Şimdi Ara

Bitcoin alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gün içinde bile bin tl değer kaybeden veya kazanan bir para birimi almak mantıklımı sizce?

Birde alım satım rahat oluyor mu? Çeyrek bozdurur gibi satmak isteyince hemen elden çıkarılabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzun vadede bu güne kadar hep arttı.
  • bu saatten sonra alınmaz
    neden dersen artık ülkeler kendi sanal paralarını yapmaya başlıyacaklar, başlayan bile oldu, letonya.
    böyle olursa kullanıcılar azalıcak ve değer kaybedicek.
  • ZeroSystem kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam 2010da idi galiba 300-400 tl oldugunu hatirliyorum simdi 15 bin olmuş

• HIGHER kullanıcısına yanıt
    Ozaman yakın zamanda cikacak olan bir para birimi olursa ve potansiyeli varsa onu almak daha mantıklı galiba

• Kazımı bitene kadar değeri artıcak hala alınır bence, bu saatten sonra alınmaz diyenler 1 yıl öncede aynısını diyordu. Nasıl arttı değeri gidin inceleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: permaduman

Ozaman yakın zamanda cikacak olan bir para birimi olursa ve potansiyeli varsa onu almak daha mantıklı galiba

Evet, özellikle devletlerin desteklediği para birimleri.
  • Biraz önce baktımda bugun en dusuk deger 15.200 en yuksek deger 15.900 olmus peki 1 gün icinde ucuzken alip pahaliyken satarak 700tl kazanmak mumkun mu yoksa isim icine baska hesaplmalarda giriyor mu?

• Şimdi bile hor gördüğün hangi para 10 yıla uçacak kim bilir? Yatırım işi saç yoldurur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CartmanBra kullanıcısına yanıt
    Haklısınız

• altın-gümüş harici hiçbişey güvenli değil.
    kısa vadede daha çok kazanıyım diye sürekli zıplarsan eninde sonunda faka basarsın.
  • ne 300 400 ü kardeş ozamanlar dolar 1.90 civarındaydı bitcoinde 0,07cent idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aamirkhan -- 30 Ağustos 2017; 18:15:27 >
  • piyasada sadece bitcoin bulunmuyor.Bu saatten sonra alınmaz diyen arkadaşlarada takılma önceleride aynısı söylendi 3000 leri falan görmüşken.Uzmanlardan çok güzel tahminler var bu konuda 2021'e kadar 25000$ olabilir gibi.piyasada sadece bitcoin yok bu arada Alternatif coin dediğimiz altcoinlerde var.https://coinmarketcap.com/ bu sitede göründüğü gibi piyasada sadece .onlarıda araştırırsan iyi olur.1 günde %200 değere kazananıda kaybedenide gördüm.mesela ethereum 2017 ocakta 8$ idi şuan 374$ oldu.Dediğim gibi çok iyi araştırırsan güzel karlar edebiirsin.
    Alım satım için tavsiye edebileceğim paribu var.altcoin almak içinde btcyi aldıktan sonra bittrex veya poloneix gibi exchange sitelerine transfer edip alım satımı yapabilirsiniz.
  • deep web yıllarımda yeminle 25 30 tl idi vay be 15 k nedir arkadaş
  • aamirkhan A kullanıcısına yanıt
    Olabilir, benim aklımda öyle kalmiş.

Öğrenci olduğum icin sürekli ugrasamiyorum suan yatirimimi altina yapiyordum ama bunlar dikkatimi çekti. Bunlara yatırım yapsam çeyrek gibi koy kenara değerlensin demek kar yaptırır mı yoksa hergün alım satım için zaman ayırmam mı gerekir?

• Hocam hiçbir şeyin garantisi yok ben sana Burda kesin kar yaptırır zararı olur falan diyemem. Ben mesela geçen ayın başlarında 300tle BTC aldım hiç birşey bilmeden direk altcoine daldım kafama göre al sat yaptım ufak bir kara geçenleri aldım düştüğünde panik yapıp zararına sattım eğer hiç bulaşmasaydım 150 ye yakın karım olacaktı. Dediğim gibi hiç bir şeyin garantisi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aamirkhan -- 30 Ağustos 2017; 19:54:6 >
  • 16 milyon btc mevcut her geçen gün çıkarılması daha da zorlaşıyor maksimum 21 milyon adet btc çıkartılabilecek. 7-8 Milyar nüfüslu dünyada sadece 21 milyon adet bulunan bir para birimi. Sürekli balon patlayacak diye diye nereden nereye geldi para birimi.

15 bin TL küsür şuan. Bu paraya BTC alıp riski göze alabilirim 100 lirayada inse üzülmem diyen tip varsa hiç düşünmeden girsin.
  • Geçen aylarda 9000di

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    O kadar değilde hocam anlatılıyor ya birisi kitap mı ne alış budan 7-8 yıl önce. Hesabında 4-5 coin birşeyi kalmiş. Onun gibi bende fakir umudu biraz btc alsam değerlenirnmi acaba benim paramda:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB0BA2445 -- 31 Ağustos 2017; 5:8:17 >
  • Bitcoin alınmaz artık çok değerlendi satamazsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.