Şimdi Ara

Bitcoin ile 10 bin TL kar mı elde edecektim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • birkaç hafta önce bitcoin exponansiyel bir şekilde sert düşüş yaşadı ve 6 bin tl seviyelerine geldi. Ve şuanda da 15 bin tl seviyelerinde. Bu şu anlamama mı geliyor ben sadece bir iki hafta önce bir bitcoin alsaydım yaklaşık 10 bin tl kar edecektim ? buraya kadar doğru mu ? herhangi bir işlem ücret ödemek gerekmiyor mu ? bu kadar inanılmaz kar bırakıyorsa herkes başına üşüşmez mi bu tatlı su kuyusunun başına ? bilmediğimiz birşeymi var ? sorum gayet basit

• siz herhalde Bitcoini 6000 TL den almak çok kolay zannediyorsunuz Bitcoin 6000 TL seviyelerine düştüğünde sor bakalım Bitcoin ticareti yapan kaç kişi aldı o panik havasıyla herkes daha da düşer diye almıyor zaten lafta herkes en dipten alıp en yüksekten satmasını iyi bilir ve
    evet eğer 6000 TL den alsaydın 16000 TL den bozdursaydın 1 Bitcoin başına 10000 TL kâr edecektin komisyon olarak normal DOLAR ve EURO filan alırken ödediğin makas farkını burada bitcoin alıp satarken borsaya ödüyorsun oda çok düşük birşey
    ama bunun tam terside olabilirdi Bitcoin 6000 TL düşmeden önce 11000 TL seviyelerini görmüştü o seviyeden Bitcoin alan bir kişi 6000 TL düştüğünde panikle satıp %45 gibi bir zarar edebilirdi o yüzden bitcoin ile uzun vadede yatırım yapmak daha iyidir al-sat yapıp kâr elde etmek daha zor ve risklidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenmate -- 26 Ağustos 2017; 16:56:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.