Şimdi Ara

bitcoin ile para nasıl yollanır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yurt dışında bir sitede 2 bin dolara yakın param var. ödemeyi paypal skrill ve bitcoin ile yapıyorlar. bitcoin alıp paraya çevirip banka hesabıma aktarmayı planlıyorum.btc türk e abone olup hesabımı onaylattım. onaylattığımda cüzdan açılıyor zannettim öyle birşey yokmuş. şimdi ben düşündüğüm yöntem ile paramı btc ile ilgili siteden alıp nakite çevirip hesabıma aktarabilir miyim? aktarabilirsem nasıl? en önemli husus cüzdan hususu. konulara göz attım ancak kafamda şekil oluşmadı.

• BTCTURK giriş yaptıktan sonra üst kısımda yatırma bölümü var orada sana özel BTC yatırmak için bir BTC cüzdanı mevcut o adresi sana BTC yollayacak kişiye ver BTC transfer işlemi 3 onay aldıktan sonra BTCTurk hesabına hesabına yatar hesabına yattıktan sonra BTC satarsın paranıda banka hesabına cekersin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zenmate kullanıcısına yanıt
    Btctürk destekten aynı yanıtı aldım. Ve dediğiniz gibi Hocam. İlgilini için teşekkür ederim. Ben ilgili yabancı siteye cüzdan adresimi verdim bi kaç gün içinde geçecekler. Ancak 3 aşamalı onay san kastınız anlayamadım. Btctürk sitesinde hesap onayın için kimlik fotoğrafı vs istediler bunu mu kastettiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır Bitcoin transferindeki onaydan bahsettim tüm Bitcoin transferleri madenciler tarafından onaylanır Bitcoin transferiniz onaylanma süresi gönderen kişinin ödediği fee ücreti ve Bitcoin ağındaki yoğunluğa bağlı olarak değişir ama şu anda Bitcoin ağında fazla yoğunluk olmadığı için ortalama 1 saat içerisinde 3 onay alır işleminiz Bitcoin transferiniz 3 onay almadan BTCTurk hesabınıza yansımaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zenmate kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 2 gün oldu bekliyorum. Şuan 1750 dolar civarı bakıyem mevcut. Ben 10 dolar ile denemek istedim başarılı olursam geriye kalan tamamını çekerim die düşündüm. Bitcoine çevirmek istediğim site ise 250 dolar ve üstü bitcoin çekiminde anında gönderiyor 250 dolar altı için onay dan bahsetti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.