Şimdi Ara

Birisi alım gücümü dedi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.google.com.tr/publicdata/explore?ds=ml9s8a132hlg_&met_y=minimum_wage&idim=country:fr:es:uk&fdim_y=currency:eur&hl=tr&dl=tr#!ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=minimum_wage&fdim_y=currency:eur&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=country&idim=country:fr:es:uk:de:be:bg:cz:ee:hr:ie:nl:lv:lt:lu:hu:mk:mt:pl:pt:ro:sk:si:tr:el&ifdim=country&hl=tr&dl=tr&ind=false

bunu paylaşmamdaki neden nerde olduğumuzu görelim diyedir yoksa asgari ücretin artmasının hiçbir işe yaramayacağını biliyoruz.ayrıca piyasa fiyatlarında bulgaristan en az alım gücüne sahip yalnız gıda konusunda hatta sigara içki konusunda bizden çok çok ucuza alım yapıyorlar sizin yorumlarınız nedir?

• Yav kardeşim oralarda elmanın kilosu 8 tl burada 2 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Yav kardeşim oralarda elmanın kilosu 8 tl burada 2 tl.

Oralarda elmayı tane tane satıyorlar. Hatta bazı yerlerde elmayı dilimleyip, dilim dilim satıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Etin fiyatına bak birde istersen olmadı bir araba fiyatına bak rüyanda göremeyeceğin arabalar bizde passat fiyatına gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

Oralarda elmayı tane tane satıyorlar. Hatta bazı yerlerde elmayı dilimleyip, dilim dilim satıyorlar.

Tabi, geçen Almanya'dayken bir elma aldım böyle saçma sapan bir şey verdiler.

Birisi alım gücümü dedi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

Tabi, geçen Almanya'dayken bir elma aldım böyle saçma sapan bir şey verdiler.

Birisi alım gücümü dedi?

Abov, Avrupa bitmiş.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Patates değil mi o😂

• killersred kullanıcısına yanıt
    Elma dilimleri çok pahalı olduğu için patatesi elma dilim şeklinde satıyorlar, düşün yani Avrupa batmış bitmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.