Şimdi Ara

BİSİKLET FİYATLARINA NE OLMUŞ? (2750 liraya bisiklet aldım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 ay
  • Cevaplayan Üyeler 25
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 24
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Nervo (24 mesaj) aterikasedi (4 mesaj) El Topo (4 mesaj) fsh77 (3 mesaj) Fakir Kemancı (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (37 mesaj) Mobil (16 mesaj) Mini (2 mesaj) (6 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> BİSİKLET FİYATLARINA NE OLMUŞ? (2750 liraya bisiklet aldım)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    22 Mesaj
    3-4 Ay önce kron xc 150 29j hidrolik disk fren bisikletimi ykdan 2500 a aldım şimdi 3500

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    813 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: loneliness.

3-4 Ay önce kron xc 150 29j hidrolik disk fren bisikletimi ykdan 2500 a aldım şimdi 3500

vay be...

|
    |
  • Yüzbaşı
    813 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Keşke bir üst modeli olan Carraro 950'yi alabilseydim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    813 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Düşük modelini almayaydım iyyidi.

|
    |
  • Yüzbaşı
    813 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Vties sistemi daha iyiymiş üst modelin.

|
    |
  • Yarbay
    2497 Mesaj

Hayırlı olsun hocam. 2015 de Kron marka hidrolik disk frenli bir mtb almıştım ben de 1300 TL idi o zamanlar 1-2 sene sonra satmıştım fazla da kullanamadım zaten iş güç sebebiyle. Geçenlerde tekrar bisiklet almaya niyetlendim ama bisiklet kullanırken yaşadığım kaza risklerini hatırlayınca vazgeçtim. Türkiye de bisiklet sürmek zor malesef. Bisiklet yolları yaygın değil, kaldırımlar dar, yolun kenarından süreyim desen mazgalları dikine koymuşlar dikkatinden kaçtığında teker mazgalın içerisine girebiliyor.

• Yüzbaşı
    813 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Hayırlı olsun hocam. 2015 de Kron marka hidrolik disk frenli bir mtb almıştım ben de 1300 TL idi o zamanlar 1-2 sene sonra satmıştım fazla da kullanamadım zaten iş güç sebebiyle. Geçenlerde tekrar bisiklet almaya niyetlendim ama bisiklet kullanırken yaşadığım kaza risklerini hatırlayınca vazgeçtim. Türkiye de bisiklet sürmek zor malesef. Bisiklet yolları yaygın değil, kaldırımlar dar, yolun kenarından süreyim desen mazgalları dikine koymuşlar dikkatinden kaçtığında teker mazgalın içerisine girebiliyor.

Haklısınız hocam ama işte bir anlık merak bir de spor ve hareket etmek istemek aldırttı bana bisikleti.

|
    |
  • Teğmen
    223 Mesaj

zamanında 2300 liraya profesyonel dağ bisikleti almıştım. bilenler bilir, üzerinde rockshox maşası ile beraber aldım. enduro fiyatları 3500-4000 falandı. şuan enduro almak isteyen biri en az 18 bin lirayı gözden çıkarması gerek.

• Teğmen
    223 Mesaj

2017 de kron xc 1000 modeli 1800 liraydı. xc150 ler pek tutulmazdı. maşaları çok kırıldığı için. xc150 ler 650-700 TL gibi fiyatlarda idi.

|
    |
    İNthEnd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    813 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Limelar

zamanında 2300 liraya profesyonel dağ bisikleti almıştım. bilenler bilir, üzerinde rockshox maşası ile beraber aldım. enduro fiyatları 3500-4000 falandı. şuan enduro almak isteyen biri en az 18 bin lirayı gözden çıkarması gerek.

Hocam ben aldığım bisikletin Carraro 950 modelini bile alsam yeterdi ama salaklık edip bunu aldım

|
    |
  • Yüzbaşı
    813 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bir üst modeli almalıydım ya.

|
    |
  • Yarbay
    3304 Mesaj

4.5 a aldığım bisiklet 14.5 olmuş :D

• Yarbay
    2240 Mesaj
    Şehir içinde yol bisikleti mi kullanılır ahhahaah, eziyet resmen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    683 Mesaj
    Şehir içinde önerebileceğiniz bisiklet var mı arkadaşlar? Bisiklet yolları bolca olan bir yerde oturuyorum.Yaz gelmeden almak niyetindeyim.

• Yüzbaşı
    813 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: m f i

4.5 a aldığım bisiklet 14.5 olmuş :D

oha

|
    |
  • Yüzbaşı
    997 Mesaj

Düz maşalı mümkünse hidrolik frenli (ıslak havalarda farkını görürsün v fren güzellemesi yapanlara bakma) 28 jant şehir bisikleti tavsiye ederim vites 24 27 30 bütçenize göre bakın marka tavsiyesi vermiyorum bölgenizde servisi olan herhangi bir markayı seçebilirsiniz bianchi carraro whistle manisa ürünlerinde detaylarda kullanılan malzeme genel olarak salcano kron mosso markalarından bir tık üstte olur. Tabi fiyat olarak 2 tık üstte olabilir araştırın.

|
    |
    Alexander Moltisanti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    683 Mesaj

Teşekkür ederim

|
    |
    Fakir Kemancı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    813 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Fakir Kemancı

Düz maşalı mümkünse hidrolik frenli (ıslak havalarda farkını görürsün v fren güzellemesi yapanlara bakma) 28 jant şehir bisikleti tavsiye ederim vites 24 27 30 bütçenize göre bakın marka tavsiyesi vermiyorum bölgenizde servisi olan herhangi bir markayı seçebilirsiniz bianchi carraro whistle manisa ürünlerinde detaylarda kullanılan malzeme genel olarak salcano kron mosso markalarından bir tık üstte olur. Tabi fiyat olarak 2 tık üstte olabilir araştırın.

Benim arkadaşlarım da mosso bisiklete sahipler ve carraro manisa üretimi diye dalga geçiyorlar. Sizinki de ümit bisiklet diyorum. Diyorlar ki o sadece ithalatçı firma.

|
    |

• bu konumun ismi nedir hocam güzel manzara varmış

|
    |
    aterikasedi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
valorant vp
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
0,999
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.