Şimdi Ara

Bisikletten anlayanlar bana mesaj atabilir mı yardıma ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
82
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba , 2. El bisiklet alacağım ve yardıma ihtiyacım var , liseden beri kullanımıyorum bisiklet ve pek bir fikrim yok yardımcı olacak arkadaşlar özel mesaj atabilirlerse sormak istediklerim var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

yok mu yol gösterici bir abimiz büyüğümüz

• quote:

Orijinalden alıntı: KNO3

Güncel

Hocam buradan sor, bildiklerinizi cevaplarız. Burayı okuyanlarda bilgilenmiş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: doblocu_

quote:

Orijinalden alıntı: KNO3

Güncel

Hocam buradan sor, bildiklerinizi cevaplarız. Burayı okuyanlarda bilgilenmiş olur.

İkinci el bisiklet alırken neleri sormam gerekiyor , bilgisizim bu konuda nelere dikkat etmem gerekiyor , bütçem 500 TL bu fiyata alınacak​ bisiklet ne olmalı ? Sahibindende bakınıyorum 500 TL'ye kron xc 500 gördüm , dağ bisikleti almak istiyorum 1.78 boyunda 75 kiloyum kullanan kişi 5 yıl kullanmış.bakimini yapmış bla ...

Bisikletten anlayanlar bana mesaj atabilir mı yardıma ihtiyacım var

Herhangi sorunu olmadığını söylüyor

• Oncelikle bisikletin garanti belgesini ve faturasini isteyin. Kadro uzerindeki numara ile garanti belgesi uzerindeki numara ayni mi inceleyin.

Yasindan dolayi ki 5 sene uzun bir suredir. Kadroyu en ince detayina kadar inceleyin. Kadro catlagi veya paslanmaya karsi iyice kontrol edin. Kadro catlagi yoksa, jantlarin akordunu, vites gecislerini, frenlerini varsa hidrolik disk, kontrol edin. Masada kilitlenebilen sistem varsa ve kilitlendiginde icine giriyormu, amortisor sertligi ne derecede bunlari kontrol edin. Icinize sinmeyen bir durum varsa, alayim ben yaptiririm olayina hic basvurmayin. Altindan baska baska sorunlar cikabilir. Bir de Kronlarda kronik kadro sorunu var. Dusuk hizlarda veya yokus cikarken birbirine carpan bilya sesi duyuyorsaniz o bisikletten kosarak kacin.

Aklima gelenler simdi bu kadar. Baska sorun olursa konudan veya mesaj yoluyla yazabilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.