Şimdi Ara

Bisiklete binmek ( tavsiye)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 17 yaşındayım arkadaşlar. Bisiklet surmeyi hic ogrenemedim imkanim olmadi. Simdi allaha sukur var. baslangic icin hangi bisikleti almaliyim ve nasil ogrenebilirim kac gun surer? Simdiden cevaplar icin cok tesekkurler iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başlangıç için fazla para dökme bisiklete ve çift amortisör kullanma çünkü yoruyor denedim biliyorum. Bisiklet özgürlüktür, arkadaştır, dosttur bunu ilerleyen zamanlarda anlayacaksın. Belli bir süre sonra geçiş bisikletinde yapacağın şeyler kısıtlı kalacak işte o zaman yeni dostunu aramaya çıkacaksın. Rastgele

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim ne derse desin ucundan bile olsa ayağının yere değdiği,bir bisiklet al.Oturunca selesi seni uzun idare eder mi ona dikkat et.Gidonu rahat oynaması lazım o da önemli çok oynarsa dengeni kaybedersin az oynarsa yine dengeni kaybedersin.Bu kriterler içinde arayışa çıkabilirsin

• Çok teşekkür ederim cevaplar için. Peki hangi bisikleti önerirsiniz internetten? Bide ne kadar sürer öğrenmem?

• quote:

Orijinalden alıntı: VipBetPro

Çok teşekkür ederim cevaplar için. Peki hangi bisikleti önerirsiniz internetten? Bide ne kadar sürer öğrenmem?

2-3 saat durmadan denersen olur.
  • Ben bisiklete ilk defa 45 yaşında bindim.1 günde öğrendim.1 ayda 480 km yol yaptım.Merida aldım,pişman olmadım
  • Cevaplarınız ve bana harcadığınız zaman için cok tesekkurler. İyi forumlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.