Şimdi Ara

BitDefender Site Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün BitDefender denemek isteyip yükledim ama bir siteye girmek istediğim zaman dakikalarca bekletip girmiyor; mesela googla'a girmek isteyip tıklıyorum girmiyor, bağlanılıyor diyor ama öylece kalıyor, bir siteye 100 kere girmek istesem ancak bir kaç kez giriyor daha da girmiyor.

Tüm ayarlarını falan kontrol ettim ama bir türlü olmadı, ne de internette bulabildim bir çözüm.

Yardım edebilecek birileri çıkarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

Merhaba;

Bugün BitDefender denemek isteyip yükledim ama bir siteye girmek istediğim zaman dakikalarca bekletip girmiyor; mesela googla'a girmek isteyip tıklıyorum girmiyor, bağlanılıyor diyor ama öylece kalıyor, bir siteye 100 kere girmek istesem ancak bir kaç kez giriyor daha da girmiyor.

Tüm ayarlarını falan kontrol ettim ama bir türlü olmadı, ne de internette bulabildim bir çözüm.

eğer yüklediğiniz bitdefender total security veya bitdefender internet security ise firewall'ı devre dışı bırakın sorun ortadan kalkacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENBÜYÜKTÜRKATATÜRK

quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

Merhaba;

eğer yüklediğiniz bitdefender total security veya bitdefender internet security ise firewall'ı devre dışı bırakın sorun ortadan kalkacaktır

Teşekkür ederim.

Şu an Kaspersky'a geri döndüm bir yıl lisans aldım ama BitDefender'ı çok övüyorlardı deneyeyim dedim, uzun süre cevap gelmeyince Kaspersky'a geri döndüm.

Yine de teşekkür ederim, olurda BitDefender'a geri dönersem dediğiniz yapacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.