibi cep telefonunu modem olarak jkullanıp tablet üzerinden internete çıkabiliyor muyuz? ekstra program gerekiyor mu yoksa direkt android işletim sistemi destekliyor mu?

Son olarak bu cihazı mı alsak yoksa ips ekranlı modelin kampanyasını mı beklesek? 7 inch boyutunda ekra kalitesi çok fark eder mi? Başka artıları var mı diğer modelin? Ben internette gezinme, mail kontrolü ve ufak tefek word/excel işleri için kullanıcam. Bir de ajanda olarak tabi.

Ayrıca bu modellerin giriş voltajı 5 volt mudur? Herhangi bir araba şarj adaptörü yada taşınabiir 5voltluk pil üniteleri ile şarj edebilirmiyiz? 200 tl olan cihazın pil dayanım süresi nedir?

@OP, Sayın yetkili bu ips ekranlı üst versiyon için yapacağınız kampanyada fiyat aralığı ne olabilir? Kdv dahil 200 tl yerine 400 tl olacaksa boşuna beklemeyelim, teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

HDMI bağlantısı yok sanırım.

Tornados da HDMI bağlantı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

Bu ürünlerde en çok pili giden hangisi?

Hepsi ortalama 5-7 saat gider. Tabi kullanıma göre çok değişir pil süresi.
  • Hdmi yok. Ayrıca bu tip ürünlerde bluetooth un sayısız kullanım alanı var, bence bir tablette bluetooth olması büyük artı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @nicknick

Cep telefonu üzerinden internete çıkabilirsiniz tabi kablosuz modem olarak gösterip. Usb bağlantısı ile hiç denemedim sanırım olmaz. Hangi cihazı alacağınız tamamen ihtiyacınıza bakar sonuçta arada 200 tl fark var. IPS ekran hangi boyutta olursa olsun fark ediyor. Internet mail word excel için tornados rahatlıkla yetecek bir cihaz daha iyisi her zaman vardır tabi ama bütçenize uygun olsun istiyorsanız Tornados iyi bir seçim olur. Araç üzerinde usb şarj cihazları ile şarj etmeniz mümkün. 200 TL olan TORNADOS un pili 5-7 saat arası dayanır. Hatta kısık ışıkla dahada uzar bu süre.

IPS ekran için kampanya fiyatları 200 tl olması mümkün değil. Ülkemize giripte satışa sunulana kadar +%18+%18 iki kez kdv ekleniyor biliyorsunuz. Aldığınız ürünün %40 a yakını vergi zaten, o yüzden %50 gibi indirimler yapmamız mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ainolmarmara.com

@nicknick

Cep telefonu üzerinden internete çıkabilirsiniz tabi kablosuz modem olarak gösterip. Usb bağlantısı ile hiç denemedim sanırım olmaz. Hangi cihazı alacağınız tamamen ihtiyacınıza bakar sonuçta arada 200 tl fark var. IPS ekran hangi boyutta olursa olsun fark ediyor. Internet mail word excel için tornados rahatlıkla yetecek bir cihaz daha iyisi her zaman vardır tabi ama bütçenize uygun olsun istiyorsanız Tornados iyi bir seçim olur. Araç üzerinde usb şarj cihazları ile şarj etmeniz mümkün. 200 TL olan TORNADOS un pili 5-7 saat arası dayanır. Hatta kısık ışıkla dahada uzar bu süre.

IPS ekran için kampanya fiyatları 200 tl olması mümkün değil. Ülkemize giripte satışa sunulana kadar +%18+%18 iki kez kdv ekleniyor biliyorsunuz. Aldığınız ürünün %40 a yakını vergi zaten, o yüzden %50 gibi indirimler yapmamız mümkün değil.

teşekkürler, ips modeli 200 olmaz da 300 tl olur mesela o da fayda/maliyet oranına göre düşünülebilir o bakımdan sormuştum :)

2 sinin de hafızası 1 gb sanırım bu yönden iyi ama ips ekanlı da ekstradan işlemci gücü var mıdır yada şöyle sorayım ips ekranlı modelde oyun oynanmayacaksa işlemci gücü açısından diğerine göre yine de fark var mıdır, ne derecedir? internette aynı anda 10 sayfa açıksa biri zorlanırken öbürü rahat şekilde çalışmaya devam edecek gibi bir ayrımdan bahsediyorum.
    oyun 3d performansı ile ilgilenmiyorum.

• Aurora 2 fiyat hangi seviyede olacak? 420 gerçekten çok pahalı
  • merhaba,
    istanbul içi bugün sipariş versek kaç günde gelir?
    kargo ücreti ne kadardır?
    saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

quote:

Orijinalden alıntı: ainolmarmara.com

@nicknick

teşekkürler, ips modeli 200 olmaz da 300 tl olur mesela o da fayda/maliyet oranına göre düşünülebilir o bakımdan sormuştum :)

2 sinin de hafızası 1 gb sanırım bu yönden iyi ama ips ekanlı da ekstradan işlemci gücü var mıdır yada şöyle sorayım ips ekranlı modelde oyun oynanmayacaksa işlemci gücü açısından diğerine göre yine de fark var mıdır, ne derecedir? internette aynı anda 10 sayfa açıksa biri zorlanırken öbürü rahat şekilde çalışmaya devam edecek gibi bir ayrımdan bahsediyorum.
    oyun 3d performansı ile ilgilenmiyorum.

Tornados tek çekirdek, aurora 2 ise çift çekirdek her halukarda arada performans farkı olur fakat şöyle söyleyeyim Tornados ile hurriyet gibi bir siteyi bile açsanız yani her tarafta flash animasyonların olduğu bir site rahatlıkla dolaşırsınız sıkıntı çıkarmaz. Mobil videoları zaten izleyeceğiniz gibi normal site videolarını bile rahatlıkla izleyebilirisniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

merhaba,
    istanbul içi bugün sipariş versek kaç günde gelir?
    kargo ücreti ne kadardır?
    saygılar.

Bugün 15 e kadar sipariş verseniz yarın elinizde olur. Kargo ücreti 10 TL. Eğer sanalpazar dükkanımızdan 1 tl lik alışveriş yaparsanız kargo size 5.9 tl ye gelir.

http://www.sanalpazar.com/dukkan/Ainolmarket__u549681

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tabletpark -- 13 Ağustos 2012; 12:25:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _yusufaydin_

Aurora 2 fiyat hangi seviyede olacak? 420 gerçekten çok pahalı

Aslında 355 TL ye alıyorsunuz gerisi ödediğiniz %18 vergi. Fakat yinede iyi bir indirim yapmaya çalışacağız.

Sizlerin beklediği fiyat aralığınıda öğrenirsek en iyisini yapmaya çalışırız.
  • Yurtdışından 210-220 TL'ye alınabiliyorsa yurtiçi garantili 250 TL 'yi geçmezse sıcak olurdu. Pazarlığı kızıştıralım.
  • merhaba
    bu otg kablosu ile takılan harici hdd ye torrent yardımı ile download yapılabilirm i acaba, programlar bu hdd yi kullanabiliyormu acaba
    5-6 watt harcadığı için tableti sadece download makinesi olarak kulşlanmayı düşünüyordum?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.