Şimdi Ara

BitDefender Nasıl????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
12.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar BitDefender nasıl , kullanmaya değer mi , sistemi kasıyor mu? Norton ve McAfee yi de merak ediyorum bunlar hakkında bilgi verir misiniz? Özellikle BitDefender ve McAfee hakkında...

• Dünyanın en geniş virüs veritabanına sahip antivirüsü. Şöyle düşünün hiç kasmayan bir kaspersky... Ne kadar iyi olurdu değil mi? Bir çok testte 1.olmuş ve 2011 versiyonuyla dahada hafiflemiştir. Boyutu sizi düşündürmesin hiç kasmıyor.
  • Teşekkürler.
  • HB.com da 1 yıl fiyatına 2 yıl satılıyor bitdefender 2010... Bundan alsam 2011 upgrade verir mi bedava bilen var mı acaba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 25 Ekim 2010; 22:59:55 >
  • Konu ile biraz alakasız olacak ama Bitdefender 2011 total security deneme sürümü kullanıyorum, işini çok güzel yapıyor ama yurtdışı sitelerine bağlantım çok yavaşladı, bitdefender'dan şüpheleniyorum.
  • Bit defender'ı bugün bim'de 10 tl fiyatla bi yıllık şekilde gördüm.Acaba dedim benmi bitdefender'ı yanlış hatırlıyorum şimdi burayı okuyunca emin oldum yarın gidip almak lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdas00

Bit defender'ı bugün bim'de 10 tl fiyatla bi yıllık şekilde gördüm.Acaba dedim benmi bitdefender'ı yanlış hatırlıyorum şimdi burayı okuyunca emin oldum yarın gidip almak lazım...

Bim deki o bitdefender in antivirüslerden çok fazla memnun olmayan var. Hatta forumdaki bazı arkadaşlar alıp kurmuş, hemen geri kaldırıp çöpe atmışlar.

Benim bitdefender hakkında ise çok fazla bilgim yok
  • 3 kişiye sürekli lalelik yaptıklarından dolayı alıp hediye ettim aman Yarabbim o da ne facia...

30 TL verip tester olduk düşün yani, BİM dedik aldık Le Defender çıktı...

Dikkatle aşağıdaki sözleri oku:

Bugünde birazdan dün olacak
    Susarsam içimde dert kalacak
    İçimden bir ses affettim diyor
    Unuttum diyor unutamıyor

İçimden bir ses ağlarsın sonra
    Karışmam diyor huzur vermiyor
    Yanma demezler yanan adama
    Yanıyorum bende inadına
    Bu gecede uyku yoktur yine bana

sonra bunu oku...

http://forum.donanimhaber.com/m_45674449/mpage_1/f_/key_//tm.htm#45906106

• Uzun zamandır bitdefender kullanıyorum performansından çok memnunum sistemi yormaması çok büyük avantaj. Bugün McAfee hakkın da bir haber okudum. Bazı araştırma kuruluşlarının bildirdiğine göre McAfee, kullanıcıların bilgilerini reklam verenlerle paylaşıyormuş. Bu büyük bir dezavantaj.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samir Handanovic

quote:

Orijinalden alıntı: cagdas00

Bit defender'ı bugün bim'de 10 tl fiyatla bi yıllık şekilde gördüm.Acaba dedim benmi bitdefender'ı yanlış hatırlıyorum şimdi burayı okuyunca emin oldum yarın gidip almak lazım...

Bim deki o bitdefender in antivirüslerden çok fazla memnun olmayan var. Hatta forumdaki bazı arkadaşlar alıp kurmuş, hemen geri kaldırıp çöpe atmışlar.

Benim bitdefender hakkında ise çok fazla bilgim yok

BİM de satılan Bitdefender mı? bilemem ama "hatta forumdaki bazı arkadaşlar alıp kurmuş, hemen geri kaldırıp çöpe atmışlar" sözü bana göre gelişi güzel söylenmiş bir söz bir dünya devi olan ve dünyada en fazla kullanıcısı olan(500 milyon) Bitdefender'ın başarısı ortada buna rağmen kullanmak istemeyenleri doğal karşılarım ancak böyle kurdukları gibi kaldırıp çöpe atan arkadaşlar ya bu işten anlamıyorlar(Formda bazı arkadaşlar çok kasıyor diyor bana göre de dünyada en az kasan antivirüs firmasıdır Bitdefender) ya da sistemleri problemli sorunun kaynağı olarak Bitdefender'ı görüyorlar ben forumda bir çok yerde söyledim yine söylüyorum en az 20 bilgisayara Bitdefender yükledim hiçbirinden de sistemimi kasıyor diye bir şikayet duymadım.Piyasada satılan en uygun Bitdefender da aşağıdaki linkte.

http://www.hizlial.com/bitdefender-total-security-2015-1-kullanici-1-yil/10370666

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarik1968 -- 21 Ağustos 2016; 14:15:58 >

• 180 Günlük bitdefender lisansı sona erdi arkadaşlar. 90 Günlük bitdefender lisansı ise hala devam ediyor linke bu siteden ulaşabilirsiniz;

https://teknobird.com/bitdefender-total-security-ucretsiz-lisans/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.