Şimdi Ara

Bisiklet En Uygun Nereden Alınır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu sıralar bisiklet almayı düşünüyorum bayilerden gidip almak mı daha uyguna gelir internetten sipariş vermek mi ?

• Gecen senelerde n11 vb yerlerde internet satisi olup, kurulu teslim eden birkac yer vardi. Eger internet ve kart kampanyasindan yararlanayim derseniz bu tarz satis yapanlar iyi bir secenek olabilir. Ayrica bazen Letgoda da sifir bayi ilanlari oluyor normal bayi fiyatinin bir tik altina, ona da bakabilirsiniz. Eger tanidik bayiniz varsa belki iyi indirim yaparsa internetten ugrasmaniza gerek kalmaz. Ama gecen sene 3-5 bisiklet alimina dahil oldum. İnternetten aldigimiz fiyat bayiye gore uygun oldu, internet satis kampanyalari sayesinde. Simdi durum nedir bilemiyorum ama internetten alirsaniz 60-100₺ arasi kurulum parasi alabilir bisikletciler; önceden kronda falan ucretsiz kurulum oluyordu, şimdi devam ediyor mu bilmiyorum, markanin müşteri hizmetlerini arayip bilgi alabilirsiniz. Bir de internetten alinca o kocaman bisiklet kutusunun kurulum icin bisikletciye tasinmasi sorun olabiliyor bazen. Bunlari dusunun ona gore karar verin. Hayırlı olsun simdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.